Tampa – Pittsburgh 6:3 (kon.) | Winnipeg – Carolina 3:5 (kon.) | Calgary – Columbus 1:2 (kon.)
Anaheim – Arizona 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Rangers 2:3 (0:2 po s.n.) | New Jersey – Washington 2:3 (1:2 po s.n.)
Montreal – Edmonton 5:1 (kon.) | Detroit – NY Islanders 5:1 (kon.)
Montreal Canadiens
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Edmonton Oilers
Sobota 06.02.2016, 20:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

40:00
    Se závěrem druhé třetiny dostává dvě trestné minuty za hrubost hostující Zack Kassian (EDM). Na začátku třetí třetiny tak domácí budou hrát dvouminutovou přesilovou hru.

26:25
    Devante Smith-Pelly (MTL) sice není spokojen s verdiktem sudích, ale nakonec dostává dvě trestné minuty za faul loktem. K tomu inkasuje další dvě minuty pobytu na lavici hanby za hrubost. Z týmu Edmontonu je jen na dvě minuty za hrubost vyloučen Zack Kassian (EDM).

18:45
    Leon Draisaitl (EDM) posílá hosty do oslabení. U vlastní brány si totiž v souboji s Andrighettem pomohl podražením.

11:21
    Eberle dostal před bránou nepříjemný zásah holí a je z toho dvouminutová přesilová hra pro Edmonton. Vyloučeným hráčem je Alexej Jemelin (MTL).

08:14
    Teď je tady ale šance pro Edmonton. Za sekání je totiž na dvě minuty vyloučen Lars Eller (MTL).

06:24
    A Canadiens jsou odměněni první přesilovou hrou zápasu. Na trestnou lavici usedá Eric Gryba (EDM), jehož proviněním byl úder do oblasti hlavy či krku.

Lukáš Podleśny

Branky a nahrávky: 8. Gallagher (Plekanec, Subban), 17. Eller (Fleischamnn), 32. Plekanec, 39. Subban (Plekanec, Gallagher), 50. Gilbert (Plekanec, Galchenyuk) – 42. Pouliot (Purcell, Davidson)

Montreal Canadiens: Scrivens (Condon) – Subban, Markov, Petry, Jemelin, Gilbert, Barberio – Weise, Desharnais, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Galchenyuk – Andrighetto, Eller, Fleischmann – Smith-Pelly, Mitchell, Flynn
    Edmonton Oilers: Talbot (Nilsson) – Fayne, Sekera, Gryba, Davidson, Schultz, Nurse – Purcell, Draisaitl, Hall – Eberle, McDavid, Pouliot – Jakupov, Letestu, Kassian – Pakarinen, Hendricks, Korpikoski

Rozhodčí: Tim Peel, Francois St. Laurent – Vaughan Rody, Steve Barton

Diváci: 21.288