Mountfield HK – Zlín 2:1 (kon.) | Kladno – Sparta 2:3 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 1:4 (kon.)
HC Litvínov – Písek 7:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:4 (po pr.)
PZ Kladno
1:4 (1:0, 0:3, 0:1)
HC Letci Letňany
Čtvrtek 18.02.2016, 15:00 • ČEZ stadion, Kladno • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Dnešní utkání vyhrávají Letci z Letňan, kteří si po výhře 4:1 odvážejí z Kladna tři body. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne! (17:13:16)

58:29

56:29
    Šíba (LET) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

52:43

50:43
    M. Jelínek (LET) je vyloučen na 2 minuty za napadení.

48:52
    Letňany právě vstřelily branku!
    Troufám si tvrdit, že o třech bodech pro Letce je definitivně rozhodnuto. Další branku svého týmu přidává kapitán DOMINIK SKLENÁŘ. Asistence: Daniel Vlček, Tadeáš Pinkas.

45:46

43:46
    Sklenář (LET) je vyloučen na 2 minuty za hákování.

40:18
    Čermák (KLP) obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Jeho spoluhráč Jelínek (KLP) putuje po dvou desetiminutových trestech do kabin.

40:01

40:00

32:07
    Letci letí vzhůru za výhrou. Třetí branku svého týmu v této třetině zaznamenává ONDŘEJ ŠÍBA. Asistence: Marek Němec.

26:23

25:56

24:40
    Hosté otáčejí stav na svoji stranu. Při hře 4 na 4 dokázal propálit domácího BRANKÁŘE Altrichtera TADEÁŠ PINKAS. Asistence: Dominik Sklenář.

24:23
    Počet hráčů na ledě se srovná, Hašek (KLP) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

23:56
    Kalina (LET) je vyloučen na 2 minuty za faul kolenem.

22:45
    Hosté využívají přesilovou hru. V té se trefil DAVID KALINA, čímž vyrovnal stav utkání na 1:1. Asistence: Ondřej Šíba, Matěj Jelínek.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 11. Šmatlák (Turek, Pejchal) – 23. Kalina (Šíba, M. Jelínek), 25. Pinkas (Sklenář), 33. Šíba (Němec), 49. Sklenář (Vlček, Pinkas)

PZ Kladno: Altrichter (Novotný) – Volráb, Teinitzer, Beneš (A), Janega, Šmatlák, Pelant – Turek, Šimáček (A), Stůj, Runza, Pokorný, Routa, Čermák, Š. Jelínek, Pejchal, Hašek, Rendla (C)
    HC Letci Letňany: Pařík (Brugioni) – Klikorka (A), Riley (A), Hlinka, Krutil, Fleischman – Vrba, Sklenář (C), Němec, Šíba, Štěbeták, Kalina, Homola, Vlček, M. Jelínek, Pinkas

Rozhodčí: Jechoutek – Kučera, Bernard