Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Toljatti 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhřeb 6:4 (kon.)
Jokerit – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
po s.n. (1:2)
Avtomobilist Jekatěrinburg
2:3 (2:0, 0:0, 0:2 - 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
Čtvrtek 18.02.2016, 15:00 • KrK Uralec • KHL

Avtomobilist Jekatěrinburg měl nakočeno k výhře v dnešním utkání, nicméně ve třetí třetině promrhal dvoubrankové vedení, a v následných samostatných nájezdech dokázali hosté zvítězit!

Pozitivní zprávou je návrat Jakuba Kováře do branky Avtomobilistu. Český brankář podal velmi povedený výkon, a uvidíme, co předvede v play-off!

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA
    Jakub Kovář (JEK) – dvě obdržené branky, 26 zásahů, úspěšnost zákroků 92,86%

Jan Kovář (MET) – 1+0, 3 střely, TOI – 18:17
    Tomáš Filippi (MET) – 0+0, žádná střela, TOI – 16:50

To je z mé strany vše, a u dalšího textového přenosu se těším brzy nashledanou! (17:41:47)

Danis ZARIPOV - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Metallurg Magnitogorsk.
    O rozhodující nájezd dnešního utkání se nakonec postaral DANIS ZARIPOV!