Trélissac – Lille 2:1 (4:2 po pen.) | Concarneau – Troyes 1:3 (kon.) | Chambly – Lyon 0:2 (kon.)
Évian TG – Monaco 1:3 (po pr.) | Mantes – Nantes 0:1 (po pr.) | Boulogne – Lorient 1:3 (po pr.)
Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
FC Mantois 78
0:1 (0:0)
FC Nantes
Středa 20.01.2016, 18:30Francouzský pohár

Děkuji vám za pozornost a u dalšího sportovního přenosu na shledanou. (21:06:05)

A je tady konec zápasu! Hosté z Nantes se až překvapivě moc nadřeli na vítězství. V prvním prodloužení rozhodl svou střelou Bedoya, jeho rána byla právě ta postupující. Domácí tak v poháru vypadávají v šestnáctifinále.

120

119
    Adryan se dostal do ofsajdu. Domácí mají poslední chvíle na vyrovnání.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+2
    První prodloužení skončilo.

105+2
    Nantes právě vstřelili branku!
    Hostující tým se dostává zásluhou ALEJANDRA BEDOYA do vedení. Nantes tak vedou těsně před koncem prvního prodloužení 1:0.

104
    Střídání v týmu FC Nantes: ze hřiště odchází Bammou, přichází Bedoya.

103
    Gilletova rána po rohovém kopu byla zastavena výborným zákrokem domácího brankáře.

102
    Bammou pronikl domácí obranou až pokutovému území, následný centr byl sražen na rohový kop.

94
    Hostující celek měl výhodu standardní situace. Centrovaný balon doplachtil přímo na hlavu Adryana, který ho ale posílá pouze nad bránu.

91
    Domácí se ujali úvodní rozehrávky prodloužení.

91
    Začal první poločas prodloužení.
    Zanedlouho nám začne prodloužení

90
    Druhý poločas skončil.

86
    Sala se dostal do zajímavé příležitosti, ale gólman domácího celku si s jeho pokusem poradil nadvakrát.

81
    Adryanova střela z přímého kopu skončila hodně vysoko nad bránou. Gueye bude odkopávat od své svatyně.