Technika Brno – Nový Jičín 7:0 (kon.) | SK Karviná – Vsetín 1:10 (kon.) | Poruba 2011 – SHK Hodonín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Opava 6:0 (kon.) | Kopřivnice – Mor. Budějovice 3:9 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 4:1 (kon.)
Klášterec nO – Havlíčkův Brod 2:3 (kon.) | Řisuty – Vrchlabí 3:2 (po pr.) | Děčín – Jablonec n/N 2:5 (kon.)
HC Technika Brno
7:0 (2:0, 2:0, 3:0)
HK Nový Jičín
Středa 09.12.2015, 18:00 • Sportcentrum Lužánky • 2. liga skupina Východ • 25. kolo

Je za námi utkání pětadvacátého kola 2. ligy skupiny východ, ve kterém Technika zdemolovala hostující Jičín poměrem 7:0. Třetí třetina byla z většiny v režii domácích, kteří vstřelili tři branky a vyhráli tak třetí třetinu poměrem 3:0. O branky ve třetí třetině se postarali Jurča, Kadlec, který tak dokončil hattrick a skóre uzavřel Michal Brzobohatý. (20:31:54)

59:13
    Technika drží puk u vlastní brány a logicky nikam nespěchá.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny, podaří se Technice udržet čisté konto?

57:12
    Situace 3 na jednoho v podání Benýška, Jurči a Brzobohatého zakončil posledně jmenovaný přímo do lapačky Kozáka!

56:40
    Jekel vyrazil nebezpečnou střelu Ižackého!

56:16
    Domácí hráči tvrdě atakování v rohu útočného pásma, ale hraje se dál.

54:26
    Technika právě vstřelila branku!
    A je tu sedmá branka v síti Jičína! MICHAL BRZOBOHATÝ se prohnal po pravé straně hřiště a svou střelu zamířil přímo pod víko hostující klece! Asistence: Petr Jurča.

53:56
    Domácí beci drží puk za vlastní brankou, domácí střídají.

52:37
    Jičín pokračuje v tlaku na domácí branku, ale Jekel stále drží čisté konto.

52:11
    Jekel předvedl sérii famózních zákroků a drží tak čisté konto!

51:04
    A máme tu hat-trick! JAKUB KADLEC přebral puk do jízdy a "golfákem" propálil z pravého kruhu hostujícího Kozáka! Asistence: Patrik Brzobohatý

50:10
    Vrba po kontaktu s hostujícím hráčem spadnul na puk, vhazování po levici Jekela.

49:40
    Další icing domácích, kteří mají s tlakem hostujících hráčů problém.

48:28
    Zakázané uvolnění domácí Techniky.

47:52
    Hra ve čtyřech se chýlí ke konci, hra se přelévá ze strany na stranu.

47:29
    Jekel si poradil se střelou od modré čáry.

47:03
    Jurča nachytán v ofsajdu.

46:52
    Hra ve čtyřech vyhovuje spíše hostujícímu celku, který teď tlačí na branku Jekela.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 1. Kadlec (P. Brzobohatý), 9. Kadlec (Havíř, Látal), 25. Brzobohatý P., 36. Jurča (M. Brzobohatý, Benýšek), 42. Jurča (M. Brzobohatý), 52. Kadlec (P. Brzobohatý), 55. M. Brzobohatý (Jurča)

HC Technika Brno: Jekel (Šalena) – Habrovec "C", Vrba, Zbořil, Sedlák, Strýček, Navrátil, Havíř "A" – Jurča, Piskoř, Čtvrtníček – P. Brzobohatý, Benýšek, M. Brzobohatý – Kadlec, Látal, Bustin

Trenér: Roman Kaňkovský

HK Nový Jičín: Iláš (Kozák) – Zahradníček, Kužílek, Flašar, Hruška, Hóďa, Haloda – Gebauer, Škumát, Kabeláč – Mikšan "C", Lehečka, Kovařčík – Macháček "A", Málek, Kratochvíl – Ižacký, Novotný, Uhlár "A"

Trenér: Aleš Flašar

Rozhodčí: Held – Musil, Lainka