K. Vary – Pardubice 2:3 (po pr.) | HC Litvínov – Letňany 3:1 (kon.) | Jihlava – Vsetín 7:2 (kon.)
Zlín – HC Plzeň 3:2 (po pr.) | Kladno – Poruba 6:7 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 0:4 (kon.)
Liberec – Sparta 5:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Havířov 5:2 (kon.) | Olomouc – Chomutov 0:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Slavia 4:3 (1:0 po s.n.) | Třinec – Kometa Brno 5:4 (po pr.) | Č. Budějovice – Opava 9:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
BK Mladá Boleslav
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
HC Slavia Praha
Pátek 15.01.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • 5. kolo

Ode mne je to pro tuto chvíli již úplně vše, přeji Vám krásné prožití pátečního večera. Nashledanou. (19:52:49)

Pozápasové samostatné nájezdy měly jediného úspěšného exekutora, kterým byl mladoboleslavský Milan Dančišin, který tak rozhodl o výhře svého týmu!

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým BK Mladá Boleslav.
    Autorem vítězné branky je MILAN DANČIŠIN.

3. série
    1:0
    Je rozhodnuto! Tomáš Vildumetz (SLA) musel dát, jenže se nedokázal prosadit a Mladá Boleslav tak vítězí v dnešním zápase!

3. série
    1:0
    Začátek třetí série nájezdů obstaral Milan Dančišin (MBL), který dokázal dostat puk za Paterova záda a přibližuje tak svůj tým k zisku dvou bodů!

2. série
    0:0
    A nedočkáme se ho ani nyní, Adam Klapka (SLA) také nedokázal překonat domácího brankáře.

2. série
    0:0
    David Jirásek (MBL) se nezařadí mezi úspěšné penaltové střelce, na první gól tak stále čekáme.

1. série
    0:0
    Daniel Krásný (SLA) se ale rovněž neprosazuje při samostatném nájezdu a tak po první sérii platí stav 0:0.

1. série
    0:0
    Patrik Straka (MBL) zahájil penaltový rozstřel, jenže nebyl to úspěšný start pro domácí barvy.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení rozhodnutí nepřineslo a tak na řadu přijdou samostatné nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

60:01

Šedesát minut hry mají oba týmy za sebou, stále však neznáme vítěze. Hosté se přitom na konci 44. minuty dostali do dvougólového vedení, autorem třetí branky Slavie byl Jan Šergl. Domácí se však nevzdali a o necelé tři minuty později snížil Zdeněk Křížek. Ze strany Mladé Boleslavi to však ještě nebylo vše, Patrik Straka na konci 54. minuty srovnal stav zápasu na 3:3 a dovedl utkání do prodloužení.

60:00

53:47
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Do konce třetího dějství zbývá něco málo přes šest minut a ve Škoenergo areně se začíná od nuly! Domácím se totiž zásluhou branky PATRIKA STRAKY daří vyrovnat skóre zápasu na 3:3! Asistence: Milan Dančišin.

46:36
    Jenže ještě není hotovo. Domácí se dnes podruhé prosazují, když se přesně trefuje ZDENĚK KŘÍŽEK a znovu tak ztrácí na svého soupeře jediný gól! Asistence: Vojtěch Outrata.

Daniel Kubelka

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 9. Straka (Dančišin), 47. Křížek (Outrata), 54. Straka (Dančišin), rozh. náj. Dančišin – 8. Šteiner (Duda, Vildumetz), 29. Fiala, 44. Šergl (Fiala)