Vladivostok – Chabarovsk 3:1 (kon.) | Omsk – Barys 2:3 (1:2 po s.n.) | Novosibirsk – Novokuzněck 3:0 (kon.)
Jekatěrinburg – Magnitogorsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Chanty-Mansijsk – Čeljabinsk 4:7 (kon.) | Jaroslavl – HC Slovan 5:1 (kon.)
Kazaň – Toljatti 3:1 (kon.) | Nižněkamsk – Ufa 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 1:3 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:4 (kon.) | Minsk – N.Novgorod 3:2 (2:1 po s.n.) | Soči – Záhřeb 6:4 (kon.)
Jokerit – Spartak Moskva 2:4 (kon.) | Riga – Petrohrad 4:2 (kon.)
HK Soči
6:4 (0:1, 4:1, 2:2)
Medveščak Záhřeb
Čtvrtek 18.02.2016, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

Československá stopa

Radek Smoleňák (Medveščak) 0 + 1, čas na ledě 16:41 (20:05:21)

Máme za sebou nesmírně zajímavý a gólově bohatý zápas, ve kterém si Soči poradilo s Medveščakem Záhřeb v poměru 6:4. V první třetině sice padla jediná branka až na konci, ale ve druhé a třetí třetině už to byly gólové hody. Záhřeb na závěr mocně dotahoval, ale Soči pojistilo výhru střelou do prázdné branky a zaslouženě zvítězilo. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

59:49 Andrej KOSTICYN - 6:4

59:49
    Soči právě vstřelilo branku!
    Domácí pojišťují výsledek střelou do prázdné branky, kam nemohl netrefit ANDREJ KOSTICYN po příhře Ilji Krikunova. Asistence: Ilja Krikunov.
    59:09 Simon GYSBERS - 5:4

59:09
    Medveščak právě vstřelil branku!
    A ještě tu máme dramatizaci v ději. Skrytá střela SIMONA GYSBERSE doplachtila do horního rohu a Barulin nestačil zareagovat. Bez asistence.

58:13
    Nyní byl ve velkých potížích Mark Katic, ale nakonec dokázal svému protivníkovi ujet.

57:29
    V útočném pásmu se usadili domácí, kteří ještě hrají pro diváky. Ti chtějí gól, jak je poznat z jejich známého pokřiku.

56:12
    Smoleňák nahazoval puk z téměř nulového úhlu, ale Barulina svým pokusem nenachytal.
    Jak byste zhodnotili výkony Dominika Furcha v KHL?

Domink Furch povede svůj Avangard jako jednička do vyřazovací části. Během reprezentační přestávky dostal od trenéry Vů...

Zveřejnil(a) KHL CZ/SK dne 16. únor 2016

55:27
    Soči útočí. O střelu se pokusil Denis Kazionov, ale ta byla zblokovaná.

54:41
    Igor Ignatuškin je vyloučen na dvě minuty za sekání, takže stav hráčů na ledové ploše se vyrovná.

54:35
    Thomas Larkin zbytečně fauloval Krikunova a dostává dvě minuty za hrubost.

54:15
    Nyní však poslal Adam Deutsch puk přes všechny čáry, takže se vhazuje před Krošeljem.

53:38
    Další střelu vyslal Simon Gysbers. Nyní je Soči poměrně pasivní a Záhřeb ještě útočí.
    53:20 Andreas JÄMTIN - 5:3

53:20
    ANDREAS JÄMTIN sice snižuje, ale ani se nikterak neraduje. Dostal se před odkrytou branku a střelou z úhlu se nemýlil. Asistence: Radek Smoleňák, Blake Parlett.

52:48
    Střela Medveščaku se jen odrazila k obráncům Soči, kteří mohli poslat kotouč do bezpečnější oblasti.

Pavel Černý

Branky a nahrávky: 30. Skačkov, 32. Skačkov, 34. Anisin (Warn, Sčastlivyj), 34. Ignatuškin (Glazkov, Kosticyn), 47. Pajgin (Mamašev), 60. Kosticyn (Krikunov) – 20. Perkovich (Jämtin), 32. Larkin (Glumac), 54. Jämtin (Smoleňák, Parlett), 60. Gysbers

HK Soči: Barulin (Šikin) – Jalasvaara, Malevič, Wilson, Pajgin, Mamašev, Glazkov – Kosticyn, Ignatuškin (C), Krikunov – De. Kazionov, Dm. Kazionov (A), Ščegolkov – Sčastlivyj, Warn, Anisin – Morozov, Jakubov, Skačkov, Ščerbina
    Medveščak Záhřeb: Krošelj (Jankovič) – Parlett, Katic, Deutsch, Gysbers, Larkin (A) – Smoleňák, Saarinen, Bjorkstrand – Hedberg, Brule, Giliati – Perkovich, Jämtin, Glumac (C) – Zanoski, Arkalov, Miličić

Rozhodčí: Vasilev, Naumov – Palej, Otmachov