Buffalo – NY Islanders 1:2 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 2:5 (kon.) | Carolina – Washington 4:2 (kon.)
St. Louis – Minnesota 1:3 (kon.) | Colorado – Chicago 3:4 (po pr.) | Dallas – Nashville 5:1 (kon.)
Calgary – Los Angeles 1:4 (kon.) | Edmonton – Anaheim 0:1 (kon.) | Arizona – Winnipeg 4:2 (kon.)
Boston – Montreal 1:5 (kon.)
Boston Bruins
1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
Montreal Canadiens
Pátek 01.01.2016, 19:30 • Gillette Stadium, Foxborough • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek pátečního večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:33:18)

Trestné minuty: 16:14
    Winter Classic 2016 ovládli hokejisté Montrealu Canadiens.

Zápas je u konce a z výrazné výhry se radují hráči Montrealu Canadiens. V poslední třetině se sice jako první prosadili domácí, když ve 44. minutě snížil Matt Beleskey, jenže to bylo ze strany Bostonu vše. Tříbrankový náskok vrátil Montrealu Max Pacioretty svým skvělým zakončením akce dvou na jednoho a jako poslední se v předposlední minutě trefil Paul Byron. Výsledek je naprosto zasloužený, Montreal dnes byl lepším týmem a touto výhrou ukázal svou sílu.

59:52
    Puk je v pásmu Montrealu, ale ne v pozici, ze které by se dalo zakončovat.

59:14
    Eriksson se ještě snažil o snížení, Condon byl ale namáčknutý na tyčku a puk za svá záda nepustil.
    58:28 Paul BYRON - 1:5

58:28
    Montreal právě vstřelil branku!
    Je definitivně rozhodnuto, hosté přidali ještě jednu branku. Subbanova střela od modré se odrazila od Raskovy tyče přesně na hůl PAULA BYRONA a ten neměl problém trefit odkrytou bránu. Asistence: P. K. Subban, Nathan Beaulieu.

58:18
    Jak Jimmy Hayes, tak i Lars Eller dostali 2+2 minuty za hrubost.

58:18
    Tak ještě jedna šarvátka. V rohu kluziště se do sebe pustili Jimmy Hayes a Lars Eller. Tento souboj vyzněl lépe pro domácího hráče.
    Nejlepší zákrok dnešního utkání v podání Mikea Condona.

57:49
    Carr trefil Chárovu brusli, hosté jsou i nadále v útočném pásmu.

57:31
    Beleskey nepřesně přihrával, hosté se mohou osvobodit.

56:42
    Mezi dva obránce si to namířil Pacioretty, tohle nemělo moc nadějí na úspěch. Hosté ale ušetřili něco málo ze zbývajícího času utkání.

56:00
    Oba týmy střídají, hosté čekají s rozehrávkou.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 44. Beleskey (McQuaid, Spooner) – 2. Desharnais (Weise, Jemelin), 22. Byron (Flynn, Barberio), 38. Gallagher (Pacioretty, Plekanec), 49. Pacioretty (Gallagher, Plekanec), 59. Byron (Subban, Beaulieu)

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Seidenberg, Chára (C), McQuaid, Krug, Miller, Morrow – Griffith, Bergeron, Eriksson – Connolly, Spooner, Beleskey – Chochlačev, Ferraro, Vatrano – Hayes, Talbot, Rinaldo. Trenér: Claude Julien.
    Montreal Canadiens: Condon (Scrivens) – Subban, Beaulieu, Petry, Markov, Barberio, Jemelin – Gallagher, Plekanec, Pacioretty (C) – Carr, Galchenyuk, Eller – Weise, Desharnais, Fleischmann – Flynn, Mitchell, Byron. Trenér: Michel Therrien.

Rozhodčí: McCauley, Pollock – Barton, Brisebois

Diváci: 67 246