Augsburg – Mönchengladbach 2:2 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 3:1 (kon.) | Mohuč – Leverkusen 3:1 (kon.)
Frankfurt – Schalke 0:0 (kon.)
FC Augsburg
2:2 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
Neděle 28.02.2016, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Německá Bundesliga • 23. kolo

86
    Z následného rohového kopu Borussia nezahrozila, a tak přichází na řadu střídání. Ze hřiště odchází Thorgan Hazard, kterého na hřišti na poslední minuty nahrazuje stoper Brouwers!

84
    Domácí kouč Markus Weinzierl provádí své poslední střídání v tomto zápase! Ze hřiště odchází Raul Bobadilla, který opět podal velmi aktivní výkon, a byl hodně vidět. Na poslední minuty přichází na "plac" Esswein!

78
    Ausgburg provádí své druhé střídání v tomto zápase. Kouč Markus Weinzierl posílá ze hry Korejce Ku, který tak odehrál pouze 25 minut, a odstupuje zřejmě kvůli zranění. Na jeho místo přichází Janker!

67
    Vzápětí přichází druhé střídání hostujícího celku! André Schubert posílá ze hry Ibrahimu Traorého, jehož dnešní výkon nebyl ideální. Na jeho místo přichází Patrick Herrmann!

64
    První střídání v tomto zápase provádí také hostující kouč André Schubert. Mahmoud Dahoud dnes odvedl poměrně dobrý výkon ve středu hřiště, nyní však hřiště opouští, a na jeho místo přichází Martin Hinteregger.

46
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Jan Morávek, přichází Ja-Čeol Ku.

Jan Havlovic

Branky: 50. Finnbogason, 53. Caiuby – 33. Raffael (Traoré), 55. Johnson (Elvedi)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 9:2. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 17:8.
    FC Augsburg: Hitz – Verhaegh (C), Gouweleeuw, Klavan, Max – Morávek (46. Ku, 78. Janker), Kohr – Bobadilla (84. Esswein), Altintop, Caiuby – Finnbogason.
    Náhradníci: Manninger – Stafylidis, Esswein, Werner, Janker, Ku, Či Tong-won.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Christensen, Nordtveit, Wendt – Traoré (67. Herrmann), Dahoud (64. Hinteregger), Xhaka (C), Johnson – T. Hazard (86. Brouwers), Raffael.
    Náhradníci: Sippel – Brouwers, Hinteregger, Herrmann, J. Hofmann, Korb, Hrgota.

Rozhodčí: Knut Kircher – Christ, Aarnink (vš. Německo)