Tampa – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Winnipeg – Carolina 3:5 (kon.) | Calgary – Columbus 1:2 (kon.)
Anaheim – Arizona 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | New Jersey – Washington 2:3 (1:2 po s.n.)
Montreal – Edmonton 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 5:1 (kon.)

Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina proměňuje rychlý protiútok. Na jeho konci je ANDREJ NESTRAŠIL, který dává druhou branku večera.
    Asistence: Jordan Staal, Jaccob Slavin
    53:48 Dustin BYFUGLIEN - 3:4

53:48
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Tohle bude ještě zajímavý závěr. BLAKE WHEELER tečuje střelu Byfugliena po vhazování.
    Asistence: Dustin Byfuglien, Bryan Little
    49:07 Andrew LADD - 2:4

49:07
    Přeci jen ještě uvidíme zajímavý závěr. ANDREW LADD si dobře počínal před brankou a překonává Warda.
    Asistence: Dustin Byfuglien, Mark Scheifele
    38:35 Alexander BURMISTROV - 1:4

38:35
    ALEXANDER BURMISTROV byl před brankou nejpohotovější a vyzrál nad hostující obranou. Před koncem druhé třetiny se daří Winnipegu vstřelit první branku.
    Asistence: Chris Thorburn, Andrew Copp
    10:04 Justin FAULK - 0:4

10:04
    JUSTIN FAULK se nakonec dostává do zakončení. Snová třetina pro Hurricanes pokračuje.
    Asistence: Joakim Nordström, Riley Nash
    04:33 Jordan STAAL - 0:3

04:33
    Carolina se opět může radovat. Využívá přesilovku. Střelcem je JORDAN STALL, který si pomáhá střelou o tyčku. V polovině páté minuty hosté vedou už 3:0.
    Asistence: Jeff Skinner
    03:05 Andrej NESTRAŠIL - 0:2

03:05
    ANDREJ NESTRAŠIL dostává na hůl puk na levé straně od Hellebuycka. Je pohotový. Carolina dává v celku rychle druhou branku.
    Asistence: Eric Staal, Joakim Nordström.
    01:43 Phillip Di GIUSEPPE - 0:1

01:43
    Hosty poměrně rychle do vedení posílá PHILLIP DE GIUSEPPE, který poslal odražený puk od zadního mantinelu do braky.
    Asistence: Victor Rask

Ondřej Kočka

Branky a nahrávky: 39. Burmistrov (Thorburn, Copp), 50. Ladd (Byfuglien, Scheifele), 54. Wheeler (Byfuglien, Ehlers) – 2. Giuseppe (Rask), 4. Nestrašil (Staal, Nordström), 5. Staal (Skinner), 11. Faulk (Nordström, Nash), 59. Nestrašil (Staal, Slavin)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Stafford – Ladd, Lowry, Burmistrov – Thorburn, Copp, Armia
    Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Hainsey, Faulk, Hanifin, Jordán, Liles, Slavin – Versteeg, E, Staal, Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Nordström, J. Staal, Nestrašil – Gerbe, McClement, Nash

Rozhodčí: St. Pierre, O´Halloran – Cameron, Sericolo