Sint-Truiden – Anderlecht 1:2 (kon.)
Sint-Truiden VV
1:2 (1:1)
RSC Anderlecht
Pátek 29.01.2016, 20:30 • Stayen (Sint-Truiden) [Kapacita: 14 600] • Belgická Jupiler Pro League • 24. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný pozdní zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:29:52)

Dnešní utkání je za námi. Hosté dnes sice nebyly nijak lepším týmem než jejich soupeř, ale nakonec dokázali zvítězit 1:2. Domácí byli sice ve druhém poločase výrazně lepším týmem, branku se jim však nepodařilo vstřelit. Naopak hosté z prakticky jediného útoku ve druhé půli branku vstřelit dokázali, a to když se v 84. minutě prosadil střídající Sylla. Domácím tak dnes nepřálo štěstí k tomu, aby uhráli alespoň remízu.

90+7
    Hosté budou navíc zahrávat ještě v samém závěru zápas zajímavý přímý kop.
    90+6. Červená karta

90+6
    Victorien Angban nyní velmi tvrdě fauloval Defoura poblíž hranice vlastního vápna a za tento faul uviděl od rozhodčího rovnou červenou kartu!

90+5
    Právě se nám rozeběhla poslední nastavená minutka zápasu a rozhodčí ho tak za malou chvíli ukončí.

90+3
    Đuričić navíc musí být ošetřen.

90+2
    Đuričić byl nyní faulován zhruba na polovině hřiště a hrát tak můžou hosté.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 5 minut.

90
    Právě se nám rozeběhla poslední minutka zápasu.

89
    Olivier Deschacht nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za faul na jednoho z protihráčů.

87
    Domácí střídají. Ze hřiště odchází Cristian Cuevas a místo něj nastupuje Faycal Rherras

86
    Yohan Boli nyní vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu za nešetrný faul na jednoho z protihráčů.
    84. SYLLA - 1:2

84
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Hosté se dostávají do vedení! IDRISSA SYLLA dostal skvělý pas za obránce, míč si skvěle zpracoval a následně ho poslal obloučkem za záda Dutoita!