Mountfield HK – Kometa Brno 7:0 (kon.) | Liberec – Zlín 6:3 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 5:10 (kon.)
Chomutov – Slavia 6:1 (kon.) | Sparta – K. Vary 3:2 (po pr.) | HC Litvínov – Kladno 2:3 (po pr.)
Pardubice – Jihlava 3:1 (kon.) | Třinec – Vítkovice 6:3 (kon.)
Piráti Chomutov
6:1 (2:0, 2:0, 2:1)
HC Slavia Praha
Sobota 06.02.2016, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů • 40. kolo

Ode mne je to pro dnešní den z SD ARÉNY vše. Díky za pozornost, dávejte pozor na sebe i na ostatní a u dalšího přenostu na Onlajny.com se budu těšit na shledanou! (14:35:29)

Piráti ve 40. kole DHL Extraligy juniorů jasně porážejí Slavii poměrem 6:1. Dvě branky vstřelil Martin Tůma a rozhodující zápas si ve 14 minutě připsal Josef Rindoš.

58:47
    Slavia právě vstřelila branku!
    Tak konečně se Slavii podařilo prosadit. Na modré čáře se do puku tvrdě opřel JOSEF SAŇA a puk se od tyče odrazil do brány. Asistence Petr Tejral a Petr Josefus.

57:27
    Dnes potřetí je vyloučen Jakub Hierman, tentokrát na dvě minuty za držení protihráče.

57:18
    Pohodlný zákrok Dubského proti střele Wágnera.

56:22
    Lukeš drží čisté konto i po vyložené šanci Viktora Nestrašila. Slávista pálil tvrdě a zblízka, ale kotouč uvízl gólmanovi mezi paží a tělem.

55:00
    Slávisté se mohli končeně dočkat branky, ale v přečíslení obránce chomutova vypíchl přihrávku Horáka na Heldáka.

54:42
    Dubský teď lapačkou zlikvidoval skákavý kotouč z hole Páleníka.

53:12
    Kellerstein a Strunz úřadovali v těsném okolí brankoviště, situaci musel řešit skokem a zalehnutím puku hostující gólman.

52:52
    Dubský si přitáhl kotouč u pravé tyče a schoval ho do rukavice.

51:37
    Piráti právě vstřelili branku!
    6:0 pro Piráty! Jan Páleník vyslal do útoku TOMÁŠE ADÁMKA, který nastartoval své rychlé nohy a střelou v pádu poslal puk do pravého horního rohu Dubského brány. Asistence: Jan Páleník.

51:23
    A další puk v hledišti.

50:52
    Kellerstein se hnal do brejku, ale obránce hostů se stačil rychle vrátit a překazit kličku útočníkovi Pirátů.
    Tomuto se říká pěkná sbírka puků :)

Necessities. #MadeOfHockey

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey (@ccmhockey),

50:10
    Tlak domácích v útočném pásmu končí dalším vyhozeným kotoučem. Těch dnes si fanoušci v SD ARÉNĚ odnesli už dost.

48:08
    Dubský raději kryje puk v brankovišti.

47:27
    Lukeš byl opět ledově klidný v brejkové situaci Slávistů ,ve které se o zakončení pokoušel Ječný.

46:59
    Akci Pirátů zastavuje ofsajd.

44:06
    A hned po vypršení trestu chytá Lukeš střelu do své náruče.

43:48
    Piráti vyhazují puk a přesilovka Slavie se blíží ke konci.

43:02
    Lukeš si holí přizvedl volný puk a chytil ho do lapačky. Malá pohledná drzost od domácího brankáře.

42:00
    Dvě minuty pro chomutovského Dimitrova za držení protihráče.

41:16
    Naprosto neskutečná šou Adama Kellersteina. Útočník domácích si dojel pro kotouč v útočném pásmu, držel ho dokud mu nepřijeli spoluhráči a pak vyslal naprosto geniální přihrávku celým pásmem přímo před brankoviště, kde se o zakončení postaral MARTIN TŮMA. Asistence: Adam Kellerstein.

40:01

I druhou třetinu vyhráli domácí dvoubrankovým rozdílem, tentokrát se tak ale stalo mnohem dříve. Oba góly padly v první minutě druhé třetiny. Nejdříve volný kotouč přes ležícího Sochůrka přehodil Krivošík a následně se střelou z mezikruží prosadil Tůma. Sochůrka pak v bráně Slavie vystřídal Dubský, který si zatím drží klid a čisté konto, podobně jako jeho protějšek v domácí bráně Štěpán Lukeš.
    Třetí dvacetiminutovka začne zhruba ve 14:14.

40:00

39:53
    Dubský se štěstím zasáhl proti střele Tupého.

39:24
    A domácí gólman vytáhl efektní semafor proti střele Heldáka.

38:40
    Po střela Valíka vypadl Lukešovi kotouč z lapačky, ale zachoval klid a pokryl následné dorážky.

37:55
    Slávisté vyhazují kotouč a v oslabení už se nejspíš ubrání.

37:13
    Na led se po zásahu do obličeje skácel Josef Saňa a hra se přerušuje. Vylučovat se nebude.

36:10
    Dvě minuty za faul kolenem si odpyká Martin Suda (SLA).

35:40
    Další kotouč mimo hrací plochu. Hra za posledních pět minut trochu ubrala na tempu.

34:26
    Puk vyletěl vysoko do hlediště. Vhazovat se bude v neutrální zóně.

33:29
    Postavení Slavie mimo hru.

33:04
    Tvrdá rána Macháčka od modré čáry přistála Dubskému na plastronu.

32:32
    Domácí jsou kompletní. Slávistům se podařilo Lukešovu bránu přímo ohrozit až v posledních sekundách přesilovky. Domácí gólman musel po nahození kotouč hledat, ale nakonec ho měl ve své moci.

30:30
    Rozhodčí chvíli váhal, ale nakonec posílá chomutovského Jakuba Hiermana na dvě minuty na trestnou lavici za podražení.

29:38
    Další klidný zákrok Dubského proti střele Rindoše.

28:50
    Dubský teď kryl dvě rychlé střely.

28:30
    Těžko říct jak náročnou cestu měli Pražané, ale Piráti se jednoduše zdají být mnohem silnější a jistější na kotouči.

28:06
    Piráti jsou kompletní a oslabení v pohodě ubránili.

26:06
    Martin Tůma (CHM) vyloučen na dvě minuty za napadení.

24:26
    Střela Ječného mířila vysoko nad bránu.

23:18
    Dubský od svého střídání nemá v bráně chvíli na odpočinek. Teď kolem brány kroužil Kellerstein a hostující brankář musel krýt jeho rychlou střelu zápěstím.

22:32
    Puk je na střídačce Slavie, vhazuje se ve středním pásmu.

20:53
    Sochůrka v bráně střídá Michael Dubský.

20:53
    Další zásah do slávistické sítě! Čtvrtou branku vsítil z prostoru mezi kruhy MARTIN TŮMA. První využitá přesilovka utkání pro Chomutov. Asistence: Patrik Lidák, Martin Strunz.

20:38
    Dvouminutový trest si odpyká Filip Ječný (SLA).

20:27
    Domácí začínají druhou třetinu zostra! V chaotické situaci poskakoval puk v brankovišti a nakonec doputoval až k FILIPU KRIVOŠÍKOVI, který se ze své třetí šance zápasu konečně prosadil. Bez asistence.

20:01

V první třetině se hrál velice svižný hokej na obou stranách a Piráti jsou po 20 minutách zaslouženě ve vedení. Slávisté od začátku bránili trochu chaoticky a pouštěli domácí do šancí. První branka ale padla v nepřehledné situaci po buly. Gól byl připsán Kellersteinovi. Ve 14. minutě se pak prosadil krásnou střelou Rindoš.
    Druhá část začíná zhruba ve 13:15. Zůstaňte naladěni!

20:00

19:00
    Kellerstein se prokličkoval až před Sochůrka, jeho rychlá střela mířila mimo bránu.

18:38
    I hosté své oslabení úspěšně ubránili.

17:52
    Pirátům se v přesilovce nedaří. Lukeš musel krýt střelu Vyskočila.

16:34
    Aleš Macháček se díky skvělým žonglovacím schopnostem dostal až před Sochůrka (SLA), který ho podrazil holí. Dvě minuty pro hostujícího gólmana.

16:10
    Piráti jsou kompletní.

15:42
    Lukeš má v oslabení dostatek práce, ale střely jsou z dálky a dobře na ně vidí.

14:08
    První faul zápasu má na svědomí Jakub Hierman (CHM). Dvě plus deset minut dostává za zásah do oblasti hlavy a krku.

13:20
    Z rychlého protiútoku domácí zvyšují už na 2:0. Po kombinaci se střelou z mezikruží prosadil JOSEF RINDOŠ. Asistence: Jakub Dimitrov, Jan Páleník.

13:09
    Šance v brejku Slavie skončila nepřesnou střelou Tejrala.

12:54
    Sochůrek raději schoval v rukavici nahození Tůmy.

12:24
    Střela a dorážka Hledáka, Lukeš má situaci opět pod kontrolou.

11:55
    Jednoduchý zákrok lapačkou pro Lukeše po střele Sudy.

11:34
    Dimitrov pálil z vysokého nápřahu, Sochůrek pak skočil po odraženém kotouči.

11:19
    Po dlouhé době se přerušuje. Kotouč byl příliš dlouho zašlápnutý u mantinelu.

09:10
    Zderadička objel bránu a provětral svou střelou boční síť.

08:00
    Tvrdou ránu Saňy nejprve vyrazil Lukeš, Slávistický obránce pak musel zachraňovat chybu na modré čáře.

06:23
    Rychlá výměna kotouče a střela domácího Meliška, kterou si Sochůrek pohlídal lapačkou.

05:54
    Tůma z blízkosti nastřelil pravou tyč hostující brány.

05:14
    Lukeš v brance Pirátů svými zákroky zlikvidoval střely Sudy a Straky.

03:10
    Sochůrek se v brankovišti opravdu má co ohánět. Teď se štěstím zalehl kotouč a hra je přerušena.

02:11
    První formace Pirátů opět motá hlavy Slávistů v obranném pásmu. Wágner v brejku přihrával Krivošíkovi, kterého pět senzačně vychytal hostující gólman.

00:52
    Bizarní situace po buly vyústila v první branku utkání! Sochůrkovi propadl odražený puk a první gól je připsán ADAMU KELLERSTEINOVI! Bez asistence.

00:47
    Piráti se usadili v útočné třetině a Krivošík nejdřív promáchl a jeho druhou střelu zblízka lapil Sochůrek!

00:01

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Páleník, Hierman, Hlaváček, Lidák, Benda, D. Novák – Wágner, Macháček, Krivošík, Dimitrov, Tůma, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz.

HC Slavia Praha: Sochůrek – Valík, Hůla, Čupa, Zderadička, Saňa, Straka – Andres, Kašek, Nestrašil, Heldák, Ječný, Vyskočil, Tejral, Josefus, Suda, Horák, Mareček, Furch.

Rozhodčí: Turčan – Hynčica, Mašek.

Příjemný den z Chomutova! Dnes je na programu 40. kolo DHL Extraligy juniorů a v něm zajímavý zápas tabulkových sousedů. Pátí Piráti hostí pražskou Slavii.
    Domácí se vezou na třízápasové vítězné vlně a uspět budou rozhodně chtít i dnes. Naopak Pražané mají motivaci utnout sérii čtyř porážek, kterou korunoval výsledek v posledním kole na ledě Litvínova. Sešívaní ve čtvrtek na Stadionu Ivana Hlinky prohráli vysoko 3:7.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:30.

Kryštof Kousal

Branky a nahrávky: 1. Kellerstein, 14. Rindoš (Dimitrov, Páleník.), 21. Krivošík, 21. Tůma (Lidák, Strunz), 42. Tůma (Kellerstein), 52. Adámek (Páleník) – 59. Saňa (Tejral, Josefus)

Piráti Chomutov: Lukeš – Meliško, Páleník, Hierman, Hlaváček, Lidák, Benda, D. Novák – Wágner, A. Macháček, Krivošík, Dimitrov, Tůma, Adámek, Tupý, Kellerstein, Rindoš, Strunz.
    HC Slavia Praha: Sochůrek (21. Dubský) – Valík, Hůla, Čupa, Zderadička, Saňa, Straka – Andres, Kašek, Nestrašil, Heldák, Ječný, Vyskočil, Tejral, Josefus, Suda, Horák, Mareček, Furch.

Rozhodčí: Turčan – Hynčica, Mašek