Mountfield HK – Zlín 2:1 (kon.) | Kladno – Sparta 2:3 (kon.) | PZ Kladno – Letňany 1:4 (kon.)
HC Litvínov – Písek 7:3 (kon.) | Slavia – K. Vary 3:4 (po pr.)

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary se dosčkali ze zřejmě poslední šance prodloužení! Pouhých pět vteřin před koncem nastavených pěti minut se puk dostal k JAKUBU PTÁČKOVI, který se štěstím prostřelil Kašpara! Asistence: Jiří Hudečka.

64:33

64:10
    Zderadička přejel modrou čáru o chvilku později než Brož, hra je přerušena kvůli ofsajdu.

63:42
    Zderadička hledal křižnou přihrávkou Adama Klapku, hosté ale přihrávku zachytili a vyhodili puk.

63:19
    Mackovu ránu dokázal Kašpar vyrazit.

62:33
    Energie si vzala oddechový čas.

62:33
    Otakar Šik (KVA) je potrestán za sekání, slávisté tak budou mít možnost rozhodnout utkání.

62:07
    Poizl se dostal až za sešívané obránce, bekhendem ale mířil těsně vedle.

61:39
    Holý ze středního pásma prověřil pozornost Kašpara.

60:51
    Hradil přenechal puk Brožovi, jehož rána ale hostující klec minula.

60:01

Ve třetí dvacetiminutovce padly hned čtyři branky, navíc všechny v necelých dvou minutách. Skóre je tak nerozhodné, na řadu přijde pětiminutové prodloužení.

60:00

59:32
    Domácí si vytvořili menší tlak, Štibingr ani Tomáš Klapka se svými střelami ale neuspěli.

58:28
    Havrda a Klejna se vrátili na led.

57:03
    Pištěk se zbavil obránce a okamžitě se nabízela přihrávka na spoluhráče, karlovarský útočník to ale vzal na sebe, objel i druhého obránce a mířil mezi Pánkovi betony. Slávistický brankář ale včas své betony sklapl a puk v nich udržel.

56:41
    Štibingrova střela byla sražena do ochranné sítě.

56:28
    Maxim Havrda (SLA) a František Klejna (KVA) jsou posláni na trestnou lavici za hrubost.

David Mencl

Branky a nahrávky: 35. Hradil (Brož), 45. A. Klapka, 46. Brož (Hradil) – 7. Hudečka (Ptáček), 44. Fečo (Křemen, Cankov), 46. Hudečka (Křemen), 65. Ptáček (Hudečka)

HC Slavia Praha: Pánek (Dusil) – Macek, Štibingr, Holý, Mareček, Srdínko, Zderadička, Střeštík, T. Mareček – Grim, Janča, A. Klapka – Všetečka, Hradil, Brož – Havrda, Petrák, Křenek – Vojinovič, Kižlin
    HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Radosta) – Cankov, Poizl, Doubek, Kořán, Klejna, Ptáček – Maydl, Černý, Šťastný, Křemen, Hudečka, Pištěk, Šik, Tamáš, Fečo, Novotný

Rozhodčí: Battěk – Svobodová, Marek