Česko – Rusko | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Švédsko – Finsko | 3:2 (kon.) |
Detroit – Ottawa | 3:1 (kon.) | | | Pittsburgh – NY Rangers | 0:3 (kon.) | | | Arizona – Vancouver | 1:2 (kon.) |
Finsko – Česko | 3:0 (kon.) |
Česko – Finsko | 3:4 (kon.) |
Bílina – Kolín | 4:0 (kon.) |
SR 18 – Bělorusko U18 | 7:4 (kon.) |
Rožnov p. R. – Šternberk | 4:6 (kon.) | | | Nová Paka – Jaroměř | 4:3 (kon.) | | | HC Jičín – Nový Bydžov | 3:7 (kon.) |
Třebechovice p. O. – Opočno | 7:8 (po pr.) | | | N. Město n. M. – Hronov | 5:0 (kon.) | | | Nový Jičín B – Uničov | 4:5 (po pr.) |
Studénka – Krnov | 4:6 (kon.) | | | Orlová – H. Benešov | 5:1 (kon.) | | | Litomyšl – Světlá nS | 2:0 (kon.) |
Česká Třebová – Moravská Třebová | 11:3 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chotěboř | 6:5 (kon.) | | | Polička – Choceň | 6:5 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Michalovce | 0:1 (kon.) | | | Bardejov – Topoľčany | 8:0 (kon.) | | | Nové Zámky – Senica | 2:1 (po pr.) |
Detva – Prešov | 1:2 (po pr.) |
Slovensko – Bělorusko | 2:1 (kon.) |
50:19
|
Hudáček (SVK) – 2 minúty – hra so zdvihnutou hokejkou.
|
|
45:00
|
Yeronov (BLR) – 2 minúty – seknutie.
|
|
31:56
|
Meszároš (SVK) – 2 minúty – zdržiavanie hry.
|
|
29:28
|
Kulakov (BLR) – 2 minúty – nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou,
|
|
22:28
|
Volkov (BLR) – 2 minúty – hákovanie.
|
|
18:27
|
Jánošík (SVK) – 2 minúty – krosček.
|
|
14:24
|
Razvadovski (BLR) – 2 minúty – seknutie.
|
Branky a nahrávky:
14. Marcinko (Čajkovský, Dravecký), 47. Cehlárik (Viedenský) – 4. Ustinenko (Linglet)
Rozhodčí: Baluška, Kubuš – Tvrdoň, Výleta
Diváci:
Neproměněná penalta:
Slovensko:
J. Hudáček (Melicherčík) – Meszároš, Sersen, Čajkovský, J. Mikuš, Jánošík, Švarný, Čerešňák, Šedivý – Cehlárik, Viedenský, A. Šťastný – Dravecký, Marcinko, Bartánus – M. Bakoš, L. Hudáček, Dej – Hrnka, Lušňák, Skalický
Náhradníci:
Trenér:
Bělorusko: Borodulia (Milchakov) – Dyukov, Lisovets, Ustinenko, Khenkel, Yeronov, Kaznadei, Karaban, Goncharov – Drozd, Kulakov, Linglet – Demkov, Volkov, Komarov – Lopachuk, Razvadovski, Ambrazheychyk – Musiyenko, Sharangovich, Solomonov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Bělorusko: Borodulia (Milchakov) – Dyukov, Lisovets, Ustinenko, Khenkel, Yeronov, Kaznadei, Karaban, Goncharov – Drozd, Kulakov, Linglet – Demkov, Volkov, Komarov – Lopachuk, Razvadovski, Ambrazheychyk – Musiyenko, Sharangovich, Solomonov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, Kubuš – Tvrdoň, Výleta
Diváci:
Lukáš Pancurák