Vlašim – Žižkov 3:1 (kon.) | Karviná – Žilina 1:4 (kon.) | Śląsk – Ostrava 1:1 (kon.)
Sparta – CS Pandurii 1:1 (kon.) | Slavia – Jiangsu Suning 5:1 (kon.) | Union Berlín – Pardubice 0:0 (zruš.)
AC Sparta Praha
1:1 (0:1)
CS Pandurii Târgu Jiu
Středa 27.01.2016, 16:00 • Generali Arena • Přípravný zápas

Zápas skončil stavem 1:1, který je odpovídající výkonu obou mužstev. V prvním poločase byli aktivnější hosté, kteří toho využili ve svůj prospěch a v 17. minutě po zásluze vedli. Do druhého poločasu však nastoupila lépe Sparta, která se nenechala zahanbit a jejich převaha byla potvrzena vyrovnávací brankou. Utkání tedy skončilo po zásluze vyrovnaně.
    Děkuji za pozornost a těším se u dalších onlajn přenosů. (17:53:03)

90

90+2
    Hra se přesouvá až do středu hřiště, kde celou akci přerušil rozhodčí svou píšťalkou.

90+1
    Ani první minuta nastavení nepřinesla žádné ochlazení, Sparťanští zůstávají aktivní i nadále.

90
    Pražané se přesvědčili, že jim opravdu jde hlavičkování a i díky tomu jsou opět u míče oni.

89
    Kombinování domácího celku skončilo v autu.

88
    Sparťané nepustí své soupeře k žádné šanci!

87
    Svěřenci trenéra Ščasného se krásně zabydleli v útočné polovině, které se nehodlají vzdát.

85
    Větší šanci Pražanů měl s číslem 26 Costa, který ale trefil mimo klec.

84
    Konečně se k míči dostal po delší době tým Pandurii, dlouho bohužel balón neudrželi.

82
    Pražané nezahálí ani chvilku a už se opět ženou na útočnou polovinu.

80
    Aktivitu dotáhla Sparta až k čisté střele, která bohužel letěla mimo bránu.

79
    Sparta opět projevuje svou aktivitu v útočné polovině.

77
    Sparta rozehrála nakrátko a míč ihned utekl pryč.

77
    Rohový kop pro Spartu.

76
    Přímý kop Pandurii, který nevedl k žádné větší šanci a domácí Miller chytil střelu bez problémů.

74
    Hostující se ovšem rychle oklepali a začínají vystrkovat drápky!

73
    První větší šance hostujících, která skončila už u vápna.

72
    Sparťanští jsou naopak nabuzení vyrovnávacím gólem a soupeře téměř nepustí k míči.

71
    Hostující tým Pandurii jako by ukolébal stav 0:1, který platil do 63.minuty. Žádnou větší aktivitu nyní neprokazují.

69
    Sparta střídá a na hřiště posílá čerstvou sílu.

68
    Netrvalo dlouho a míč si drze vzala Sparta, která se zabydlela v útočné polovině.

67
    Hráči se opět přesunuli na střed hřiště.

65
    Hostující se snaží ubránit sparťanským šancím a díky výkopu brankáře se jim to na chvíli povedlo.

64
    Zdá se, že vyrovnávací gól nabudil Spartu k větší aktivitě. Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží!
    63. Ondřej ZAHUSTEL - 1:1

63
    Sparta právě vstřelila branku!
    Ondřej Zahustel konečně prolomil prokletí, které panovalo na straně Sparty. Z přihrávky se trefil přímo do brány hostujících a srovnal tak skóre na 1:1.

61
    Hra se opět stočila do středu hřiště.

59
    Hráči Sparty drží míč drtivou většinu druhého poločasu, ovšem žádné zakončení jsem bohužel opět neviděli.

59
    Sparta opět u míče.

58
    Hostující tým se snaží probojovat do útočné poloviny, bohužel se mu to nedaří.

56
    Sparta je v druhém poločase aktivnějším celkem, uvidíme, jestli dokáže vyrovnat skóre, které je stále 0:1 pro hostující tým Pandurii.

55
    Sparta by jistě ráda ukázala své kvality, hostující tým jí ale nedává příležitost se ukázat.

53
    A máme tu další žlutou kartu. I tentokrát je pro hráče Sparty, Bořka Dočkala.

53
    Domácí tým Sparty se dlouho drží v útočné polovině, bohužel nevymyslel žádnou větší akci.

51
    I nyní vidíme hru po celém hřišti, která nenabízí příliš šancí na žádné straně.

50
    Sparťanští si nahrávají jako zběsilí, žádné zakončení se ovšem nekonalo.

49
    Sparta se snaží vymyslet prospěšnou akci, zatím však marně.

48
    Pokračuje se se změnami v sestavách, na hře to ale není výrazně vidět.

46
    Druhý poločas začal aktivním vstupem Sparty a kombinací na útočné polovině hřiště.

46

Prvních 45 minut hry je za námi, přesto jsme příliš šancí neviděli. Tou největší byl gól hostujícího hráče v 17. minutě Wellingtona, který po zásluze poslal svůj tým do vedení. Co ukáže druhý poločas, na to si chvíli počkáme.

45

45
    Více už nám toho první poločas nepřinese, počkejme si na ten druhý.

45
    I u konce poločasu jsou hostující aktivní a vyslali střelu, která letěla nad horním okrajem branky.

44
    Blíží se konec poločasu a Sparta konečně vystřelila na bránu, kterou si ovšem ostražitě hlídá brankář hostujících.

41
    Zdá se, že první poločas není pro Spartu to pravé ořechové. Málo šancí a střel na bránu.

40
    Krásná přihrávka na Kehindeho Fataie, která šla bohužel do autu.

39
    Opět žádná akce po rohovém kopu jak bychom čekali.

39
    Rohový kop pro Spartu

38
    Delší dobu vidíme fotbal bez sebemenších šancí.

36
    Další zdržení hry v opětovném podání lékaře pro hostující. Hra ovšem pokračuje poměrně brzy.

34
    Rohový kop se nezdařil tak, jak by si Sparťanští představovali a hra se přelila do jejich obranného pásma.

34

33
    Nyní už se mu to povedlo, Sparta si však získala míč na svou stranu a snaží se dostat do útočného pásma.

32
    Výkop hostujícího brankáře nebyl přesný, pokračuje ve hře Sparta.

30
    Jedna přihrávka kazí druhou, nakonec to však vyznělo lépe pro Spartu, která se ani po této akci nedostala do větší šance.

29
    Sparta se snaží dostat do útočného pásma, kazí jí to ovšem připravený tým Pandurii

27
    Na hřišti se nešetří ani žlutou kartou! Tu jako první dostává sparťanský hráč.

25
    Kdo čekal jednoznačný zápas, ten se spletl! Hraje se na obě strany.

23
    Zdá se, že tým Pandurii bere zápas opravdu vážně, a proto nepodcenili ani přípravu!

22
    Sparta se drží zuby nehty v útočném pásmu, míč na branku ale nevyslala.

20
    Rohový kop Pandurii nepřinesl žádnou větší šanci.

19
    Nyní jako by Sparťanští zaspali a hra se přesunula do útočného pásma Pandurii.

17
    Spartu gól do vlastní brány nabudil a snaží se skóre vyrovnat.
    17. WELLINGTON - 0:1

17
    CS Pandurii právě vstřelil branku! Z penalty se trefil hostující hráč Wellington

12
    Hostující tým se nenechal zastínit a nyní drží míč v útočném pásmu.

11
    Juliš Lukáš se poprvé dostal do větší šance Sparty, kterou ovšem zničil hostující brankář.

10
    Na hřiště byl povolán lékař pro hostujícího hráče, snad se brzy bude pokračovat.

8
    Sparťanští mají převahu v držení míče, ovšem k větší šanci se zatím nedostali.

7
    První vážná šance hostujícího týmu šla mimo bránu.

6
    Prozatím jsme neviděli žádné šance ani jednoho týmu.

5
    Sparta se drží v útočném pásmu, šance ovšem žádné nemá.

4
    Sparta začíná mít mírnou převahu.

2
    Hra se odehrává po celém hřišti. Zdá se, že to bude zápas nahoru dolu.

1
    První minuta hry poukazuje na aktivitu obou týmů.

1

Hráči se rozcvičují na hřišti a utkání za okamžik začne.

AC Sparta Praha: Miller – Zahustel, Brabec, Mazuch, Frýdek – Fatai, Jiráček, Mareček, Dočkal, Šural – Juliš. Trenér: Zdeněk Ščasný.

Rumunský celek sehrál v rámci své zimní přípravy prozatím dva duely. V obou případech se jednalo o soupeře z druhé nejvyšší německé soutěže. Panduria nejprve remizovala s Karlsruher SC 1:1 a poté prohrála s 1860 München 1:2.

Pražané sehráli v rámci zimní přípravy prozatím tři zápasy. Na úvod porazili FK Ústí nad Labem vysoko 7:1, avšak poté následovaly porážky 1:3 s Borussií Dortmund a 3:4 s AS Trenčín.

Fotbalisté Sparty odcestovali na zimní soustředění do španělského Jerezu. Na pyrenejském poloostrově sehrají Sparťané celou řadu přípravných utkání, přičemž dnešní duel s rumunskou Pandurií přijde na řadu jako první. Následovat pak budou zápasy s ukrajinským Dněpr Dněpropetrovsk a ruským Dynamo Moskva.

U příležitosti sledování zápasu mezi celky AC Sparta Praha a CS Pandurii Târgu Jiu vítám všechny fotbalové příznivce.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.