Volba nového předsedy FIFA | Vítěz: Gianni Infantino (kon.) |
Tisková konference 1.SC Znojmo | (kon.) |
Losování osmifinále Evropské ligy | Sparta - Lazio (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) |
Kvalifikace HS140, Almaty | Vítěz: M. Kot (kon.) |
Týmový závod, skoky, HS134, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
Jan Vojkůvka
Startovní listina 1. kola
1. Konstantin Sokolenko (KAZ)
2. William Rhoads (USA)
3. Luca Egloff (SUI)
4. Jan Ziobro (POL)
5. Marat Žaparov (KAZ)
6. Killian Peier (SUI)
7. Anže Semenič (SLO)
8. Jakub Wolny (POL)
9. Andraž Pograjc (SLO)
10. Kenširo Ito (JPN)
11. Děnis Kornilov (RUS)
12. Ilmir Chazetdinov (RUS)
13. Jevgenij Klimov (RUS)
14. Jaka Hvala (SLO)
15. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Philipp Aschenwald (AUT)
18. Gregor Deschwanden (SUI)
19. Tom Hilde (NOR)
20. Piotr Żyła (POL)
21. Lukáš Hlava (CZE)
22. Jan Matura (CZE)
23. Andrzej Stękała (POL)
24. Maciej Kot (POL)
25. Karl Geiger (GER)
26. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
27. Dawid Kubacki (POL)
28. Jurij Tepeš (SLO)
29. Manuel Poppinger (AUT)
30. Jakub Janda (CZE)
31. Manuel Fettner (AUT)
32. Stephan Leyhe (GER)
33. Taku Takeuči (JPN)
34. Robert Kranjec (SLO)
35. Andreas Wank (GER)
36. Joachim Hauer (NOR)
37. Daiki Ito (JPN)
38. Andreas Wellinger (GER)
39. Simon Ammann (SUI)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Andreas Stjernen (NOR)
42. Anders Fannemel (NOR)
43. Richard Freitag (GER)
44. Noriaki Kasai (JPN)
45. Daniel-André Tande (NOR)
46. Stefan Kraft (AUT)
47. Kenneth Gangnes (NOR)
48. Michael Hayböck (AUT)
49. Severin Freund (GER)
50. Peter Prevc (SLO)
Startovní listina závodu:
1. Konstantin Sokolenko (KAZ)
2. Sabiržan Muminov (KAZ)
3. William Rhoads (USA)
4. Luca Egloff (SUI)
5. Jan Ziobro (POL)
6. Radik Žaparov (KAZ)
7. Michael Glasder (USA)
8. Tomaž Naglič (SLO)
9. Marat Žaparov (KAZ)
10. Killian Peier (SUI)
11. Anže Semenič (SLO)
12. Jakub Wolny (POL)
13. Andraž Pograjc (SLO)
14. Kenširo Ito (JPN)
15. Děnis Kornilov (RUS)
16. Ilmir Chazetdinov (RUS)
17. Jevgenij Klimov (RUS)
18. Jaka Hvala (SLO)
19. Šohei Točimoto (JPN)
20. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
21. Kento Sakujama (JPN)
22. Markus Eisenbichler (GER)
23. Philipp Aschenwald (AUT)
24. Gregor Deschwanden (SUI)
25. Tom Hilde (NOR)
26. Piotr Żyła (POL)
27. Lukáš Hlava (CZE)
28. Jan Matura (CZE)
29. Andrzej Stękała (POL)
30. Maciej Kot (POL)
31. Karl Geiger (GER)
32. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
33. Dawid Kubacki (POL)
34. Jurij Tepeš (SLO)
35. Manuel Poppinger (AUT)
36. Jakub Janda (CZE)
37. Manuel Fettner (AUT)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Taku Takeuči (JPN)
40. Robert Kranjec (SLO)
41. Andreas Wank (GER)
42. Joachim Hauer (NOR)
43. Daiki Ito (JPN)
44. Andreas Wellinger (GER)
45. Simon Ammann (SUI)
46. Roman Koudelka (CZE)
Předkvalifikovaná desítka:
47. Andreas Stjernen (NOR)
48. Anders Fannemel (NOR)
49. Richard Freitag (GER)
50. Noriaki Kasai (JPN)
51. Daniel-André Tande (NOR)
52. Stefan Kraft (AUT)
53. Kenneth Gangnes (NOR)
54. Michael Hayböck (AUT)
55. Severin Freund (GER)
56. Peter Prevc (SLO)
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Peter Prevc (SLO) 1698
2. Severin Freund (GER) 1139
3. Michael Hayböck (AUT) 1018
4. Kenneth Gangnes (NOR) 1012
5. Johann André Forfang (NOR) 890
6. Stefan Kraft (AUT) 839
7. Daniel-André Tande (NOR) 731
8. Noriaki Kasai (JPN) 639
9. Richard Freitag (GER) 538
10. Anders Fannemel (NOR) 488
12. Roman Koudelka (CZE) 434
26. Jakub Janda (CZE) 164
34. Jan Matura (CZE) 86
35. Lukáš Hlava (CZE) 80
64. Čestmír Kožíšek (CZE) 7
70. Tomáš Vančura (CZE) 3
1. Konstantin Sokolenko (KAZ)
2. William Rhoads (USA)
3. Luca Egloff (SUI)
4. Jan Ziobro (POL)
5. Marat Žaparov (KAZ)
6. Killian Peier (SUI)
7. Anže Semenič (SLO)
8. Jakub Wolny (POL)
9. Andraž Pograjc (SLO)
10. Kenširo Ito (JPN)
11. Děnis Kornilov (RUS)
12. Ilmir Chazetdinov (RUS)
13. Jevgenij Klimov (RUS)
14. Jaka Hvala (SLO)
15. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Philipp Aschenwald (AUT)
18. Gregor Deschwanden (SUI)
19. Tom Hilde (NOR)
20. Piotr Żyła (POL)
21. Lukáš Hlava (CZE)
22. Jan Matura (CZE)
23. Andrzej Stękała (POL)
24. Maciej Kot (POL)
25. Karl Geiger (GER)
26. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
27. Dawid Kubacki (POL)
28. Jurij Tepeš (SLO)
29. Manuel Poppinger (AUT)
30. Jakub Janda (CZE)
31. Manuel Fettner (AUT)
32. Stephan Leyhe (GER)
33. Taku Takeuči (JPN)
34. Robert Kranjec (SLO)
35. Andreas Wank (GER)
36. Joachim Hauer (NOR)
37. Daiki Ito (JPN)
38. Andreas Wellinger (GER)
39. Simon Ammann (SUI)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Andreas Stjernen (NOR)
42. Anders Fannemel (NOR)
43. Richard Freitag (GER)
44. Noriaki Kasai (JPN)
45. Daniel-André Tande (NOR)
46. Stefan Kraft (AUT)
47. Kenneth Gangnes (NOR)
48. Michael Hayböck (AUT)
49. Severin Freund (GER)
50. Peter Prevc (SLO)
Startovní listina závodu:
1. Konstantin Sokolenko (KAZ)
2. Sabiržan Muminov (KAZ)
3. William Rhoads (USA)
4. Luca Egloff (SUI)
5. Jan Ziobro (POL)
6. Radik Žaparov (KAZ)
7. Michael Glasder (USA)
8. Tomaž Naglič (SLO)
9. Marat Žaparov (KAZ)
10. Killian Peier (SUI)
11. Anže Semenič (SLO)
12. Jakub Wolny (POL)
13. Andraž Pograjc (SLO)
14. Kenširo Ito (JPN)
15. Děnis Kornilov (RUS)
16. Ilmir Chazetdinov (RUS)
17. Jevgenij Klimov (RUS)
18. Jaka Hvala (SLO)
19. Šohei Točimoto (JPN)
20. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
21. Kento Sakujama (JPN)
22. Markus Eisenbichler (GER)
23. Philipp Aschenwald (AUT)
24. Gregor Deschwanden (SUI)
25. Tom Hilde (NOR)
26. Piotr Żyła (POL)
27. Lukáš Hlava (CZE)
28. Jan Matura (CZE)
29. Andrzej Stękała (POL)
30. Maciej Kot (POL)
31. Karl Geiger (GER)
32. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
33. Dawid Kubacki (POL)
34. Jurij Tepeš (SLO)
35. Manuel Poppinger (AUT)
36. Jakub Janda (CZE)
37. Manuel Fettner (AUT)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Taku Takeuči (JPN)
40. Robert Kranjec (SLO)
41. Andreas Wank (GER)
42. Joachim Hauer (NOR)
43. Daiki Ito (JPN)
44. Andreas Wellinger (GER)
45. Simon Ammann (SUI)
46. Roman Koudelka (CZE)
Předkvalifikovaná desítka:
47. Andreas Stjernen (NOR)
48. Anders Fannemel (NOR)
49. Richard Freitag (GER)
50. Noriaki Kasai (JPN)
51. Daniel-André Tande (NOR)
52. Stefan Kraft (AUT)
53. Kenneth Gangnes (NOR)
54. Michael Hayböck (AUT)
55. Severin Freund (GER)
56. Peter Prevc (SLO)
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Peter Prevc (SLO) 1698
2. Severin Freund (GER) 1139
3. Michael Hayböck (AUT) 1018
4. Kenneth Gangnes (NOR) 1012
5. Johann André Forfang (NOR) 890
6. Stefan Kraft (AUT) 839
7. Daniel-André Tande (NOR) 731
8. Noriaki Kasai (JPN) 639
9. Richard Freitag (GER) 538
10. Anders Fannemel (NOR) 488
12. Roman Koudelka (CZE) 434
26. Jakub Janda (CZE) 164
34. Jan Matura (CZE) 86
35. Lukáš Hlava (CZE) 80
64. Čestmír Kožíšek (CZE) 7
70. Tomáš Vančura (CZE) 3
1. Konstantin Sokolenko (KAZ)
2. William Rhoads (USA)
3. Luca Egloff (SUI)
4. Jan Ziobro (POL)
5. Marat Žaparov (KAZ)
6. Killian Peier (SUI)
7. Anže Semenič (SLO)
8. Jakub Wolny (POL)
9. Andraž Pograjc (SLO)
10. Kenširo Ito (JPN)
11. Děnis Kornilov (RUS)
12. Ilmir Chazetdinov (RUS)
13. Jevgenij Klimov (RUS)
14. Jaka Hvala (SLO)
15. Ronan Lamy Chappuis (FRA)
16. Markus Eisenbichler (GER)
17. Philipp Aschenwald (AUT)
18. Gregor Deschwanden (SUI)
19. Tom Hilde (NOR)
20. Piotr Żyła (POL)
21. Lukáš Hlava (CZE)
22. Jan Matura (CZE)
23. Andrzej Stękała (POL)
24. Maciej Kot (POL)
25. Karl Geiger (GER)
26. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
27. Dawid Kubacki (POL)
28. Jurij Tepeš (SLO)
29. Manuel Poppinger (AUT)
30. Jakub Janda (CZE)
31. Manuel Fettner (AUT)
32. Stephan Leyhe (GER)
33. Taku Takeuči (JPN)
34. Robert Kranjec (SLO)
35. Andreas Wank (GER)
36. Joachim Hauer (NOR)
37. Daiki Ito (JPN)
38. Andreas Wellinger (GER)
39. Simon Ammann (SUI)
40. Roman Koudelka (CZE)
41. Andreas Stjernen (NOR)
42. Anders Fannemel (NOR)
43. Richard Freitag (GER)
44. Noriaki Kasai (JPN)
45. Daniel-André Tande (NOR)
46. Stefan Kraft (AUT)
47. Kenneth Gangnes (NOR)
48. Michael Hayböck (AUT)
49. Severin Freund (GER)
50. Peter Prevc (SLO)