Saint-Malo – GFC Ajaccio 1:2 (kon.) | Granvillaise – FBBP 01 1:0 (po pr.) | Sochaux – Monaco 2:1 (kon.)
Union Sportive Saint-Malo
1:2 (1:0)
GFC Ajaccio
Úterý 09.02.2016, 21:00 • Stade du Roudourou, Guingamp • Francouzský pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:52:02)

Je dobojováno. Překvapení jsme se nedočkali, domácí Union sice vedl v poločase 1:0, ale ve druhém dějství Ajaccio zabralo a nakonec vyhrálo 2:1 a postoupilo do další fáze. Domácí v poháru končí, ale za své výkony se stydět rozhodně nemusí.

90+2

90+2
    Asi poslední akce v tomto zápase skončila ofsajdem hostů.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89
    Ale z rohu nic nebylo a stav zápasu se nemění.

88
    Domácí vybojovali svůj první rohový kop.

86
    Domácí bojují, ale hosté kontrolují konec zápasu a kráčí za postupem.

84
    Ani z této akce nic nebylo. U míče jsou hosté, kteří kombinují na své polovině.

82
    Ale domácím se ve druhém poločase vůbec, ale vůbec nedaří a na remízový výsledek to nevypadá.
    Na zápas dorazilo 7 016 fanoušků, kteří se rozhodně nenudí.

80
    Domácí mají posledních deset minutek, aby s nepříznivým stavem něco udělali. Lehké to nebude.

78
    Hosté kontrolují své vedení a už nikam tolik nepospíchají, což je pochopitelné.

76
    GFCO Ajaccio právě vstřelilo branku!
    A hosté jdou zcela zaslouženě do vedení 2:1. Po několika pokusech se k míči dostal střídající KHALID BOUTAIB, který si věděl rady a poslal míč za domácího brankáře.

73
    Po další akci to vyzkoušel hostující Chermiti, ale jeho dělovce scházela přesnost.

71
    Posledních dvacet minutek mají oba celky na to, aby duel rozhodly. Je jasné, že konec zápasu bude ještě hodně zajímavý.

69
    Domácí se dokázali ubránit, vydali se dopředu, ale o míč bleskově přišli a na tahu je tak opět prvoligový celek.

68
    Osmý roh pro Ajaccio.

67
    Obraz hry je stále stejný. Ve druhém poločase je na hřišti pouze jedno mužstvo, to hostující, které má obrovský tlak.

65
    Po další střele musel Sail opět zasahovat, ale tentokrát to zvládl a stav zápasu se nemění.

63
    Hosté pokračují ve svém tlaku, ze kterého vytěžili svůj pátý rohový kop.
    61. MAYI - 1:1

61
    A hosté se dočkali vyrovnávací branky a nutno dodat, že zcela zaslouženě. Po velkém tlaku se trefil ULRICH KEVIN MAYI a začínáme tedy od začátku.

59
    Ani z dalšího rohu hostů nic nebylo. Ajaccio ale zůstává u míče a tlačí se dopředu.

58
    Ajaccio stále tlačí. Nyní se hosté dokázali dostat k další střele, ale Sail byl opět na svém místě.
    Domácí fanušci si zápas užívají a není se čemu divit, jejich miláčci překvapivě vedou nad Ajacciem.

57
    Ale ani ze svého třetího rohu Ajaccio nic nevytěžilo a stále tak prohrává nejtěsnějším možným rozdílem.

56
    Po další střele už musel domácí brankář zasahovat, ale poradil si a míč vyrazil na roh.

54
    Další snažení hostů skončilo útočným faulem a na tahu jsou domácí, kteří nikam nepospíchají.

52
    Ajaccio se zatím ve druhém poločase jasně lepší a stále se tlačí dopředu, ale domácí bojují a drží cenné vedení.

50
    Ale ani z tohoto rohu nic nebylo a Ajaccio tak stále prohrává o jednu branku.

49
    Ajaccio vybojovalo rohový kop.

48
    Oba celky se už ve druhém poločase vydaly dopředu, ale ani z jedné akce nic nebylo.

46
    Momentka z prvního poločasu, který vyšel lépe domácím borcům.

Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.

Druhý poločas začne přibližně v 22:00.

První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím nabídl jednu branku. Tu vstřelil domácí Steven Creach a Union tak vede nad ligovým Ajacciem 1:0. Druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý.

45+1

45
    Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43
    Z prvního rohu v tomto utkání ale nic nebylo. Hosté jsou však stále u míče a tlačí se dopředu.

42
    Rohový kop pro Ajaccio.

40
    Posledních pět minut mají hosté v prvním poločase na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali.

38
    Opět se hraje na polovině domácího celku, který je nyní pod tlakem Ajaccia.
    Radost domácích fanoušků po úvodní brance.

36
    Hosté se snažili hned odpovědět, ale vše skončilo jen další nepřesnou střelou a rozehrávat tak bude Sail.
    34. CREACH - 1:0

34
    Saint-Malo právě vstřelilo branku!
    Ale pozor, protože do vedení jde překvapivě domácí celek. Po rychlé akci se do zakončení dostal STEVEN CREACH, který nezaváhal a trochu se štěstím překonal vyběhnutého Godu.

32
    U míče jsou hostující fotbalisté, kteří trpělivě kombinují a snaží se něco kloudného vymyslet.

30
    Do konce prvního poločasu zbývá posledních patnáct minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme úvodní branky.

28
    Hraje se uprostřed hrací plochy a k vidění je stále pouze mnoho nepřesných přihrávek.

26
    Hosté přidali a je to znát. Nyní je Ajaccio aktivnější a tlačí se dopředu. Se střelou z dálky si ale Sail poradil.

24
    Na trávníku se stále nic zajímavého neděje.

22
    Domácí nic nevymýšleli a hned šli dopředu. Z dálky to vyzkoušel Maiga, ale jeho ráně scházela přesnost.

20
    Úvodních dvacet minutek nenabídlo téměř nic a nutno dodat, že žádná fotbalová show to není.

18
    Hosté nyní svého soupeře zatlačili, dlouho kombinovali, ale nic víc z toho nevytěžili.

16
    Domácí získali míč a hned se vydali dopředu. Po rychlé akci přišla střela, ale té scházela přesnost.

14
    Zatím stále čekáme na první šanci. Začátek zápasu je opatrný a ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu, což je ale pochopitelné.

12
    Z další akce Unionu byla opět pouze nepřesná přihrávka a od své branky tak bude rozehrávat Goda.

10
    Domácí jsou o něco aktivnějším, což je poměrně překvapení. Union dobře drží míč, ale hosté se v pohodě brání.

8
    Po bleskové akci se domácí hráč dostal ke střele, ale Goda byl pozorný a s tímto pokusem si dokázal poradit.

6
    Ajaccio kombinovalo na polovině svého soupeře, ale nic nevytěžilo a na úvodní střelu tak stále čekáme.

4
    Z prvních akcí ale nic nebylo. Hosté se také vydali dopředu, ale neuspěli a na tahu je tak opět Union Sportive Saint-Malo.

2
    Domácí vstoupili do zápasu aktivně a hned se tlačí dopředu, tak uvidíme, zda něco vymyslí.

1

Hráči obou celků jsou na trávníku. Duel začne za malý okamžik.

Union Sportive Saint-Malo: Sail – Oumaouche, Beauverger, Simon, Touré, Le Ho, Jous, Vieira, Maiga, Creac, Lahaye (C)
    Náhradníci: Fevrier, Leblanc, Delalande, Bouchard, Bisson, Vermet, Barbe Pierre

GFC Ajaccio: Goda – Coeff, Sylla, Filippi, Brechet, Mangane, Ducourtiox, Youga, Chermiti, Larbi, Mayi
    Náhradníci: Touré, Martinez, Lemoigne, Poggi, Boutaib, Zoua, Maury

Rozhodčí: Jochem – Henninot, Moreau.
    Trávník je skvěle připravený a máme se tak na co těšit.

Union Sportive Saint-Malo hraje nižší soutěž, ale v poháru si zatím nevede vůbec špatně a je velkým překvapením. Domácí totiž už dokázali vyřadit Red Star (3:1), Pontivy (3:0), Avranches (2:1) a Stade Montois (1:0). Dnes ale přivítají prvoligový celek a to bude nesmírně těžké.

GFC Ajaccio odehrálo oproti domácímu celku pouze dva zápasy. Porazilo St Marienne (2:0) a v posledním duelu přehrálo Guingamp (3:0). Dnes jsou hosté favoritem, ale je jasné, že to nebude vůbec lehké.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Francouzský pohár má na programu osmifinále a my budeme sledovat duel mezi Union Sportive Saint-Malo a Ajacciem. Favoritem na postup je hostující celek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.