Pubec Plzeň – Chotíkov 1:2 (kon.) | Třemošná – HC Rokycany 3:14 (kon.) | Veselí nLuž. – Tábor B 3:2 (po pr.)
Milevsko – Radomyšl 6:4 (kon.) | Č. Krumlov – Humpolec 6:0 (kon.) | David Servis – Soběslav 9:3 (kon.)
HC Milevsko 1934
6:4 (1:2, 2:1, 3:1) Stav série: 1:0
Sokol Radomyšl
Pátek 12.02.2016, 19:00Krajská liga: Jihočeský kraj • Čtvrtfinále

58:57
    Konec zápasu okořenila bitka. Nejvíce se činili domácí Fořt- trest 5 minut+ osobní trest do konce utkání a Čunát na dvě minuty za hrubost. Hostující Vlk také 5 minut+ osbní trest do konce utkání a Jungbauer 2 minuty za hrubost.

57:33
    Další vyloučený hráč hostí- Burkoň 2 minuty za podražení.

54:44
    Hostující Jungbauer dostává trest 2+2 minuty za vysokou hůl.

49:13
    Za vysokou hůl dostává dvouminutový trest Duchoň (RAD).

45:15
    Hráč Radomyšle Řehoř vyloučen na dvě minuty za faul loktem.

33:30
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Dvouminutový trest za sekání dostal Mošovský.

31:50
    Havran (MIL) 2 minuty za krosček.

27:39
    Dvě minuty za hákování obdržel Gába.

17:25
    Dvě minuty za hákování obdržel milevský Havran.

11:18
    Hosté potrestáni za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Kurz.

08:23
    Bartůněk (MIL) 2 minuty za podražení.

04:03
    První vyloučený hráč utkání- domácí Mikš na dvě minuty za nedovolené bránění.

Petr Kofroň

Branky a nahrávky: 17. Müller (Suchan), 32. Bartůněk (Nevolný), 32. Suchan (Štych), 51. Suchan (Štych), 58. Müller (Štych, Suchan), 59. Radosta (Pouch, Nevolný) – 2. Kudrna (Jungbauer), 8. Mošovský (Mazanec), 31. Mošovský (Mazanec, Gába), 42. Řehoř (Jungbauer, Vlk)

HC Milevsko 1934: Žilinčík (Šindelář) – Štych, Čunát, Havran, Mikš, Votruba, Bartůněk – Suchan, Müller, Fořt- Hájek, Hamerle, Novotný- Nevolný, Pouch, Radosta
    Sokol Radomyšl: Kadlec (Kafka)- Mazanec, Ruda, Kudrna, Volf, Hřebíček, Burkoň- Mošovský, Stropnický, Gába- Vlk, Jungbauer, Řehoř- Duchoň, Koupal, Kurz

Rozhodčí: Slavík, Pexa- Soukup, Zeman