FC Ferreira – Boavista 0:1 (kon.) | União Madeira – Moreirense 0:1 (kon.) | Coimbra – Nacional 2:2 (kon.)
Porto – Arouca 1:2 (kon.)
Academica de Coimbra
2:2 (1:0)
CD Nacional
Neděle 07.02.2016, 17:00 • Estádio EFAPEL • Portugalská Primeira Liga • 21. kolo

90+4
    Ještě žlutá karta, tu vidí za zdržování i domácí brankář Trigueira.

90+4
    Neskutečné, hosté v obrovské šanci! Willyan našel Pinha, ovšem ten trestuhodně selhal ve stoprocentní příležitosti!

90+1
    Hostující Fofana potrestán v první nastavené minutě žlutou kartou.

90+1
    Čtyři minuty přidává hlavní sudí nad rámec tohoto zápasu!

90
    Coimbra právě vstřelila branku!
    Jako bych to přivolal, máme srovnáno! JOAO REAL stál na konci úspěšné akce, díky které domácí srovnávají na 2:2!

85
    Brankář Gottardi zdržuje rozehrávku a vidí zaslouženou žlutou kartu za zdržování.

79
    Mohlo to být o dvě branky! Rodrigo Pinho se dostal až do vápna a následně ke střele! Brankář Trigueira předvedl fantastický náskok a drží domácí naděje!

75
    Střídají i hosté, místo Neneho na trávním míří Fofana.

73
    Střídání na straně Coimbry. Dohráno má Ivanildo. Nahrazuje jej Marinho.

66
    První žlutá karta tohoto zápasu, tu vidí domácí Ivanildo.

64
    Je to tak, podruhé střídá i Combra. Místo Pedra na trávník míří Rafael.

58
    Střídají ale i hosté. Dohráno má Ricardo Gomes. Na hřiště se podívá Rodrigo Pinho.

57
    První střídání na domácí straně. Odchází Oualembo, místo kterého na trávník vbíhá Gui

50
    Nacional právě vstřelil branku!
    Během pěti minut ve druhém poločase otáčí hosté skóre a jdou do vedení! Neskutečné. Nový muž na hřišti Román poslal skvělý centr, ale před Trigueirou si jej do vlastní sítě srazil RICARDO NASCIMENTO, druhý vlastní gól během pěti minut!

46
    Navíc se střídalo, odešel Washington, přišel Román.

46
    Start hostů do druhé půle jako hrom! Obrovská smůla pro domácí, CHRISTOPHER OUALEMBO si sráží míč do vlastní sítě, je z toho vlastní gól!

45
    Domácí celek jde v poslední minutě první půle do vedení! ADAMAH PLANGE byl vybídnut výborným pasem od Fernanda a střelou levou nohou tak otevírá skóre, 1:0!

36
    Místo nějaké šance domácích, z toho byl brejk hostů! Willyan dostal skvělou přihrávku, míč si natáhl na střed a vystřelil! Výborný zákrok musel předvést také Trigueira!

22
    Znovu byli domácí blízko ke vstřelení branky! Goncalo se šikovně uvolnil na hranici velkého vápna a jeho střela levou noho končí těsně nad hostující bránou!

16
    Opět výborný Gottardi! Leandro našel Goncala, ovšem ten domácí do vedení neposílá. Hostující brankář byl proti!

7
    První branková příležitost pro domácí celek! Leandro se dostal k nebezpečné střele, ovšem brankář Gottardi míč vyráží!

Štěpán Slovák

Branky: 45. Plange, 90. Real – 46. Oualembo (vla.), 50. Ricardo (vla.)

Karty:   66. Ivanildo (COI), 90+4. Trigueira (COI) – 85. Gottardi (NAC), 90+1. Fofana (NAC)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 6:6. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 13:17.
    Academica de Coimbra: (4-2-3-1) Trigueira – Oualembo (57. Gui), Ricardo, Joao Real, Rafa – Fernando, Leandro – Ivanildo (73. Marinho), Plange, Pedro Nuno (64. Rafael) – Goncalo
    Náhradníci: Marinho, Bouadia, Iago Santos, Gui, Piloto, Rafael, Lee

CD Nacional: (4-3-3) Gottardi – Aurélio, Alan, Correia, Sequeira – Nene (75. Fofana), Ghazal, Washington (46. Román) – Willyan, Ricarco Gomes (58. Rodrigo Pinho), Agra
    Náhradníci: Rui Silva, Fofana, Román, Miguel Rodrigues, Cerqueira, Witi, Rodrigo Pinho

Rozhodčí: Luís Ferreira – Nuno Manso, Bruno Trindade