Alan Norris - Jelle Klaasen 4:5 (kon.) | Gary Anderson - James Wade 5:1 (kon.)
Raymond van Barneveld - Michael Smith 5:4 (kon.) | Adrian Lewis - Peter Wright 5:2 (kon.)
Alan Norris - Jelle Klaasen

4:5

Pátek 01.01.2016, 14:15Šipky - PDC Mistrovství světa • Čtvrtfinále

Je konec! Toto byla reklama na šipky. Alan Norris na začátku vypadal lépe a již vedl 3:1 a poté také 4:3. Jelle Klaasen se ovšem díky stoosmdesátkám dostal do výborných pozic a svého soupeře dokázal v rozhodujícím setu rozdrtit! Holandský hráč je prvním postupujícím. Hala se pomalu připravuje na utkání mezi Gary Andersonem a Jamesem Wadem. Sledujte onlajny i nadále. (15:54:55)

Konec utkání.
    Klaasenova vítězná šipka. Holanďan se stal prvním semifinalistou

0:3
    Následně se mu to ale daří a máme tu prvního semifinalistu letošního ročníku!

Klaasen již mohl vyhrát, ale double osmáctku se mu nepovedlo dvakrát trefit.

Alan Norris se sesypal, anebo je Klaasen prostě skvělý. Každopádně Klaasen vede o hodně a dává i stoosmdesátku.

0:2
    Ano! Jelle Klaasen zavírá a má dva pokusy na rozhodnutí tohoto utkání.

Alan Norris neuzavřel přes double šestnáctku, a tak se skýtá velká šance pro Klaasena.

Tomu jsem nyní ale trošku křivdil. Angličan se trefuje třikrát do triple dvacítky!

Jelle Klaasen pokračuje ve stabilních výkonech, což se o Alanu Norrisovi říct nedá.

0:1
    Klaasen je na tom lépe a první leg ukončuje ve svůj prospěch!

Klaasen je před Norrisem o stošedesát bodů a tento leg si jen tak nenechá uniknout.

Hodně dobře začíná první leg posledního setu Klaasen, který tyto vypjaté souboje miluje.

Devátý set začíná.

2:3
    Alan Norris se prezentoval stejným číslem, ale Klaasen následně ukončil tento leg! Je tu rozhodující hra.

Další triple dvacítka trefená třikrát zasebou! To je forma!

Klaasen pokračuje. Dává další stoosmdesátku, dnes již dvaadvacátou. K vítězství je blíže.

2:2
    Hodně rychlá hra od Klaasena, který vyrovnává. Jde se do nejdůležitějšího legu dnešního střetnutí.

To se ale nemusí stát. Jelle Klaasen dvakrát zasebou trefil stoosmdesátku a je blízko vyrovnání.