Coimbra – União Madeira 3:1 (kon.) | Boavista – Moreirense 0:3 (kon.) | Nacional – Arouca 2:2 (kon.)
Marítimo – Estoril 1:1 (kon.) | Setúbal – Braga 1:1 (kon.) | FC Ferreira – Belenenses 2:2 (kon.)
Guimarães – Benfica 0:1 (kon.) | Sporting – Porto 2:0 (kon.)
FC Paços Ferreira
2:2 (1:1)
CF OS Belenenses
Sobota 02.01.2016, 19:00 • Estádio da Capital do Móvel, Paços de Ferreira • Portugalská Primeira Liga • 15. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Těším se u sledování dalších přenosů a přeji pěkný zbytek víkendu. (20:57:41)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 6:6. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 23:15.

Je dobojováno! Belenenses si nakonec odveze cenný bod. Hosté šli do vedení po pěti minutách hry, když se prosadil Caeiro. Vedení jim však nevydrželo dlouho, protože ve dvanácté minutě proměnil pokutový kop Moreira. Domácí si v první půli vytvořili ještě několik šancí, jenže žádnou neproměnili. Druhá půle začalo pro hosty strašidelným způsobem. Martinsuviděl červenou kartu a musel pod sprchy. Velký tlak využila Ferreira až čtvrt hodiny před koncem, kdy se prosadil Andrezinho. Jenže o další dvě minuty později bylo znovu srovnáno, když se hosté i v desíti vrhli kupředu a Sousa stanovil konečné skóre 2:2!

90+6

90+5
    Střídající Silva to přehnal s agresivitou a za svůj faul vidí žlutou kartu.

90+4
    Míč je na polovině domácího týmy. Podle všeho se oba týmy rozejdou smírně.

90+2
    Rozhodčí nechává pokračovat ve hře a dává domácím čas ke vstřelení rozhodující branky. Hosté však znovu odkopávají míč ze své poloviny.

90+1
    Ani v nastaveném čase se Moreirovi nepodařilo trefit zařízení. Ventura si dává s odkopem od branky načas.

90
    Paraiba za svůj nedovolený zákrok navíc vidí žlutou kartu.

90
    Hosté drží míč daleko od své branky a dokonce rozehrají přímý kop. Domácímu týmu nyní utíká čas hodně rychle.

89
    Domácí rozehrávali další rohový kop. Ani tentokrát však kop od rohového praporku nebyl nikterak nebezpečný a míč končí u Ventury.

88
    Ani tato standardní situace nekončí vedoucí brankou a domácí už znovu pospíchají s míčem kupředu.

87
    Naopak Belenenses mířilo do nebezpečného protiútoku a nakonec si vybojovalo přímý kop. Všichni hlavičkáři se stěhují před Marafonu.

86
    Ferreira i nadále drží míč na svých kopačkách a snaží se najít skulinky v hostující obraně, kterýma by se dostala k brance Ventury.

85
    Střídání v týmu FC Paços Ferreira: ze hřiště odchází Andrezinho, přichází Pele.

84
    Domácí zahrávali další rohový kop, Ricardo se dostal k hlavičkovému zakončení. Míč se od jeho hlavy odrazil pouze mimo branku.

83
    Jota pálil z dobré pozice. Jeho střela minula padajícího obránce, ale nakonec zamířila pouze do míst, kde stál připravený Ventura.

81
    Hostům se nyní dokonale daří otupit tlak domácího celku. Hosté nyní dokonce rozehrají přímý kop z vlastní poloviny.