Granada – Valencia 0:3 (kon.) | Atlético – Rayo Vallecano 3:0 (kon.)
Atlético Madrid
3:0 (1:0)
Rayo Vallecano
Čtvrtek 14.01.2016, 20:30 • Estádio Vicente Calderón • Španělský pohár • Osmifinále
    Atlético se tak zejména díky tomuto muži může radovat z postupu do čtvrtfinále Copy del Rey.

S konstatováním, že Atlético zaslouženě postupuje, se s Vámi loučím. Děkuji za pozornost, příjemný zbytek dnešního dne a klidný pátek přeji a těším se zase někdy u onlajnů na počtenou! Dobrou noc! (22:24:53)

A je to! Atlético doma potvrdilo roli favorita, když si poradilo s Vallecanem 3:0 a celkovým výsledkem 4:1 postoupilo do dalšího kola.

Po první půli bylo ještě vše otevřené, jediným střelcem byl totiž domácí Ángel Correa. Vallecano navíc nehrálo vůbec špatně a trápilo domácí tým.

Ve druhé půli ale vše zlomil střídající hráč. Antoine Griezmann, který nahradil do té doby jediného „gólostřelce“ Correu, se zapsal do zápasu dvěma zásahy, trefil se v 80. a v 90+1. minutě. Ve druhé půli se ale celkově změnil obraz hry, Atleti se ukázali v perfektním světle a Rayo k ničemu nepustili.

90+3

90+3
    A podobná situace jako třetí gól, nyní na druhé straně vápna. Do šestnáctky letěl dlouhý balon, ale nyní to Yoel před Carrascem stihl.
    90+1. GRIEZMANN - 3:0

90+1
    Atlético právě vstřelilo branku!
    Teď se dokonce i na přísné tváři Simeoneho blýskl náznak úsměvu. Dlouhý pas ze středu pole totiž vybídl do duelu o balon vyběhnuvšího Yoela s ANTOINEM GRIEZMANNEM. Francouz v barvách Atlética si míč kolem hostujícího brankáře lehce píchl špičkou a poslal míč do sítě!

90
    Tři minutky jsou nastaveny nad rámec druhého dějství dnešního duelu.

89
    Potřetí během několika pár minut byl v ofsajdu chycen jeden z Rojiblancos. Tentokráte to nebyl Griezmann, který do toho ofsajdu alespoň nahrál Carrascovi. Znovu to ale bylo dost hraniční rozhodnutí.

88
    Domácí se znovu vydali vpřed a z obléhání Yoelovi svatyně vytěžil Carrasco přízemní centr. Ten však skončil pouze v rukavicích brankáře Vallecana.

86
    A znovu v akci Griezmann, a znovu pískán ofsajd. Tentokráte bylo ale jasné, že po pasu Gámeze se Francouz ocitl o pár decimetrů za linií hostující obrany.

85
    Óliver Torres byl faulován ve středu pole a s rozehrávkou pochopitelně vůbec, ale vůbec nespěchá.

84
    Tahle snaha Raya o korekci stavu nepřinesla nic, Moyá může odkopávat. Následně se navíc za obranu dostal Griezmann, jemuž byl pískán hodně hraniční ofsajd.

82
    Jacksona Martíneze na samotný závěr zápasu vystřídá mladičký talentovaný špílmachr Óliver Torres.

82
    Okamžitě spěchal vpřed s dalším nášupem Martínez. Jeho ránu Yoel srazil na roh, z něhož už nezapršelo.
    80. GRIEZMANN - 2:0

80
    A je to právě ANTOINE GRIEZMANN, kdo zdvojnásobuje vedení Atletů! Francouz se dostal k míči po teči hlavou jednoho ze spoluhráčů a nadvakrát v akrobatické poloze překonal Yoela!

79
    Antoine Griezmann opět v akci, a teď to zavánělo brankou! Francouz nastartoval do náběhu Martíneze, a po jeho střele to bude roh.