Las Palmas – Real Betis 1:0 (kon.) | Rayo Vallecano – Malaga 1:2 (kon.) | Eibar – Valencia 1:1 (kon.)
Atlético – Ath. Bilbao 2:1 (kon.) | Villarreal – Real Madrid 1:0 (kon.)
Villarreal CF
1:0 (1:0)
Real Madrid
Neděle 13.12.2015, 20:30 • Camp El Madrigal (Villarreal) • Španělská LaLiga • 15. kolo
    Domácí zvládli těžký zápas s Realem Madrid

První poločas dnešního zápasu byl hodně průměrný, přesto v něm padla jediná branka, která rozhodla o výhře žluté ponorky. Po změně stran jsme sledovali místy strhující a skvělou podívanou, avšak další gól již nepadl a domácí se tak mohou radovat z nejtěsnějšího vítězství 1:0! (22:21:27)

Real Madrid měl dnes velkou šanci přiblížit se v tabulce vedoucí Barceloně, jenže během tohoto víkendu se nakonec stal pravý opak. Barcelona včera uhrála remízu s Deportivem, Atlético dnes vyhrálo nad Bilbaem a Real tak po porážce s Villarrealem hodně ztratil.

90+4

90+4
    Hraje se poslední minuta dnešního zápasu. Zdá se, že hosté už bránu soupeře neohrozí.

90+3
    Po přímém kopu hostů se snad v dvoumetrovém ofsajdu ve vápně ocitl Bale a je pískáno.

90+2
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Manu Trigueros, přichází Tomás Pina.

90+2
    Denis Suárez zastavil faulem rozběhnutého Kovačiče a dostává žlutou kartu.

90+1
    Hosté hrají samozřejmě již vabank a nemyslí na defenzivu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

90
    Po rohu Balea se k hlavičce dostal Pepe, míč ale poslal mimo.

89
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Marcelo, přichází Jesé.

89
    Marcelo očividně není v pořádku a nebude moci pokračovat. Za postranní čáru se doslova odplazil a jeho značně bolestivá grimasa neznačí nic dobrého.

88
    Zdravotní problémy měl nyní také Marcelo, zdá se ale, že bude pokračovat ve hře.

86
    Domácí fanoušci si závěr zápasu užívají. Dobře si uvědomují, že je žlutá ponorka blízko k vítězství.

85
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Eric Bailly, přichází Antonio Rukavina.

84
    Bailly měl po souboji s Marcelem znovu problémy s ramenem a nyní bude muset již střídat.

83
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Roberto Soldado, přichází Nahuel Leiva.

82
    Hosté se nadále snaží, jenže čas se jim rychle krátí.
    80. Střele Jamese chyběl kousek

80
    Hezky se nyní uvolňoval James, jeho následné zakončení ale skončilo mimo.

79
    Z brankové čáry musel nyní vyběhnout Aréola, aby zasáhl proti centru do vápna. Může být hodně rád, že byl na jeho osobu odpískaný faul Isca.

78
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Luka Modrić, přichází Mateo Kovačić.
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Isco.

78
    Hosté chystají střídání, a hned dvojité. Na hřiště půjdou Isco a Kovačič.

76
    Domácí se ale zároveň snaží hodně zdržovat hru. Každá rozehrávka standardní situace nebo autového vhazování se ze strany Villarrealu hodně prodlužuje.

75
    Jak se blíží konec zápasu, tak oba celky hrají důrazněji a sledujeme opravdový boj o každý metr hřiště.
    73. Hlavička Benzemy

73
    Již se pokračuje ve hře a po centru Balea se k hlavičce dostal Benzema. Ve velké šanci ale poslal balon mimo!

71
    Bailly dohrál zbytečně souboj s Jamesem a dočkal se dvojího trestu. Dostal žlutou kartu a navíc si poranil rameno a nevypadá to, že by mohl pokračovat ve hře.

69
    Po nepřesné střele Ronalda se do lehkého křížku dostali Benzema a Bailly, nakonec se ale vše obešlo bez karet a bude se pokračovat ve hře.

68
    Další pokus o ohrožení brány Villarrealu k ničemu nevedl, protože ve vápně se v ofsajdové pozici ocitl Ronaldo.

67
    Z levé strany centroval do vápna domácího celku Marcelo, defenziva Villarrealu dokázala míč odvrátit na roh.

66
    Ramos nyní faulem na polovině soupeře zastavil rodící se protiútok a dostává žlutou kartu.

64
    Z relativně velké dálky to zkusil Soldado, jeho přízemní a slabý pokus v pohodě pokryl Navas.

64
    Domácí se oklepali z tlaku Realu a nyní jsou to oni, kdo více drží balon.

62
    Po rohovém kopu ale hráči Villarrealu bránu Navase nijak neohrozili a míč se přesunul do středu pole.

61
    Teď tu ale bude rohový kop pro domácí celek.

61
    Máme za sebou hodiny hry a stále je potřeba konstatovat, že druhý poločas je zcela jiný než ten první. Hosté skutečně zabrali a sledujeme rychlý a pohledný fotbal.

60
    Balon za obranu na levé straně dostal Ronaldo. Dokonce se mu podařilo v tísni zakončit z velkého úhlu, trefil ale jen boční síť.

59
    Na levé straně kouzlil s míčem Marcelo. Dokonce dokázal odcentrovat do vápna, domácí defenziva byla ale pozorná a míč odvrátila.

58
    Druhý poločas je opravdu strhující. Sledujeme rychlou hru od vápna k vápnu a oba brankáři musí být neustále v permanenci.
    56. Šance Balea

56
    Po pravé straně vnikl do vápna Bale, jeho křížnou ránu na zadní tyč Aréola vyrazil na roh!

55
    Domácí fanoušci vycítili, že jejich miláčci potřebují podpořit a stadionem se ozývá skandované fandění.

53
    Jamesův centr propadl až k Ronaldovi, ten byl ale střežený hned dvojicí protihráčů a k zakončení se nedostal.

53
    Na hranici velkého vápna se hezky uvolnil Ronaldo, jeho tvrdá rána byla zblokovaná na další roh.

51
    Ve druhém poločase zatím sledujeme parádní podívanou. Oba celky si vytvořily za pět minut více šancí než za celý první poločas.
    50. Střela Soldada

50
    Po rychlé akci pálil na druhé straně tvrdě Soldado a Navas měl co dělat, aby míč vyrazil na roh. Po něm se domácí již k dalšímu zakončení nedostali.
    50. Další šance Benzemy

50
    A další velká šance Realu! Po pasu od Balea se pokoušel na malém vápně zakončit Benzema, míč ale poslal tentokrát nad bránu!

49
    Musacchio nyní musel skluzem ve vápně zastavovat Ronalda a může být hodně rád, že nebyl odpískaný pokutový kop. Nakonec je z toho jen roh pro hosty.
    48. Šance Benzemy po pasu Balea

48
    Bale poslal mezi obránce parádní pas na Benzemu. Ten udělal pár kroků a poté nebezpečně vypálil. Míč z jeho kopačky prolétl snad decimetr vedle tyče!

47
    Hosté začali hodně aktivně a tlačí se na polovinu Villarrealu.

46
    Do první šance ve druhém poločase se dostal Ronaldo. Ve vápně měl nyní na levé straně hodně prostoru, míč ale poslal nad bránu.

46

Hráči jsou zpět na trávníku. Zápas může pokračovat.
    Realu se v prvním poločase nedařilo

Je za námi první poločas, po kterém budou rozhodně spokojenější hráči Villarrealu. Ti totiž vedou díky brance Soldada nad svým soupeřem 1:0 a je potřeba dodat, že si bílý balet nevytvořil prakticky žádnou zajímavější příležitost. Hosté budou muset po změně stran hodně zabrat, pokud chtějí v zápase uspět a dotáhnout se na vedoucí Barcelonu.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45

45
    Domácí již první poločas dohrají na polovině Realu.

43
    První poločas spěje rychle ke svému konci a zatím to vypadá, že si domácí pohlídají jednobrankové vedení.

41
    Po rohu se hosté k zakončení nedostali. Byli sice u balonu, ale po krátké mezihře o něj zase přišli a nyní se budou muset bránit.

40
    Domácí dos Santos povedeným kluzem nepustil do vápna rozběhnutého Marcela a je z toho jen roh pro Real.

39
    Realu se stále nedaří cokoliv vymyslet. Hosté se do zakončení dostávají jen velmi sporadicky.

38
    Po centru do vápna se pokoušel přes hlavu zakončit Ronaldo. Byl ale hodně tísněn protihráčem a nepodařilo se mu trefit balon. Portugalec se jako vždy ještě dožadoval penalty, ta se ale nepíská.

36
    Po rychlém protiútoku nyní z otočky pálil Bakambu, jeho rána ale zamířila jen nad bránu.

36
    Hra je nyní plná nepřesností. Ani jedno z mužstev se nedostává až k bráně soupeře.

34
    Po rohu se ale domácí k balonu nedostali. O malou chvilku pak přišli o balon a musí se opět bránit.

34
    Hodně starostí měla ale nyní defenziva Realu a pod tlakem hrající Pepe poslal míč jen do zámezí a následuje roh.

33
    Stále více se hraje na polovině domácího celku, na zakončení hostů stále ale čekáme.

32
    Z levé strany do vápna centroval Marcelo, nikdo ze spoluhráčů ale nedokázal míč usměrnit do brány.

31
    Modrić fauloval na polovině soupeře, avšak žlutou kartu pak dostal Marcelo, který nesportovně gestikuloval směrem k rozhodčímu.

29
    Kombinace bílého baletu k ničemu nevedla a balon znovu opustil hrací plochu. Následuje odkop.

29
    Po ostrém faulu na Benzemu budou nyní rozehrávat hosté. Je to ale prakticky z poloviny hřiště a Aréola tak může být v klidu.
    27. Bakambu a jeho únik

27
    Bakambu nyní dokázal po dlouhém pasu za obranu přesprintovat Pepeho a dostal se až do zakončení. Jeho rána z plného běhu byla ale nepovedená a mířila mimo.

26
    Po nepříliš povedeném výkopu Aréoly se balon dostal až do zámezí na druhé straně a odkopávat nyní bude Navas.
    25. Střela Benzemy

25
    Z pravé strany poslal do vápna soupeře dobrý centr Bale, z voleje zakončující Benzema poslal míč ale nad bránu.

24
    Domácí fotbalisté se v těchto fázích hry nikam neženou a spoléhají se na precizní defenzivu. To jim zatím vychází na jedničku, Real je zatím neškodný.

22
    Bailly byl u lajny faulovaný Ronaldem a balon tak budou mít hráči Villarrealu.

21
    Po následném přímém kopu domácí o balon rychle přišli a nyní jsou to opět hosté, kteří se postupným útokem blíží k bráně soupeře.

19
    Ramos nyní poslal ostře k zemi Bakambuu, domácí fanoušci bouří, ale žlutou kartu si pro Ramose nevymodlili.

17
    Po rohovém kopu Realu se k hlavičce dostal Ramos, jeho pokus skončil těsně mimo.

17
    Hosté se stále více blíží k bráně soupeře, na nějaké nebezpečné zakončení ale zatím čekáme.

15
    Sledujeme vyrovnaný boj o každý metr hřiště. Spokojenější jsou ale pochopitelně domácí, kteří se dostali hned v úvodu zápasu do vedení.

13
    Už se zdálo, že se po pasu od Balea do šance dostane Ronaldo, domácí se ale dokázali ubránit.

11
    Soldado ve snaze získat balon fauloval a hosté tak mohou v klidu rozehrávat.
    9. Roberto SOLDADO - 1:0

9
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Modrić před vlastním velkým vápnem trestuhodně přišel o balon, který se dostal od Bakambua až ke zcela volnému ROBERTU SOLDADOVI a ten ranou mezi nohy brankáře Navase otevírá skóre zápasu!

8
    Zakončit se pokoušel po centru Marcela hlavičkující Bale, míč ale netrefil úplně ideálně a Aréola zasahovat nemusel, protože balon skončil na horní síti.

7
    Pokus o útočný výpad Realu skončil ofsajdem, ve kterém byl Bale.

6
    Villarreal je v úvodu zápasu aktivnější. Hosté se zatím soustředí na co nejlepší defenzivu.

4
    Po rychlé akci žluté ponorky se ke střele z hranice vápna dostal Jonathan dos Santos. Překonal brankáře Navase, hostům ale pomohla tyč!

2
    Podle očekávání začali hodně aktivně domácí, kteří se hned od úvodu tlačí do zakončení.

1
    Dvacet minut před výkopem se stadion plní a týmy dokončují předzápasovou rozcvičku

Villarreal CF: Aréola – Bailly, Musacchio, V. Ruiz, J. Costa – J. dos Santos, Trigueros, B. Soriano, Denis Suárez – Bakambu, Soldado.
    Náhradníci: Barbosa – Pina, Samuel, Castillejo, Antonio Rukavina, Leiva, Marín.

Real Madrid CF: Navas – Danilo, Pepe, Ramos, Marcelo – James Rodríguez, Casemiro, Modrić – Bale, Benzema, Ronaldo.
    Náhradníci: Casilla – Nacho Fernández, Kroos, Kovačić, L. Vázquez, Jesé, Isco.

Rozhodčí: Undiano – Díaz, Zancada.

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

O hráče Realu byl po příletu do Villarrealu velký zájem

Real Madrid má o motivaci postaráno. Rival z Barcelony totiž o víkendu pouze remízoval doma s Deportivem a pokud by bílý balet dnes uspěl, snížil by ztrátu na soupeře na pouhé dva body. Také Villarreal ale bude chtít naplno bodovat, aby se v tabulce přibížil místům zajišťujícím účast v Lize mistrů.

Hezký nedělní večer všem fotbalovým fanouškům při sledování zápasu 15. kola španělské Primera Division mezi domácím Villarrealem a Realem Madrid. Čeká nás jeden ze šlágrů tohoto víkendu. Domácí jsou totiž v tabulce na pátém místě a hosté jsou třetí. Oba týmy v tabulce dělí šest bodů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.