Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:1 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – K. Vary 6:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Sparta – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
HC Vítkovice Ridera
Pátek 04.03.2016, 18:20 • ZS Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 52. kolo
    Nejlepším extraligovým střelcem je s 25 góly Dominik Kubalík.

Nejlepším střelcem extraligy je s 25 góly @kubalda18 ???????????? #CCMHockey #RibcorReckoner #JetSpeed

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

Litvínov v posledním zápase sezóny nakonec po otočení zápasu dokázal zvítězit. Vše začalo vyrovnávacím gólem Františka Lukeše, který načal obrat. Po pětiminutovém vyloučení Kafky v prodloužení se Verva chopila své šance! Viktor Hübl si to s pukem pěkně vytancoval a z otočky propálil Bartošáka. Litvínov tak bere z dnešního utkání dva body a končí základní část vítězně.
    To je dnes ode mě vše. Přeji příjemný zbytek dne a těším se zase někdy napočtenou. (20:53:18)

62:12 Viktor HÜBL - 2:1

62:12
    Litvínov právě vstřelil branku!
    A Litvínov se přeci jen prosazuje! VIKTOR HÜBL dlouho hledal puk pod svými bruslemi, nakonec ho našel a vymotal se s ním. Ještě se stihl otočit a následně vypálit, což Bartošáka překvapilo a střela mu propadla až do branky. Litvínov tak dnes bere dva body a na litvínovském stadionu se může slavit! Asistence: František Lukeš.

61:36
    Hübl svou přihrávku nevystihl Lukeše, který musí pro puk do rohu.

60:56
    Verva se drží na puku, Hübl pálil z pravého kruhu, Bartošák jeho střelu vyrazil do rohu.

60:56
    Tak to je obrovská šance pro domácí, kteří budou mít k dispozici přesilovou hru! Kafka dostává pětiminutový trest za bodnutím koncem hole! Navíc si vysloužil desetiminutový osobní trest.

60:31
    Vítkovice se rychle prohnaly do útočného pásma, puku se ale zmocnili domácí, kteří otáčí hru.

60:26
    Hübl od levého kruhu vypálil na Bartošáka, ten se zaskočit nenechal.

60:10
    Úvodní vhazování vyhrály Vítkovice, které puk posílaly na Januse. Kotouče se ale ujal Pavlík, který rozehrává útočnou akci.

60:01

Litvínov se ve třetí třetině dočkal vysněného vyrovnání! Zasloužil se o to domácí kanonýr Lukeš, který dělovkou propálil Bartošáka. Potom už se nic nestalo a tak budeme svědky prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:51
    Vhazování sice vyhrála Verva, ale ke střele se nedostala. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

59:39
    Klok nahazoval puk na Janusovo branku, byl ale moc daleko a píská se zakázané uvolnění.

59:06
    Vítkovičtí puk poslali přes všechny čáry do bezpečí, rozhodčí jim teď prominuli icing.

58:53
    A zase ten Kovář, který pálil! Ani tentokrát ale Januse na jablkách nenachytal.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 51. Lukeš (Hübl, Frolo), 63. Hübl (Lukeš) – 37. Kovář (Hlinka)

HC VERVA Litvínov: Janus (Řehoř) – Kubát, Chaloupka, Pavelka, Sklenička, Frolo, Pavlík – Lukeš, Hübl, Gerhát – Hořava, Hanzl, Martynek – Trávníček (C), Reichel, Duda – Piroš, Válek, Jurčík – Jánský
    Trenér: Radim Rulík

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Kantor) – Kovář, Čerešňák, Philipp, Štencel, Klok, Sloboda – Kafka, Hlinka, Olesz – Kucsera, Kolouch, Vandas – Hovorka, Balán, Zdráhal – Němec, Burger (C), Szturc
    Trenér: Ladislav Svozil

Rozhodčí: Hodek, Souček – Komárek, Ondráček