Trélissac – Lille 2:1 (4:2 po pen.) | Concarneau – Troyes 1:3 (kon.) | Chambly – Lyon 0:2 (kon.)
Évian TG – Monaco 1:3 (po pr.) | Mantes – Nantes 0:1 (po pr.) | Boulogne – Lorient 1:3 (po pr.)
Marseille – Montpellier 2:0 (kon.)
US Concarneau
1:3 (0:1)
ESTAC Troyes
Středa 20.01.2016, 18:30Francouzský pohár

Zápas je u konce, vítězí hostující tým. Domácí tak již nedokázali porazit dalšího soupeře. Ačkoliv je na tom Troyes v lize špatně, na soupeře ze čtvrté ligy stačilo, a tak postupuje do další fáze poháru. Ode mě je to vše, děkuji za sledování. (20:25:01)

90+4

87
    Utkání se blíží ke konci, zdá se, že se již nic důležitého nestane. Hosté si třetí brankou pojistili vítězství.

82
    Troyes právě vstřelilo branku!
    S největší pravděpodobností máme definitivně rozhodnuto! Hosté se dostali rychle kupředu a KARIM AZAMOUM dokázal vstřelit třetí branku hostujícího celku!

78
    Vstřelená branka domácí celek nakopla, hosté jsou pod dlouhým a silným tlakem, zatím ale odolávají.

75
    Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Yoann Court, přichází Chaouki Ben Saada.

73
    Třetí rohový kop pro hostující celek, tentokrát z toho ale nic není.

70
    O hattrick se pokoušel Jean, avšak ve finální fázi zamířil příliš vysoko a bránu o kousek přestřelil.

68
    Tým Concarneau právě vstřelil branku!
    Pozor, máme zaděláno na drama? Domácí se dostali do útočné akce a dnes poprvé se jim daří skórovat! O první branku Concarneau se postaral YVEN MOYO!

63
    Střídání v týmu US Concarneau: ze hřiště odchází Vincent Richetin, přichází Herman Koré.

62
    Prvním potrestaným hráčem, který před svýma očima uviděl žlutou kartu, je Charles Traoré (TRY).

58
    Máme za sebou téměř hodinu hry, až nyní jsme ale svědky prvního ofsajdu, do toho se dostal Vincent Richetin.

55
    Jediné, na co mají domácí štěstí, jsou rohové kopy, těch už zahráli několik. Bohužel pro ně ale nedokázali ani jeden využít.

49
    Hosté hned na úvod druhého poločasu odskakují do dvoubrankového vedení. Zásluhu na tom má, stejně jako u první branky, CORENTIN JEAN, který tak dnes skóruje již podruhé.

47
    Po Jeanově přihrávce se pokoušel skórovat Court, avšak brankář ho v gólové radosti zastavil.

46

První půle nabídla pěkný fotbal. Oba celky hrály velmi aktivně, přetahovaly se o balon, měly dost šancí. Jako jediný se ale prosadil hostující Jean, a hosté tak vedou o jednu branku.

45

42
    Máme tady první branku zápasu a nepřidávají ji domácí, ale hosté! Ti sice byli v posledních minutách pod tlakem, tu se ale zjevil CORENTIN JEAN a dostal svůj celek do vedení!