Nantes – Saint-Étienne 2:1 (kon.) | Lille – Nice 1:1 (kon.) | Marseille – Guingamp 0:0 (kon.)
FC Nantes
2:1 (1:1)
AS Saint-Étienne
Neděle 10.01.2016, 14:00 • Stade de la Beaujoire, Nantes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo
    77. Kolbeinn SIGÞÓRSSON - 2:1

77
    Nantes právě vstřelili branku!
    Chybu jednoho stopera využil náhradník Kolbeinn Sigþórsson. Stav utkání 2:1
    29. Johan AUDEL - 1:1

29
    Domácí nejdřív trefili tyčku, míč se dostal k jednomu z domácích, který obešel tři hráče Ettiene a předložil pěknou přihrávku AUDELOVI, který vyrovnáná na 1:1
    14. Nolan ROUX - 0:1

14
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!

Chladnokrevné zakončení penalty od Nolana ROUXE. který posílá hosty do vedení.

Branky: 29. Audel, 77. Sigþórsson – 14. Roux (pen.)

Karty:   84. G. Gillet (NAT) – 30. Pajot (SET), 86. Brison (SET), 90+2. Maupay (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 12:19. Rohy: 6:6. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:16.
    FC Nantes: Riou – Adryan (64. Bedoya), Audel (70. Iloki), Djidji, Bammou (70. Sigþórsson) – G. Gillet, Lenjani, Thomasson, Sabaly – B. Touré, Vizcarrondo.
    Náhradníci: Dupé – Sigþórsson, Iloki, Bedoya, R. Gomis, Dubois, Cana.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Eysseric (64. Corgnet), Hamouma, Lemoine – F. Pogba, Pajot (46. Clément), Roux (84. Maupay), Søderlund – Théophile-Catherine, Bayal Sall.
    Náhradníci: Moulin – Clément, Corgnet, Maupay, Malcuit, Monnet-Paquet, Polomat.

Rozhodčí: Stéphane Lannoy- David Benech, Julien Pacelli