PSG – Chelsea 2:1 (kon.) | Benfica – Zenit 1:0 (kon.)
Paris Saint-Germain
2:1 (1:1)
Chelsea FC
Úterý 16.02.2016, 20:45 • VenueParc des Princes (48 428), Paříž • Liga mistrů • Osmifinále

Pařížané se mohou radovat, z pohledu Chelsea však rozhodně není nic ztraceno a odveta na Stamford Brigde bude setsakramentsky zajímavá! Z mojí strany je to pro dnešek vše. Krásný zbytek večera a zase někdy na Onlajnech na počtenou! (22:43:29)

Fauly: 16 – 13

Po drtivou většinu času ve druhém poločase bylo aktivnější PSG, které se nakonec raduje z úvodní výhry. Trenér Laurent Blanc měl šťastnou ruku, když vítěznou branku vsítil v 78. minutě střídající Edinson Cavani. Zbylé šance, ať už na jedné či druhé straně, zůstaly nevyužity.

90+3
    90+2. Střela Pedra

90+2
    Pedro ještě inkasoval přihrávku od Williana a napálil zajímavou ranou boční síť domácí brány!
    90+1. Zlatan Ibrahimovič mohl zvýšit na 3:1, ale nepřekonal Courtoise

90+1
    Costa se neprocpal mezi trojicí protihráčů, načež na druhé straně Ibrahimović nedokázal překonat Courtoise, který velmi dobře přečetl situaci a v době kopu domácího kanonýra byl již jen pouze kousíček od něj!

90
    Běží již devadesátá minuta a PSG stále vede nad Chelsea 2:1, čeká nás ještě drama!

89
    Cesc Fàbregas dokázal vybojovat balon pro své barvy, avšak s tím teď už hrají opět hosté.

88
    Teď fotbalisté ze Stamford Bridge kombinují poblíž domácí šestnáctky, dokáží si ještě vytvořit nějakou šanci?

87
    Moje slova mohl vyvrátit Willian, jenž ale balon z volného přímého kopu poslal pouze do Trappových rukavic.

85
    Následný roh domácích žádné nebezpečí pro hosty neznamenal, přesto zatím nic nenapovídá tomu, že by PSG nemělo utkání v poklidu dohrát s balonem ve své moci.
    Obrovská radost střelce zatím rozhodují branky Edinsona Cavaniho.

Goaaaaaaaaaaaaaaal #Cavani #Psg 2 – 1 #Chelsea #ibrahimovic #ibra #ucl #championsleague

Fotka zveřejněná uživatelem hala kingdom (@kings3d),

84
    Marquinhos převzal balon v pokutovém území, avšak jeho následnou střelu některý z hostujících obránců zblokoval do zámezí!

83
    Teď Pastore hledal před bránou Ibrahomoviće. Ovšem až k němu míč nedoputoval a navíc byl stejně v ofsajdu.

82
    Pastore přišel o balon v pokutovém území, přesto u něj jeho spoluhráči zůstávají i nadále.

81
    Balon i po vedoucí brance na kopačkách domácích fotbalistů, hostům ovšem pořád zbývá vcelku dost času k vytvoření si gólové pozice.

80
    Laurent Blanc nyní připravil dvojité střídání. Místo Marca Verratiho s Blaisem Matuidim posílá do hry Adriena Rabiota a Javiera Pastoreho.