West Ham – Liverpool 2:0 (kon.) | Sunderland – Aston Villa 3:1 (kon.) | Leicester – Bournemouth 0:0 (kon.)
Arsenal – Newcastle 1:0 (kon.) | Norwich – Southampton 1:0 (kon.) | West Brom – Stoke 2:1 (kon.)
Manchester Utd. – Swansea 2:1 (kon.) | Watford – Manchester City 1:2 (kon.)
West Ham United
2:0 (1:0)
Liverpool FC
Sobota 02.01.2016, 13:45 • Boleyn Ground, London • Anglická Premier League • 20. kolo

Liverpool tak z Londýna odjíždí s prázdnou a West Ham si na své konto připisuje důležité 3 body. Jedinou smutnou tečkou za dnešním utkání je zraněný Lanzini, ale doufejme, že se nejedná o nic vážného a talentovaný mladík bude brzy zpět. Mockrát děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek sobotního dne. (15:52:13)

Hlavní rozhodčí Madley ukončil dnešní utkání, ve kterém West Ham zvítězil nad Liverpoolem 2:0. K vidění byl velmi atraktivní zápas, který přinesl řadu osobních soubojů, velkou porci střel a hlavně bavil i nezaujatého diváka. Dnes to byla ideální reklama na fotbal. Kouč Bilić své svěřence na Liverpool dobře připravil, a tak West Ham odolával svému soupeři až do poslední minuty. Hosté totiž byli hodně aktivní na míči a často se dostávali i do zakončení, ale pod tlakem mířili hlavně mimo tři tyče. Gólman Adrián musel zasahovat pouze jedenkrát a jednou mu výrazně pomohl Noble, který na brankové čáře zastavil nebezpečnou střelu. Nicméně domácí tým byl také velmi aktivní, na Mignoletovu branku vyslal celkem 10 střel, 8 z nich gólman Liverpoolu zneškodnil a dvakrát inkasoval. Na listinu střelců se zapsal v 10. minutě aktivní Antonio a v 55. minutě pracovitý Carroll.

90+4

90+1
    Na druhé straně se do zakončení dostal Allen, který hlavičkoval z penaltové značky, ale jeho pokus branku těsně minul.

90
    Druhý poločas bude nastaven o 3 minuty.

90
    Mignolet opět v akci. Tentokrát dostal parádní přihrávku za obranu Kouyaté, jenž se prezentoval technickou ránou, ale Mignolet ji dokázal zneškodnit.
    Payet v akci.

86
    Hrací plochu opustil aktivní Antonio, který dnes přispěl gólem a odvedl velký kus práce. Místo něj přišel na hřiště Jenkinson.

85
    Mignolet si opět připsal důležitý zákrok, když proti němu pálil kapitán Noble.

82
    Z avizovaného rohového kopu hosté nic nevytěžili a stále prohrávají 2:0.

82
    Sakho byl dnes nevýrazný, a tak ho na trávníku nahradil Allen.

81
    Benteke se prezentoval nebezpčnou střelou, ale tu mu Tomkins zablokoval a Liverpool bude zahrávat rohový kop.

81
    Vypadalo to, že jeden z domácích hráčů se ve vápně dotkl míče rukou, ale rozhodčí nic neviděl.

79
    Liverpool zahrával hned dva rohové kopy v řadě za sebou, ale West Ham se pokaždé dokázal ubránit a gólman Adrián drží v 79. minutě stále čisté konto.

77
    Na brankové čáře zasahoval kapitán Noble, který pomohl Adriánovi a zastavil střelu soupeře!

76
    Smůlu Liverpoolu se snažil prolomit Benteke, ale ani tentokrát se mu střela nepodařila, a tak se stav skóre v 76. minutě nemění.