Kladno – Mladá Boleslav 4:2 (kon.) | Chomutov – Pardubice 3:4 (po pr.) | Kometa Brno – Olomouc 4:3 (kon.)
K. Vary – Vítkovice 2:6 (kon.) | HC Plzeň – Třinec 3:2 (2:0 po s.n.) | Jihlava – Zlín 2:4 (kon.)
HC Litvínov – Mountfield HK 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta 3:4 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
2:4 (1:2, 0:2, 1:0)
Berani Zlín
Sobota 16.01.2016, 15:15 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • 34. kolo

59:20
    Ještě jeden trest pro Zlín. Osobní desetiminutový trest dostává Peška za nesportovní chování, když něco nepěkného sdělil asistentovi na čáře.

57:26
    Dukla právě vstřelila branku!
    A Jihlava alespoň snižuje na rozdíl dvou branek. Do odkryté brány dorazil kotouč LADISLAV POSPÍCHAL. Asistence: Aleš Dufek.

56:32
    Je tu jedna z posledních možností pro Duklu jak skórovat. Karafiát si jede odpočinout za podražení.

52:12
    Přesilová hra pro Zlín. Martin Kadlec je vyloučen na dvě minuty za hákování.

49:01
    Dvě obrovské šance Zlínu! Nejprve nedokázal prostřelit Kořenáře zlínský Kolařík a po něm trefil břevno jeden z hostujících hráčů.

45:14
    Tomáš Mejzlík v souboji zahákoval soupeře a je vyloučen na dvě minuty za hákování.

38:25
    Zlín právě vstřelil branku!
    Tak toto už je pro Duklu nepříjemné! Další gól přidává JIŘÍ KARAFIÁT. Asistence: Petr Miko a Daniel Gazda.

37:05
    Fryšara ujížděl sám na Kořenáře, ale v poslední chvhíli mu utekl kotouč z hole!

33:57
    Vala dorážel do odkryté brány, ale na poslední chvíli mu skočil do rány brankář Haloda, který vykopl puk!

33:34
    A dnes již po několikáté přesilová hra pro Jihlavu. Za příliš hráčů na ledě bude hrát Zlín oslabení.

32:43
    Jihlava trefuje břevno!

31:24
    Velký závar před brankou Zlína! Kotouč se nacházel zcela volný na brankovišti, ale žádný z hráčů nedokázala dotlačit puk za záda Halody!

30:20
    Dukla si zahraje přesilovou hru. Za podražení je vyloučen Schmied. Podaří se Jihlavě snížit?

29:11
    A PSG využívají další přesilovou hru! Tentokrát se prosazuje ADAM HOŘANSKÝ. Asistence: Michal Stuchlík.

28:56
    A přesilová hra i na druhé straně. Za vysokou hůl jede pykat Kolouch.

26:55
    A je tu možnost na srovnání por Jihlavu! Za podražení jede na trestnou lavici Fryšara.

19:35
    Přesilová hra pro Duklu. Dalajka je vyloučen na dvě minuty za sekání + dostává desetiminutový osobní trest.

15:02
    Dukla nastřelila břevno!

12:42
    A hosté otáčí vývoj utkání! Hned po začátku početní výhody využívají přesilovou hru a jdou do vedení díky gólu PATRIKA DALAJKY. Asistence: Petr Miko.

12:25
    A je tu další možnost pro hráče Zlína na vstřelení gólu. Mejzlík si v souboji pomohl hákováním a jede pykat.

6:57
    A máme opět vyrovnaný stav zápasu! Zlín sevřel Duklu v jejím vlastním pásmu, když se ke střele dostal JIŘÍ KARAFIÁT, který s pomocí tyče překonává Kořenáře. Asistence: Patrik Dalajka.

3:39
    A Zlín bude mít také možnost přesilové hry. Vlček si ve středním pásmu přidržel soupeře a jede si na dvě minuty odpočinout. Podaří se Zlínu vyrovnat?

0:31
    Tak to je start od domácích ve velkém stylu! Dukla to sehrála náramně a na konci akce byl ALEŠ DUFEK, která vymetl roh Halodovi brány. Asistence: Pavel Kousal a Ladislav Pospíchal.

0:05
    A Dukla si zahraje blesku rychle svoji přesilovou hru. Za vysokou hůl se jede posadit Stiksa. Dočkáme se úvodní trefy zápasu?

Ondřej Terber

Branky a nahrávky: 1. Dufek (Kousal, Pospíchal), 58. Pospíchal (Dufek) – 7. Karafiát (Dalajka), 13. Dalajka (Miko), 30. Hořanský (Stuchlík), 39. Karafiát (Miko, Gazda)

HC Dukla Jihlava: Kořenář – Váňa, Pospíchal, Vlček, Půža, Kadlec, Hohl – Dufek, Kousal, Najman – Bambula, Dvořák, Vala – Balaštík, Kolouch, Mejzlík – Peschout
    Berani Zlín: Haloda – Stuchlík, Kobylík, Sirota, Schmied, Gazda, Váňa – Hořanský, Fryšara, Vyoral – Dalajka, Karafiát, Gago – Miko, Lainka, Peška – Strmiska, Kolařík, Stiksa

Rozhodčí: Homola – Barvíř, Blümel