Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Toljatti 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhřeb 6:4 (kon.)
Jokerit – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
Severstal Čerepovec
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 18.02.2016, 17:30 • Sports-Concerts Hall Almaz • KHL

Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera! (19:50:41)

Česká stopa v zápase

Ondřej Němec (Čerepovec) – 0 bodů, 0 střel, čas na ledě 20:59
    Roman Horák (Viťaz) – 1 bod (1+0), 2 střely, čas na ledě 16:14

Zápas je u konce! Po chudé první třetině jsme nakonec viděli celkem šest branek. Střelecky aktivnějším týmem byli domácí, kteří svého soupeře přestříleli poměrem 40:17, ani to jim však k výhře nestačilo. V posledním zápase sezóny se tak raduje celek HC Viťaz.

59:55
    Ještě to zkusil Kagarlickij jednou, ale nic víc už se nestane.

59:40
    Už je nejspíš rozhodnuto.

59:15
    Viťaz drží kotouč na svých holích, Gorjačevskich tak nemůže odjet na střídačku.

58:30
    Severstal se snaží o vyrovnání ze všech sil. Nikoncev však na Saprykina nevyzrál.

57:39
    Monachov potvrzuje střeleckou převahu svého týmu v této třetině, ale ani on neuspěl. Jeho tým tak i nadále prohrává o dvě branky.

56:58
    Berdnikov střílel z kruhu, ale trefil připraveného Saprykina.
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

56:12
    Afinogenov se dostal ke střele z ostrého úhlu, ale brankář zůstal v naprostém klidu.

55:01
    Kagarlickij se ještě nevzdává. Vzal puk ve středním pásmu, přešel přes obránce a rychlou střelou zápěstím se pokusil překonat brankáře. Bez úspěchu.

Dnešní utkání sleduje 3300 diváků.

53:47
    Němec rozjel akci, přejel modrou čáru, ale tam už stál Kagarlickij a rozhodčí zapískali ofsajd.
    51:49 AFINOGENOV - 2:4

51:49
    Viťaz právě vstřelil branku!
    MAXIM AFINOGENOV to provedl skvěle, naznačil tělem, položil brankáře a poslal mu to za záda!

51:49
    Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Sizov – trestné střílení, podražení).

51:49
    Byl odpískán faul na Maxima Afinogenova, který pojede samostatný nájezd!

Tomáš Teplý

Branky a nahrávky: 24. Černov (Kagarlickij, Skorochodov), 33. Kagarlickij (Chochlov, Černov) – 28. Horák (Šitikov), 37. Musatov (Lukin, Afinogenov), 52. Koroljov (Drugov), 52. Afinogenov

Severstal Čerepovec: Gorjačevskich (Magarilov) – Sizov, Němec, Karlsson, Kudako, Chamidullin, Chochlov, Popov – Demagin, Trubačjov, Vovčenko – Nikoncev, Berdnikov, Žicharev – Skorochodov, Kagarlickij (C), Černov – Djurjagin, Monachov, Mojsejev – Vorobjov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Saprykin (Samonov) – Eronen, Lukin, Voronkov, Kostromitin, Jezhov, Buchanko – Kempe, Horák, Šitikov – Koroljov, Drugov, Soloduchin – Afinogenov, Nikulin, Makejev – Vyglazov, Švec-Rogovoj, Musatov – Džiošvili.

Rozhodčí: Kulakov, Sidorenko – Koršak, Černyšev