Toronto – Columbus 1:3 (kon.) | Philadelphia – Boston 3:2 (kon.) | Calgary – Florida 6:0 (kon.)
Anaheim – Ottawa 4:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
3:2 (1:0, 0:2, 2:0)
Boston Bruins
Čtvrtek 14.01.2016, 02:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
    Jakub Voráček nastartoval utkání touto trefou.

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (04:45:07)

Boston Bruins: 8

Skončilo dramatické utkání, v němž byli hosté o něco lepší, ale přesto nezískávají ani bod. Letcům vyšla první třetina, v níž se sice většinou bránili, ale na jejím konci se střelecky prosadil Jakub Voráček, který dnes prožil báječný hokejový večer. Ve druhé třetině již Boston dokázal svou převahu zúročit i gólově a díky dvěma gólům se dostal do vedení. Vstup do třetí třetiny vyšel domácím, kteří svého soupeře často tlačili před branku Raska, ale skórovat se jim nepodařilo. To se podařilo paradoxně až v okamžiku, kdy si Boston hlídal svůj těsný náskok... A znovu u toho byla elitní formace Flyers, kdy nejprve vyrovnával Simmond a o necelou minutu a půl, znovu za účasti první lajny, strhl vedení na stranu Philadelphie Streit. Domácí pak těsný náskok udrželi až do konce, v závěrečných sekundách mohli přidat ještě čtvrtý gól při hře hostů bez brankáře, ale třikrát zamířil puk pouze vedle branky hostů.

59:50
    Velká obětavost domácích, kteří se nyní vrhají do střel.

59:29
    Medvěděv ale zachytil přihrávku a dostává puk z vlastní třetiny.

59:15
    Boston v útočném pásmu.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:37
    Neskutečné, ani Matt Read ze středního pásma netrefuje odkrytou branku Bostonu.

58:10
    Ani Couturier, ani Raffl nyní netrefili odkrytou branku soupeře, dobrá práce obránců Bruins.

57:55
    Puk opouští třetinu Flyers.

57:45
    Tam chytá Mason a přerušuje hru, Boston zřejmě stáhne Raska z branky, je to tak, Rask již míří na střídačku, hosté to zkusí v šesti!

57:39
    Chára ale zachytává vyhozený puk a vrací ho zpět do třetiny Flyers.

57:24
    Streit dostává puk do středního pásma, domácí by potřebovali vystřídat.

57:09
    Voráčkova formace drží puk daleko od své branky.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 18. Voráček (Giroux), 51. Simmonds (Voráček, Giroux), 52. Streit (Giroux, Voráček) – 29. K. Miller (Talbot), 37. Eriksson (Spooner, Krug)

Philadelphia Flyers: Mason (Neuvirth) – Del Zotto, Gudas, N. Schultz, Streit, Medvěděv, Manning – Voráček, Giroux, Simmonds – Raffl, Couturier, B. Schenn – VandeVelde, Bellemare, White – Read, Laughton, Umberger
    Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Chára, Trotman, Seidenberg, C. Miller, Krug, K. Miller – Marchand, Bergeron, Haves – Beleskey, Spooner, Eriksson – Vatrano, Kemppainen, Connolly – Rinaldo, Talbot, Ferraro

Rozhodčí: Luxmore, O’Rourke – Racicot, Nansen

Diváci: 19 704