Barcelona – Midtjylland 3:1 (kon.) | Chelsea – Valencia 1:1 (5:3 po pen.) | Real Madrid – Manchester City 3:1 (kon.)
Anderlecht – Dinamo Záhřeb 0:2 (kon.)
Real Madrid
3:1 (2:0)
Manchester City
Úterý 23.02.2016, 18:00 • Estadio Alfredo Di Stéfano (Madrid) • UEFA Youth League • Osmifinále

Je tu konec zápasu, po kterém budou jednoznačně spokojenější domácí. Ti díky dobrému výkonu a střelecké potenci Mayorala vyhráli nad Manchesterm City 3:1 a po zásluze si tak zajistili postup do čtvrtfinále soutěže. (19:51:42)

90+4

90+4
    Již se hraje poslední minuta nastavení. Je jasné, že do čtvrtfinále UEFA Youth League postoupí Real Madrid.

90+3
    Tasende srazil unikajícího Febase a dostává přímo červenou kartu!

90+2
    Hosté nakonec kopali rohy dva. Po tom druhém se k hlavičce dostal Buckley-Ricketts, jenže gólman Zidane předvedl další robinzonádu a míč chytil.

90+1
    Hosté se ještě tlačí do útoku, nyní vybojovali rohový kop.

90
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Lazo, přichází Dani Gómez.
    89. Střela Laza skončila na břevně

89
    Smutný bude dnes na straně domácích jen útočník Lazo, který se gólu nedočká. Jeho ránu nyní zastavilo břevno!

88
    Hosté to ještě zkoušejí. Vystřelit se odhodlal Tasende, gólman Zidane byl ale pozorný.
    87. Achraf HAKIMI - 3:1

87
    Real právě vstřelil branku!
    Domácí se prosadili z rychlého protiútoku, když pas na pravé křídlo dostal ACHRAF HAKIMI, jehož dělovka s pomocí břevna zapadla za záda gólmana Grimshawa.

86
    Jenže teď už hosté vabank hrají a tempo se začíná v závěru zvyšovat. City potřebuje srovnat, aby dotáhlo zápas do penaltového rozstřelu.

85
    Na polovině City se faulu dopustil Humphries a domácí tak budou nadále u balonu.

84
    Duhaney zastavil rozběhnutého Mayorala a dostává žlutou kartu.

82
    Fernandes nyní chtěl po další útočné akci rohový kop, bude z toho ale jen odkop od Zidanovy brány.

81
    Z pravé strany pálil z velkého úhlu střídající Fernandes, gólman Zidane byl ale dobře postavený na přední tyči a jeho ránu nohou vyrazil.

81
    Do konce hry chybí deset minut. Pokud by se hostům podařilo srovnat, následovaly by bez prodloužení přímo pokutové kopy.