FC Ferreira – Boavista 0:1 (kon.) | União Madeira – Moreirense 0:1 (kon.) | Coimbra – Nacional 2:2 (kon.)
Porto – Arouca 1:2 (kon.)
CF União Madeira
0:1 (0:1)
Moreirense FC
Neděle 07.02.2016, 17:00 • Estádio do Centro Desportivo da Madeira • Portugalská Primeira Liga • 21. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (19:10:13)

Utkání je za námi! Hosté šli v 10. minutě do vedení zásluhou Martinse. Od té doby už jsme branku neviděli. Nejblíže ke srovnání byl Cádiz, ovšem svou šanci neproměnil a tři body tak získává Moreirense, pro které jsou to po třech vysokých porážkách hodně důležité body!

90+5

90+4
    Nejspíše poslední útočné snažení Madeiry skončilo v zámezí! Za malou chvíli odpíská hlavní sudí konec tohoto zápasu!

90+3
    Hostující brankář poslal dlouhý míč na polovinu soupeře, Moreirense vybojovalo autové vhazování!

90+2
    Ze čtyř nastavených minut běží už ta druhá, rozehrávat bude Stefanovič.

90+1
    Míč odvrácen na rohový kop.

90
    Tak nakonec ano, hlavní sudí Mota uděluje Gonçalvesovi žluté napomínání! Přímý kop pro domácí! Asi poslední šance na srovnání!

89
    Hostující Gonçalves to teď přehnal a může být rád, že nevidí kartu.

88
    Tlak domácích sice stále trvá, ovšem zatím je to bez šancí.

87
    Střídání na domácí straně. Amiltona nahrazuje na poslední minuty Fidalgo.

86
    Madeira to zkouší nakopávanými míči, jenže to příliš k úspěchu zatím nevede.

84
    Střídání na straně Moreirense. Místo Medeirose si zahraje Coronas.

83
    Pozornost Stefanoviče vyzkoušel Cardoso! Srbský brankář bez problémů chytá!

82
    Jenže hosté rozehráli na krátko a drží míč, domácím fandům se tohle vůbec nelíbí.

81
    Bude z toho přímý kop pro Moreirense.

80
    Šance domácích ale nepřicházejí, hosté nyní kombinují na polovině svého soupeře.

79
    První žlutá také pro hosty, vidí ji Palhinha, který zastavil dobře se rozvíjející akci domácích.

78
    Střídání na domácí straně, odchází Soares, který před malou chvílí viděl žlutou kartu. Přichází Breitner.

76
    Série tvrdších zákroků ve středu hřiště, rozehrávat budou hosté!

75
    Moreirense hraje už hodně pasivně a brání svůj náskok téměř v jedenácti lidech.

73
    Hosté však nikam nepospíchají, navíc je tu druhá žlutá karta v tomto zápase, potrestán domácí Soares.

71
    Fotbalisté Madeiry se museli rychle vracet, roh i na straně druhé.

70
    Domácí vybojovali další roh, tlak Madeiry, která nyní vsadila vše na ofenzívu se stupňuje!

69
    Střídají i domácí! Odchází Danilo, toho nahrazuje Cardoso.

67
    Moreirense nyní hluboko na vlastní polovině a brání jednobrankový náskok.

65
    Hodně nadějná střela Danila, jenže zblokovaná, další roh pro Madeiru.

63
    Odchází zatím jediný střelec zápasu. Martinse nahrazuje Boateng.

62
    Hráči Moreirense si s rohovým kopem poradili, jenže domácí zůstávají u míče i nadále.

61
    Madeira ale pomalu začíná vystrkovat růžky, nyní vybojovala další roh.

60
    Hosté střídají, odchází Espinho, na trávník vbíhá Gonçalves.

59
    Domácí si nerozuměli a míč končí za bránou Stefanoviče, který bude rozehrávat od vlastní brány.

57
    Nepřesnosti na obou stranách. Vhazovat budou fotbalisté Madeiry.

56
    Z toho už žádné nebezpečí nebylo, gólman Moreirense s rozehrávkou příliš nepospíchá.

55
    Mohlo být srovnáno! Nabito dostal Cádiz, který vystrašil Stefanoviče! Hostující brankář vyráží na roh!

53
    Do brejku se dostávali hráči Moreirense, ježe vinou špatné přihrávky o míč přišli.

52
    Dobrá obrana hostů, kteří nyní kombinují na vlastní polovině.

50
    Tentokráte viděl čárový sudí ofsajd, znovu míč pro Moreirense.

49
    Domácí jsou zatím lepším celkem a ženou se za vyrovnáním. Nyní je zastavil útočný faul.

47
    O první střelecký pokus druhé půle se postaral domácí Cádiz. Střela šla jen doprostřed brány a Stefanovič chytá!

46

První poločas je za námi. Hosté šli v 10. minutě do vedení zásluhou Martinse. To byl asi jediný vážnější moment, protože jinak se hrálo téměř bez šancí. V závěru první půle se přiostřilo, tak uvidíme, co nám přinese druhý poločas, který začne zhruba v 18:01.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    A opět v hlavní roli Toni Silva. Tentokráte už sudí trestá, vytahuje první žlutou kartu v tomto zápase!

44
    Další tvrdý zákrok Silvy na hostujícího Espinhu.

43
    Jak už jsem signalizoval, hodně se přiostřilo, ale na první žlutou kartu stále čekáme.

41
    Střelecký pokus i na druhé straně, ten je zblokovaný. Následně si pro míč přiběhl Stefanovič.

40
    Z dlouhé vzdálenosti to zkoušel hostující Medeiros. Střela však absolutně nemohla Rafaelovi nadělat žádné problémy!

39
    Čím víc se blíží konec prvního poločasu, tím více mají domácí navrch. Dokáží ještě v této půli srovnat?

37
    Nepřesný pas domácích, aut pro hráče Moreirense.

36
    Hosté se s míčem dostali do zámezí, rozehrávat tak bude Rafael Alves, který před malou chvíli ochránil domácí před druhou inkasovanou brankou.

34
    Brankář Stefanovič celou situaci bez problémů vyřešil.

33
    Domácí šli rychle dopředu, bude z toho první roh také pro Madeiru.

31
    A byla z něj obrovská šance hostů! Byl to znovu Martins, který se dostal ke střele z velmi přijatelné pozice! Brankář Rafael Alves míč vyráží do bezpečí!

30
    Rychlý brejk hostů, kteří vybojovali svůj třetí roh v tomto zápase.

28
    Hodně se přiostřilo na obou stranách. Pan Manuel Mota ale zatím žlutý trest neuděluje.

27
    Danilo na jedné straně a Gomes na druhé. Oba hráči teď ve velmi důrazném souboji. Sudí ještě oba hráče napomíná, ale obešlo se to bez karty.

25
    Hráči Moreirense teď napadají svého soupeře vysoko a vyplácí se jim to. Domácí se zatím nemůžou vůbec k ničemu dostat.

24
    Madeira teď dlouho kombinovala na vlastní polovině. Domácí teď těžko hledají nějakou cestu k pokutovému území svého soupeře.

23
    Nepřesnosti na obou stranách, autové vhazování pro domácí celek.

21
    Hosté s rozehrávkami příliš nepospíchají. Stefanovičův odkop však končí autem pro Madeiru.

20
    Míč v zámezí, rozehrávat bude opět srbský brankář Stefanovič.

19
    Nic vážného se v současné době na hřišti neděje, hraje se převážně na polovině Moreirense, ovšem na první větší příležitost domácí stále čekají!

17
    Lepší řešení prokázali domácí, ti míč uklidili do bezpečí.

17
    Další roh pro hosty během krátké chvíle. Jak s nim hosté naloží?

16
    Zblokovaná střela, bude z toho úvodní roh tohoto zápasu.

14
    Žádné nebezpečí pro hostící bránu, míč má Stefanovič.

13
    Faul v nebezpečné vzdálenosti od brány Stefanoviče! Zajímavá standartka pro Madeiru!

11
    Domácí se ihned hnali dopředu, ovšem po chybné přihrávce z toho bude aut ´pro Moreirense.

10
    Moreirense právě vstřelilo branku!
    Hosté jdou v desáté minutě do vedení! Toni Silva ztratil ve středu hřiště míč, hosté šli do brejku, ze kterého se prosadil RAFAEL MARTINS, který tak otevírá skóre tohoto zápasu!

7
    Nedorozumění na straně Madeiry, rozehrávat bude Stefanovič.

6
    Madeira je nyní lepším týmem a má navrch. Obránci Moreirense však zatím vždy pozorní.

4
    Domácí se dostávali do zajímavé příležitost. Tu však zastavuje praporek čárového sudího, který signalizuje ofsajd.

3
    Hraje se převážně ve středu hřiště, sledujeme spoustu nepřesností na obou stranách.

1
    Hosté šli rychle po rozehrávce dopředu. Jejich úvodní snažení ovšem zastavuje útočný faul.

1

CF União Madeira: (4-3-3) Rafael Alves – Paulo Monteiro, Paulinho, Galo, Shehu – Soares, Gian, Amilton – Danilo, Toni Silva, Cádiz
    Náhradníci: Andrade, Campos, Manuel, Fidalgo, Ferreira, Breitner, Cardoso

Moreirense FC: (4-3-3) Stefanovič – Sagna, Marcelo Oliveira, Danielson, Evaldo – Vitor Gomes, Palhinha, Luri Medeiros – Espinho, Martins, Nildo
    Náhradníci: Fati, Nilson, Micael, Coronas, Boateng, Gonçalves, Ohemeng

Rozhodčí: Manuel Mota – Pedro Fernandes, José Gomes.

Který z týmů vyhraje první poločas?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Favorit se zde hledá těžko, první vzájemný zápas skončil bezbrankovou remízou? Jak dopadne ten druhý? Sledujte náš online přenos!

Hostující Moreirense FC je na tom hůře, momentálně se nachází na patnáctém místě s dvaceti body. Od sestupu jsou tedy pouhé tři body. Hosté navíc nemají optimální formu. Z posledních tří domácích zápasů mají skóre 3:13. Ale je fakt, že dva zápasy hráli proti Benfice.

CF União Madeira, domácí jsou na tom o tři body lépe, než jejich soupeř. Nachází se na dvanáctém místě s 23 body. Na sestupová místa mají šest bodů, ovšem do konce soutěže zbývá ještě téměř polovina soutěže a na tohle se spoléhat Madeira nemůže!

Zdravím všechny příznivce portugalského fotbalu! Nejvyšší soutěž má na programu jednadvacáté kolo a my budeme svědky duelu, kdy CF União Madeira narazí na celek Moreirense FC.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.