Olomouc – HC Plzeň 1:5 (kon.) | Kladno – Opava 10:1 (kon.) | Jihlava – Havířov 3:2 (kon.)
Havlíčkův Brod – Vsetín 6:2 (kon.) | Zlín – Chomutov 1:4 (kon.) | Č. Budějovice – Poruba 6:2 (kon.)
Vítkovice – Kometa Brno 5:3 (kon.) | HC Litvínov – Pardubice 2:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 3:4 (1:2 po s.n.)
Třinec – Mountfield HK 5:1 (kon.) | Liberec – Slavia 4:2 (kon.) | K. Vary – Letňany 3:2 (po pr.)
HC Litvínov
2:8 (0:1, 1:3, 1:4)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 16.01.2016, 13:00Extraliga staršího dorostu • 6. kolo

55:31
    Do branky Litvínova se postavil Jakub Kovařík!

55:31
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice dávají dnes již v pořadí osmý gól do sítě Litvínova. Po přihrávce Blümela se přesnou střelou prosazuje Ondřej Matýs, který vyhání z branky Šimona Havlíka. Asistence: Matěj Blümel.

54:39
    Gólové hody pokračují! Viktor Martínek přihrával na Ondřeje Trejbala, jež tváří v tváří litvínovskému gólmanovi vzešel úspěšně. Hostující útočník pěkným blafákem překonal bezmocného Havlíka. Asistence: Viktor Martínek.

48:18
    Bečvář se přes dvojici bránících hráčů prodral až do útočného pásma, z ostrého úhlu se dokonce i pokoušel ohrozit branku Kloučka, střela litvínovského útočníka ovšem trefila jen boční konstrukci Kloučkovy branky!

47:01
    Další gól do litvínovské sítě. Hostující bleskurychle využívají přesilovou hru. Hned po buly vypálil od modré čáry hostující bek Michal Žouželka, který prostřelil vše co mu stálo v cestě včetně litvínovského gólmana Šimona Havlíka. Asistence: Matěj Štefka, Matěj Blümel.

46:54
    Vyloučení na litvínovské straně. Na trestnou lavici usedá David Drašar, jež se provinil podražením.

43:26
    Rychlé otočení hry na druhou stranu Dynamo ihned zúročilo a odskakuje Litvínovu opět na rozdíl tří branek! Po nahrávce Matýse se z bezprostřední blízkosti Havlíkovy branky prosazuje přesnou ranou Michal Machač. Asistence: Ondřej Matýs.

43:02
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Macháč od modré čáry nahazoval kotouč na branku Kloučka, který jeho střelu vyrazil jen před sebe, kde ale číhal Lukáš Vopat, jež dopravil puk za záda hostujícího gólmana. Asistence: Marek Macháč.

41:55
    Pavlíček byl sám před brankou hostujícího gólmana ve snaze překonat ho trefil jen jeho betony!

39:46
    Zdá se, že Pardubice už dnešní zápas nepustí. Čtrnáct sekund před koncem druhé třetiny připadávají čtvrtý gól do sítě Litvínova. Ondřej Trejbal našel svou přihrávkou na levém kruhu dobře postaveného Ondřeje Matýse, jež se nemýlil a rozvlnil síť za zády Šimona Havlíka! Asistence: Ondřej Trejbal.

38:47
    Pardubice se ujímají dvoubrankového vedení! Rudy Samuel z prostoru od modré čáry propálil vše, co mu stálo v cestě, včetně Šimona Havlíka, jemuž propadl kotouč mezi betony. Bez asistence.

38:32
    Michal Machač zůstal osamocený na pravém kruhu, měl dostatek času na zakončení, ale ke smůlu Dynama svou dělovkou trefil jen horní tyč Havlíkovy branky!

34:19
    Pardubice opět odskakují Litvínovu na rozdíl jedné branky! Matěj Blümel přihrával Martinovi Petrusovi, který se nemýlil a bez problémů trefil prostor nad ramenem domácího gólmana! Asistence: Matěj Blümel.

29:08
    Domácí srovnávají stav zápasu! Schmidmayer poslal pěknou přihrávku na osamoceného Davida Drašara, který až na třetí pokus prostřeluje ležícího Kloučka, jež jen bezmocně sledoval kotouč za svými zády. Asistence: Karel Schmidmayer.

25:35
    Michal Machač měl před sebou odkrytou branku a trestuhodně minul!

24:47
    Vyloučení v týmu HC Litvínov (Drašar – 2 min., podražení).

24:18
    Vzájemné vyloučení, dvě minuty za hrubost dostávají Marek Havlík z týmu domácích a Ondřej Matýs z týmu hostujících.

23:35
    Na trestnou lavici usedá Dominik Havlík, jež si odpyká dvě minuty za hákování.

21:19
    Do úniku se dostala dvojice litvínovských hráčů, dobře postavený Kučera ovšem ještě nahrával Schmidmayerovi, který nedokázal kotouč zpracovat!

21:19
    Na trestnou lavici usedá Štěpán Urbánek, jež se provinil hrou vysokou holí.

18:51
    Ke konci první třetiny jsme se přeci jen dočkali gólu. Na levém kruhu zůstal osamocený pardubický kapitán Matouš Boček, jež měl na zakončení dostatek klidu a i přestože jeho střela nebyla příliš razantní, domácímu gólmanovi propadla pod jeho vyrážečkou. Asistence: Dominik Bureš.

16:08
    Další vyloučení. Dvě minuty si na trestné lavici odsedí Matýs, jež odpyká týmový trest za hráčskou lavici.

14:00
    Další vyloučení, tentokrát na trestnou lavici usedá Matěj Štefka, jež se provinil hákováním.

13:23
    Vopat dostal zpoza branky krásnou nahrávku od Marka Havlíka. Domácí útočník ovšem ztroskotal na Kloučkovi, který se proti jeho střele vytáhl krásným zákrokem lapačkou!

11:58
    Vyloučení ze strany Dynama. Na trestnou lavici usedá Ondřej Machala za nesportovní chování.

09:51
    Další vyloučení, tentokrát ale na opačné straně. Vyloučen Ondřej Machala za hru se zlomenou holí.

09:03
    Další vyloučení ze strany Litvínova. Na trestnou lavici tentokrát usedá Karel Schmidmayer za hru se zlomenou holí.

05:12
    Na trestnou lavici usedá Lukáš Vopat, který si odpyká dvě minuty na trestné lavici za vražení na hrazení.

00:57
    První vyloučení dnešního zápasu, na trestnou lavici usedá Josef Myšák, jež se provinil podražením.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 30. Drašar (Schmidmayer), 44. Vopat (Macháč) – 19. Boček (Bureš), 35. Petrus (Blümel), 39. Rudy, 40. Matýs (Trejbal), 44. Machač (Matýs), 48. Žouželka (Štefka, Blümel), 55. Trejbal (Martínek), 56. Matýsek (Blümel)

HC Litvínov: Havlík Š. (Kovařík) – Macháč Marek, Havlík M., Havlík D., Kučera, Urbánek (C), Hipius – Schmidmayer, Ineman, Vopat, Drašar, Myšák, Helt, Kordule, Pavlíček, Bečvář
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Boček (C), Mertl, Bureš, Matýs, Leder – Martínek, Blümel, Štefka, Machač, Roubal, Machala, Petruš

Rozhodčí: Vyštejn – Tomaš, Mareš