Liberec – Kladno 6:4 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 5:1 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 5:8 (kon.)
HC Kometa Brno
5:1 (2:0, 3:1, 0:0)
Berani Zlín
Čtvrtek 14.01.2016, 17:00 • DRFG Arena, Brno • DHL Extraliga juniorů • 33. kolo

Děkuji vám za pozornost a někdy příště, na počtenou! (19:41:38)

Domácí Kometa si výsledek v poslední části pohlídala a dokráčela tak k tříbodovému zisku a posunu v tabulce na deváté místo.

59:46
    Zlín kombinuje v pásmu a snaží se alespoň podruhé v utkání překonat Slavíčka.

59:22
    Filip Dvořák (KOM) – 2 minuty za nedovolené bránění.

59:18
    Oba týmy jsou kompletní.

58:10
    Dupljaku hledal na druhé straně Zábranského, ten však na jeho prudký pas nedosáhl.

57:14
    Současně vyloučeni Adam Gajarský (KOM) na dvě minuty za držení protihráče a Jakub Kužílek (ZLN) na dvě minuty za nedovolené bránění.
    56:04 Finové vyhráli MS juniorů. Objeví se někteří pozdější talenti v české juniorské soutěži?

Kings and their gold. #Suomi #RibcorReckoner

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

56:04
    Domácí ihned po vhazování startují dopředu, Garčicova přihrávka ale mířila daleko před Pokorného, kterému patrně zamýšlel nahrát.

55:14
    Dupljaku s Nováčkem dvakrát zavezli puk do pásma ale bránu neohrozili. To však Brnu už stačí, držet kotouč daleko od své klece.

54:06
    Kometa je kompletní.

53:42
    Kužílek od modré vyslal dělovku, která narazila do zadního mantinelu.

53:03
    Vyoral šel do útoku, prohozením puku mezi nohama se pokusil obejít jediného beka, jenže ten si ho pohlídal a dostal až mimo střeleckou pozici.

52:24
    Zlín dal možnost Brnu vyhodit puk a taky se tak stalo.

52:05
    Patrik Štancl (KOM) – 2 minuty za vysokou hůl.

51:43
    Zlín je v pěti a přečkal dvojnásobné oslabení úspěšně.

51:06
    Garčic z pravé strany rovněž trefuje z ostrého úhlu brankovou konstrukci.

50:34
    Kupčík trefuje od modré tyč!

Michal Kuba

Branky a nahrávky: 5. Zábranský, 18. Furch (Dvořák, Garčic), 33. Pokorný (Nováček, Dupljaku), 36. Dvořák (Havránek), 38. Kupčík (Havránek, Pokorný) – 26. Stuchlík (TS)

HC Kometa Brno: Slavíček (Gerža) – Zábranský, Kupčík, Kubeš, Kabelka, Furch, Štancl, Sedláček – Kratochvíl, Dvořák, Garčic, Havránek, Boltvan (C), Gajarský, Nováček, Dupljaku, Pokorný, Lunter, Horký
    Berani Zlín: Haloda (41. Barvík) – Kužílek, Kobylík, Stuchlík, Schmied, Sirota, Procházka, Kolařík – Gago, Miko, Dalajka, Lainka, Peška, Vyoral, Karafiát, Strmiska, Hladiš, Hořanský

Rozhodčí: Netopil – Měkýš, Otáhal