Barcelona – Midtjylland 3:1 (kon.) | Chelsea – Valencia 1:1 (5:3 po pen.) | Real Madrid – Manchester City 3:1 (kon.)
Anderlecht – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.)
FC Barcelona
3:1 (0:1)
FC Midtjylland
Úterý 23.02.2016, 14:00 • Camp Nou (Barcelona) • UEFA Youth League • Osmifinále

To je od nás dnes vše, děkuji za pozornost a příště na shledanou. Karel Milec. (15:56:56)

Fauly: 15:18.

Mohli jsme sledovat nádherný zápas, který až v 90. minutě rozhodl Lee Seungwoo, který uspěl tváří tvář proti Raahaugovi. Zápas byl plný emocí, což také dokazuje 13 rozdaných karet, z toho dvě karty měly barvu červenou!

90+6

90+5
    Barcelona se dokázala bez potíží ubránit a již netrpělivě vyhlíží závěrečný hvizd.

90+4
    Žlutou kartu dostává Pérez (FC Barcelona) a hosté budou zahrávat standardní situaci.

90+4
    Nejspíše poslední akcí druhého poločasu bude rohový kop Midtjyllandu.

90+3
    Rutikanga se ještě pokusil o korekci skóre, ale jeho střela šla mimo.
    90+2. Carles ALENA - 3:1

90+2
    Barcelona právě vstřelila branku!
    Tak se to hostům pěkně sesypalo. CARLES ALENA přidává třetí branku Barcy. Bez asistence.
    90. Lee SEUNGWOO - 2:1

90
    LEE SEUNGWOO posílá Barcelonu pár minutek před koncem do vedení a posílá domácí do čtvrtfinále! To je krásný závěr zápasu. Asistence: Carles Pérez.

89
    Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Mújica, přichází Tur.

88
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Montes (FC Barcelona). Takže se zápas bude dohrávat v deseti na obou stranách.