Pittsburgh – Boston 2:6 (kon.) | Washington – Tampa 5:3 (kon.) | Carolina – Florida 0:2 (kon.)
Ottawa – San Jose 4:2 (kon.) | Detroit – Vancouver 3:4 (1:2 po s.n.) | Winnipeg – NY Rangers 5:2 (kon.)
Buffalo – Chicago 2:3 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Calgary 3:2 (kon.)

Washington právě vstřelil branku!
    T.J. OSHIE po přihrávce Bäckströma trefuje prázdnou branku Tampy, a tak upravuje skóre na 5:3. Asistence: Nicklas Bäckström, Alexandr Ovečkin.
    Marcus JOHANSSON - 4:3

54:16
    Domácí jdou do vedení! MARCUS JOHANSSON využívá přesilovou hru. Důležitou práci od vedl Alexandr Ovečkin. Asistence: T.J. Oshie, Alexandr Ovečkin.

53:39
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Stralman) na dvě minuty za podražení.
    Alexandr OVEČKIN - 3:3

50:02
    Krásnou individuální akcí se prosazuje ALEXANDR OVEČKIN, který vyrovnává za velkého povyku v aréně na 3:3. Asistence: Jason Chimera, Justin Williams.

49:00
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Hedman) na dvě minuty na nedovolené bránění.
    T.J. OSHIE - 2:3

47:54
    Výtečně to udělal T. J. OSHIE. Kotouč sebral za vlastní brankou, projel celé kluziště a rychlou střelou na bližší tyč snižuje. Bez asistence.

38:16
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Niskanen) na dvě minuty za podražení.

35:53
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Williams) na dvě minuty hrubost.
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Blunden) na dvě minuty hrubost.
    Alexandr OVEČKIN - 1:3

33:49
    Domácí v přesilové hře snižují a hádejte, kdo se prosadil. No jistě, ALEXANDR OVEČKIN ze své obvyklé a oblíbené pozice překonal Bishopa. Asistence: T.J. Oshie, John Carlson.

33:17
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Stramkos) na dvě minuty za sekání.
    Steven STAMKOS - 0:3

29:04
    Tampa právě vstřelila branku!
    Victor Hedman našel přesným pasem STEVENA STAMKOSE, který se dostal někde u útočné modré ke střele. Puk propadl domácímu brankáři mezi rukou a tělem. Velmi snadno se dostávají hosté do vedení 3:0 a Washington se dostává do nepříliš dobré situace. Asistence: Victor Hedman, Anton Stralman.
    Andrej ŠUSTR - 0:2

26:54
    ANDREJ ŠUŠTR přijal přihrávku od Kučerova. Český hráč se prosadil střelou z mezikruží. Hosté se dostávají do vedení o dvě branky. Asistence: Nikita Kučerov.

23:35
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Burakovsky) na dvě minuty za držení hole.

16:33
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Filppula) na dvě minuty za hákování.

12:19
    Vyloučení v týmu Washington Capitals (Alexandr Ovečkin) dvě minuty nedovolené bránění.
    Alex KILLORN - 0:1

08:18
    ALEX KILLORN se dostal do šance po dobré kombinaci spoluhráčů. Killorn udělal kličku brankáři a zakončil střelou do odkryté branky. Domácí obránci se museli červenat, protože nechali soupeři mnoho prostoru. Asistence: Jonathan Marchessault, Braydon Coburn.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 34. Ovečkin (Oshie, Carlson), 48. Oshie, 51. Ovečkin (Chimera, Williams), 55. Johansson (Oshie, Ovečkin), 60. Oshie (Bäckström, Ovečkin) – 9. Killorn (Marchessault, Coburn), 27. Šustr (Kučerov), 30. Stamkos (Hedman, Stralman)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Carlson, Schmidt, Niskanen, Alzner, Chorney, Orlov – Oshie, Bäckström, Ovečkin – Williams, Kuznětsov, Johansson – Wilson, Beagle, Chimera – Burakovsky, Latta, Laich
    Tampa Bay Lightning: Bishop (Vasilevskij) – Stralman, Hedman, Šustr, Garrison, Nesterov, Coburn – Kučerov, Stamkos, Naměstnikov – Audy-Marchessault, Boyle, Killorn – Callahan, Filppula, Brown – Blunden, Gourde, Angelidis

Rozhodčí: O'Rourke, Romasko – Nowak, Sharrers