Salzburg – AS Řím | 0:4 (kon.) | | | Příbram – CSKA Moskva | 2:2 (5:4 po pen.) | | | Midtjylland – Atlético | 4:4 (5:4 po pen.) |
Celtic – Valencia | 1:1 (3:4 po pen.) | | | Elfsborg – Real Madrid | 1:3 (kon.) |
Peterborough – West Brom | 1:1 (3:4 po pen.) |
Valencia – Barcelona | 1:1 (kon.) |
Heidenheim – Hertha | 2:3 (kon.) | | | Bochum – Bayern | 0:3 (kon.) |
Sarre Union – Lorient | 0:4 (kon.) | | | Troyes – Saint-Étienne | 1:2 (po pr.) | | | Bordeaux – Nantes | 3:4 (po pr.) |
PSG – Lyon | 3:0 (kon.) |
Č. Budějovice – Znojmo | 1:0 (kon.) | | | Dinamo Tbilisi – Slovan Bratislava | 5:2 (kon.) | | | FK Oleksandrija – Ružomberok | 0:1 (kon.) |
Spiš. N. Ves – Lok. Košice | 0:0 (zruš.) | | | Třinec – HFK Olomouc | 0:0 (zruš.) |
Veronika Pancuráková
Branky:
30. Iashvili, 43. Kvilltaia – 77. Vittek, 80. Simovič
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
FC Dinamo Tbilisi:
Begashvilli – Guruli, Ferreira, Amisulashvilli, Tchelidze – Tsintsadze, Alvaro – Tchanturishvilli, Iashvili (C), Jighauri – Kvilltaia
Náhradníci:
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Adilehou, Saláta, Podaný – Milinkovič, Scott, Gonzalez, Kubík – Savičevič – Vittek
Náhradníci: Hrubeš, Laczkó, Kopičár, Priskin, Šefčík, Simovič, Kotula
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Adilehou, Saláta, Podaný – Milinkovič, Scott, Gonzalez, Kubík – Savičevič – Vittek
Náhradníci: Hrubeš, Laczkó, Kopičár, Priskin, Šefčík, Simovič, Kotula
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Striedajúci SLOBODAN SIMOVIČ zachytil rozohrávku súpera a okamžite sa rútil do útoku. Tam namiesto prihrávky na jedného z dvojice hráčov zvolil strelu tesne spoza šestnástky a urobil dobre. Rovnako ako Mucha sa trafil k pravej žrdi.
Slovan sa z gólu dlho netešil. Domáci hráči opäť prenikli po pravej strane a do vápna poslali nepríjemný center, na konci ktorého teraz hráč zakončil nohou a nie hlavou.
Exekútorom pokutového kopu bol RÓBERT VITTEK, ktorý to skúsil strelou po zemi. Namieril ju k pravej žrdi a aj keď domáci gólman smer vystihol, lopty sa ani nedotkol.
Opäť výborná práca gruzínskych hráčov. Tí loptu získali na pravej strane v hlavičkovom súboji, potiahli ju k šestnástke a odtiaľ centrovali k vzdialenejšej žrdi, od ktorej prišla nechytateľná hlavička.
Ďalšia veľmi pekná akcia Dinama sa končí gólom! Domáci hráči to skúsili prihrávkou z ťažkého uhla z pravej strany, odkiaľ lopta preletela pred bránku a tam ju jeden z útočníkov pohodlne dorazil do odkrytej časti bránky.
Slovan pri útočení stratil loptu a dopadlo to pre neho katastrofálne. GIORGI KVILLTAIA prešprintoval Sekuliča, dostal sa priamo pred Muchu a zoči-voči bratislavskému gólmanovi zakončil pomedzi jeho nohy.
Brankár Mucha sa za udelenie penalty veľmi hneval a napokon na ňu ani nezareagoval. Gólman Slovana ostal stáť v strede bránky, faulovaný ALEKSANDRE IASHVILI tak po zemi pohodlne zakončil k ľavej žrdi.
ŠK Slovan Bratislava: Mucha – Sekulič, Adilehou, Saláta, Podaný – Milinkovič, Scott, Gonzalez, Kubík – Savičevič – Vittek
Náhradníci: Hrubeš, Laczkó, Kopičár, Priskin, Šefčík, Simovič, Kotula.
Slovanisti doposiaľ v príprave odohrali už štyri zápasy. Ten prvý ešte počas prvého sústredenia v Turecku, v ktorom zdolali azerbajdžanský Inter Baku 2:0 (o góly sa postarali Savičevič a Vittek). Druhý duel odohrali v domácom prostredí s doxxbetligovou Sereďou, ale prehrali v ňom 1:2 (jediný gól Slovana strelil Priskin). Následne sa Bratislavčania opäť presunuli do Turecka, kde dvakrát remizovali 0:0 – najskôr s rumunským celkom CS Universitatea Craiova, potom s bulharským tímom PFC Ludogorets Razgrad.
Súperom Slovana bude FC Dinamo Tbilisi, profesionálny futbalový klub z hlavného mesta Gruzínska. Založený bol ešte v roku 1925 a odvtedy získal množstvo významných titulov. V najvyššej gruzínskej súťaži triumfoval celkovo pätnásťkrát, čo je úplný rekord. Rekordný počet úplných triumfov má aj v gruzínskom pohári (12) a v gruzínskom superpohári (7). Svoj posledný majstrovský titul získali hráči Tbilisi v sezóne 2013/2014, v uplynulom ročníku skončili tretí, avšak v poslednom ročníku vyhrali gruzínsky pohár aj superpohár.
Výsledky FC Dinamo Tbilisi v príprave:
Dinamo Tbilisi – Saburtalo Tbilisi 2:1
Dinamo Tbilisi – Gagra 2:0
Dinamo Tbilisi – RNK Split 1:0
Dinamo Tbilisi – BATE Borisov 2:0
Dinamo Tbilisi – FK Vojvodina 2:1
Začiatok duelu je naplánovaný na 17:00. Ostaňte s portálom Onlajny.eu a určite vám z neho neunikne nič podstatné.