Winnipeg – Buffalo 2:4 (kon.) | Washington – Ottawa 7:1 (kon.) | Chicago – Colorado 6:3 (kon.)
Minnesota – New Jersey 1:2 (kon.) | Anaheim – Detroit 1:2 (kon.) | Edmonton – Florida 1:2 (kon.)
Minnesota Wild
1:2 (0:0, 0:0, 1:2)
New Jersey Devils
Pondělí 11.01.2016, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • NHL

Z mé strany to bude všechno. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc či dobré ráno, na počtenou! (04:37:51)

Střely: 18:17 (3:7, 4:6, 11:4)

Ďáblové své vedení udrželi a z ledu Minnesoty si odvezou oba dva body!

Na branku jsme ale čekali velice dlouho, ta první totiž padla až ve 42. minutě. Tehdy se prosadil po dlouhé době Adam Henrique. Ve 44. minutě dokázal vyrovnat Zach Parise, který se do sítě New Jersey trefil poprvé v kariéře, díky čemuž tak skóroval již proti všem klubům v NHL. Devils si ovšem své vedení ve 47. minutě vzali zpět, a to když skóroval poprvé v této sezoně Jon Merrill. Jeho gól se nakonec stal tím vítězným.

59:54
    Henrique buly vyhrál, to je pro hosty velice důležité.

59:53
    Sedm sekund před koncem třetí třetiny vyhodil Andy Greene kotouč přes všechny čáry, je z toho tedy další icing.

59:33
    Stephen Gionta ale vypíchl Suterovi puk a dostal ho alespoň do středního pásma, díky čemuž mohl vystřídat.

59:25
    Vyhráli ho Wild, kteří tak začínají útočit.

59:23
    Adam Henrique vs. Mikko Koivu ... důležité buly v útočném pásmu!

59:23
    A oddechový čas si nyní vyžádal i kouč Hynes, k hráčům na ledě ale mluví jeho asistent Alain Nasreddine.

59:23
    Zakázané uvolnění hostů, vhazovat se tedy bude v útočném pásmu Minnesoty.

59:18
    Mikko Koivu byl volný v mezikruží, jeho střela zápěstím ale zamířila těsně vedle Schneiderovy brány! To bylo velké štěstí pro Devils.

58:54
    Dobře ale napadal Stephen Gionta, který pozdržel akci domácího celku.

58:40
    Nyní už ale rozjíždí útočnou akci a domácí brankář pádí na střídačku.

58:32
    Vyhrál ho Henrique, takže domácí zatím v pěti.

58:31
    Kuemper se zatím vrací do své brány, už se ale chystá znovu na střídačku. Záležet bude na vhazování.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 44. Parise (Koivu, Suter) – 42. Henrique, 47. Merrill (Kalinin, Palmieri)

Minnesota Wild: Kuemper (Dubnyk) – Suter "A", Spurgeon, Scandella, Dumba, Brodin, Reilly – Parise "A", Koivu "C", Zucker – Niederreiter, Granlund, Pominville – Vanek, Coyle, Fontaine – Carter, Stoll, Haula. Trenér: Mike Yeo.
    New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene "C", Larsson, Schlemko, Severson, Gragnani, Merrill – Kalinin, Zajac "A", Palmieri – Blandisi, Henrique "A", Stempniak – Kennedy, O'Brien, Thompson – Farnham, Gionta, Tootoo. Trenér: John Hynes.

Rozhodčí: Rehman, Kowal – Kovachik, Grandt

Diváci: 19 028