Volba nového předsedy FIFA | Vítěz: Gianni Infantino (kon.) |
Tisková konference 1.SC Znojmo | (kon.) |
Losování osmifinále Evropské ligy | Sparta - Lazio (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Obří slalom mužů, 2. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) |
Kvalifikace HS140, Almaty | Vítěz: M. Kot (kon.) |
Týmový závod, skoky, HS134, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) | | | Týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme | Vítěz: Norsko I (kon.) |
konec
SP - týmový závod, běh 2x7,5 km, Val di Fiemme
Vítěz: Norsko I
Viktor Sandev
Výsledky štafety dvojic:
1. Norsko I (Magnus Krog, Jörgen Graabak) 32:50,3
2. Německo I (Tino Edelmann, Tobias Haug) +6,7
3. Francie I (Francois Braud, Maxime Laheurte) +7,1
4. Rakousko I (Bernhard Gruber, Lukas Klapfer) +7,8
5. Norsko II (Magnus Hovdal Moan, Jan Schmid) +29,3
6. USA I (Taylor Fletcher, Bryan Fletcher) +1:07,8
7. Japonsko I (Hideaki Nagai, Jošito Watabe) +1:11,0
8. Rakousko II (Philipp Orter, Mario Seidl) +1:37,3
9. Německo II (Björn Kircheisen, Tobias Simon) +2:15,3
10. Slovinsko (Gasper Berlot, Marjan Jelenko) +2:26,0
11. Itálie II (Manuel Maierhofer, Lukas Runggaldier) +2:50,3
12. Francie II (Antoine Gerard, Laurent Muhlethaler) +3:23,1
13. Rusko (Nijaz Nabajev, Erněst Jachin) +3:30,6
Estonsko (Han Hendrik Piho, Kail Piho) +1 kolo
Korea (Bong-Joo Kim, Je-Un Park) +1 kolo
Japonsko II (Aguri Šimizu, Takehiro Watanabe) DNF
USA II (Adam Loomis, Ben Berend) DNF
Polsko (Adam Cieslar, Szczepan Kupczak) DNS
Itálie I (Armin Bauer, Samuel Costa) DNS
Česká republika (Petr Kutal, Miroslav Dvořák) DNS
Startovní listina:
1. Norsko I (Magnus Krog, Jörgen Graabak)
2. Francie I (Francois Braud, Maxime Laheurte) +0:01
3. Rakousko II (Philipp Orter, Mario Seidl) +0:11
4. Německo I (Tino Edelmann, Tobias Haug) +0:16
5. Rakousko I (Bernhard Gruber, Lukas Klapfer) +0:25
6. Německo II (Björn Kircheisen, Tobias Simon) +0:44
7. Japonsko I (Hideaki Nagai, Jošito Watabe) +0:46
8. Norsko II (Magnus Hovdal Moan, Jan Schmid) +0:49
9. USA I (Taylor Fletcher, Bryan Fletcher) +1:22
10. Rusko (Nijaz Nabajev, Erněst Jachin) +1:24
11. Polsko (Adam Cieslar, Szczepan Kupczak) +1:36
12. Francie II (Antoine Gerard, Laurent Muhlethaler) +1:40
13. Slovinsko (Gasper Berlot, Marjan Jelenko) +1:52
14. Japonsko II (Aguri Šimizu, Takehiro Watanabe) +1:57
15. Itálie I (Armin Bauer, Samuel Costa) +1:58
16. USA II (Adam Loomis, Ben Berend) +2:00
17. Česká republika (Petr Kutal, Miroslav Dvořák) +2:34
18. Itálie II (Manuel Maierhofer, Lukas Runggaldier) +2:45
19. Estonsko (Han Hendrik Piho, Kail Piho) +3:01
20. Korea (Bong-Joo Kim, Je-Un Park) +4:19
1. Norsko I (Magnus Krog, Jörgen Graabak) 32:50,3
2. Německo I (Tino Edelmann, Tobias Haug) +6,7
3. Francie I (Francois Braud, Maxime Laheurte) +7,1
4. Rakousko I (Bernhard Gruber, Lukas Klapfer) +7,8
5. Norsko II (Magnus Hovdal Moan, Jan Schmid) +29,3
6. USA I (Taylor Fletcher, Bryan Fletcher) +1:07,8
7. Japonsko I (Hideaki Nagai, Jošito Watabe) +1:11,0
8. Rakousko II (Philipp Orter, Mario Seidl) +1:37,3
9. Německo II (Björn Kircheisen, Tobias Simon) +2:15,3
10. Slovinsko (Gasper Berlot, Marjan Jelenko) +2:26,0
11. Itálie II (Manuel Maierhofer, Lukas Runggaldier) +2:50,3
12. Francie II (Antoine Gerard, Laurent Muhlethaler) +3:23,1
13. Rusko (Nijaz Nabajev, Erněst Jachin) +3:30,6
Estonsko (Han Hendrik Piho, Kail Piho) +1 kolo
Korea (Bong-Joo Kim, Je-Un Park) +1 kolo
Japonsko II (Aguri Šimizu, Takehiro Watanabe) DNF
USA II (Adam Loomis, Ben Berend) DNF
Polsko (Adam Cieslar, Szczepan Kupczak) DNS
Itálie I (Armin Bauer, Samuel Costa) DNS
Česká republika (Petr Kutal, Miroslav Dvořák) DNS
Startovní listina:
1. Norsko I (Magnus Krog, Jörgen Graabak)
2. Francie I (Francois Braud, Maxime Laheurte) +0:01
3. Rakousko II (Philipp Orter, Mario Seidl) +0:11
4. Německo I (Tino Edelmann, Tobias Haug) +0:16
5. Rakousko I (Bernhard Gruber, Lukas Klapfer) +0:25
6. Německo II (Björn Kircheisen, Tobias Simon) +0:44
7. Japonsko I (Hideaki Nagai, Jošito Watabe) +0:46
8. Norsko II (Magnus Hovdal Moan, Jan Schmid) +0:49
9. USA I (Taylor Fletcher, Bryan Fletcher) +1:22
10. Rusko (Nijaz Nabajev, Erněst Jachin) +1:24
11. Polsko (Adam Cieslar, Szczepan Kupczak) +1:36
12. Francie II (Antoine Gerard, Laurent Muhlethaler) +1:40
13. Slovinsko (Gasper Berlot, Marjan Jelenko) +1:52
14. Japonsko II (Aguri Šimizu, Takehiro Watanabe) +1:57
15. Itálie I (Armin Bauer, Samuel Costa) +1:58
16. USA II (Adam Loomis, Ben Berend) +2:00
17. Česká republika (Petr Kutal, Miroslav Dvořák) +2:34
18. Itálie II (Manuel Maierhofer, Lukas Runggaldier) +2:45
19. Estonsko (Han Hendrik Piho, Kail Piho) +3:01
20. Korea (Bong-Joo Kim, Je-Un Park) +4:19
1. Norsko I (Magnus Krog, Jörgen Graabak) 32:50,3
2. Německo I (Tino Edelmann, Tobias Haug) +6,7
3. Francie I (Francois Braud, Maxime Laheurte) +7,1
4. Rakousko I (Bernhard Gruber, Lukas Klapfer) +7,8
5. Norsko II (Magnus Hovdal Moan, Jan Schmid) +29,3
6. USA I (Taylor Fletcher, Bryan Fletcher) +1:07,8
7. Japonsko I (Hideaki Nagai, Jošito Watabe) +1:11,0
8. Rakousko II (Philipp Orter, Mario Seidl) +1:37,3
9. Německo II (Björn Kircheisen, Tobias Simon) +2:15,3
10. Slovinsko (Gasper Berlot, Marjan Jelenko) +2:26,0
11. Itálie II (Manuel Maierhofer, Lukas Runggaldier) +2:50,3
12. Francie II (Antoine Gerard, Laurent Muhlethaler) +3:23,1
13. Rusko (Nijaz Nabajev, Erněst Jachin) +3:30,6
Estonsko (Han Hendrik Piho, Kail Piho) +1 kolo
Korea (Bong-Joo Kim, Je-Un Park) +1 kolo
Japonsko II (Aguri Šimizu, Takehiro Watanabe) DNF
USA II (Adam Loomis, Ben Berend) DNF
Polsko (Adam Cieslar, Szczepan Kupczak) DNS
Itálie I (Armin Bauer, Samuel Costa) DNS
Česká republika (Petr Kutal, Miroslav Dvořák) DNS (14:48:24)