SHK Hodonín – Nový Jičín 2:3 (kon.) | Opava – Vsetín 1:6 (kon.) | Mor. Budějovice – Technika Brno 1:4 (kon.)
Val. Meziříčí – SK Karviná 4:3 (2:1 po s.n.) | Břeclav – Poruba 2011 1:6 (kon.) | Kopřivnice – Frýdek-M. 3:4 (po s.n.)
HC Lvi Fosfa Břeclav
1:6 (0:1, 1:1, 0:4)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 17.02.2016, 18:00 • Ice Bors Aréna Břeclav • 2. liga skupina Východ • 43. kolo

59:43
    V mele před Tihlářem hákoval Sedlář, Lvi dohrají poslední sekundy v přesilovce.

53:36
    Přesilovka pro domácí, Seidler se provinil podražením.

47:18
    Domácí Vachutka podrazil mimo hru protihráče a dostává dvě minuty. Porubský hráč mu to ovšem bleskově oplatil, jenže ten vyvázl vez trestu.

29:29
    Velmi zajímavá situace. V oslabení se dostali hosté do protiútoku dva na dva. Břeclavský bek Dittrich nejprve při bránění uklouzl, jeho kolega z obrany Běhal byl v situaci dva na jednoho podražený a hosté jeli dva sami na Šurého, kterého překonali. Ale branka neplatí. Sudí Netopil si dal poradit od čárových a vylučuje hráče Poruby Ballnera na dvě minuty za zmíněné podražení.

28:35
    Chaloupka ve středním pásmu sekl Dupljaka a dostává menší trest. Přesilovka pro Lvy.

23:45
    Rimmel se drze prokličkoval až do mezikruží, kde jej stáhl Uhlík a dostává dvě minuty. Přesilovka pro Porubu.

11:21
    Domácí obránce Fejt hákoval a dostává dvě minuty. Domácí tlak tak končí a Lvi se budou muset bránit.

06:20
    A přesilovku si vyzkouší i domácí, Zachar zbytečně mimo hru sekl domácího hráče a dostává dvě minuty.

04:24
    Domácí Zháňal zatáhl za záchranou brzdu, na nataženého porubského hráče už zývala prázdná brána. Je vyloučen za nedovolené bránění. Prvnní přesilovka utkání.

Martin Daneš

Branky a nahrávky: 32. Běhal (Uhlík) – 2. Sedlář (Ballner, Vaněk), 25. Siedler (Rimmel, Slavík), 44. Sysala (Seidler, Rimmel), 48. Rimmel (Seidler, Sysala), 49. Sysala, 57. Buček (Ovšák)

HC Lvi Fosfa Břeclav: Šurý (od 49. Dusík) – Miklík, Směřička, Dittrich, Běhal, Vlček, Fejt – Vachutka, Ivan (C), Červenka (A) – Školoud, Dupljaku, Uhlík – Zháňal (A), Nováček, Průdek
    HC RT TORAX Poruba 2011: Tihlář (Kubáň) – Slavík, Peslar, Puškár, Ovšák (A), Malý, Buček – Chaloupka (C), Zachar, Gelnar, Seidler, Ballner, Szajter, Sedlář, Vaněk, Rimmel, Sysala, Blahuta

Rozhodčí: Netopil – Lainka, Čuňočka