Tiradores Ústí n/L – Radobýl Litoměřice 7:4 (kon.)
FC NY Tiradores Ústí nad Labem
7:4 (3:2)
CF Radobýl Litoměřice
Pátek 04.03.2016, 19:30 • hala, Gymnázium Jateční, Jateční 22, Ústí nad Labem • Ústecký krajský přebor • 23. kolo

Vítáme Vás u on-line přenosu z Ústí nad Labem, kterým Vás bude provázet Tereza Košťálová. Utkání začíná v 19:30 hod.

Stadion: hala Gymnázium Jateční, Jateční 22, Ústí nad Labem;
    kapacita: 230 míst;
    rozměry hřiště: 36 x 18 m.

Příjemný páteční večer z krajské metropole Ústeckého kraje, kde zanedlouho začne 23. kolo Ústeckého krajského přeboru. Celek FC Tiradores Ústí nad Labem vyzve tým CF Radobýl Litoměřice.

Letošní bilance obou týmů v soutěži:

FC Tiradores Ústí nad Labem:
    22 zápasy: 5 výher, 3 remízy, 14 porážek; skóre 75:123, 18 bodů, 11. místo.

CF Radobýl Litoměřice:
    21 zápas: 16 výher, 0 remíz, 5 porážek; skóre 166:98, 48 bodů, 3. místo.

Poslední pět zápasů z pohledu obou celků:

18. kolo:
    Internazionale Teplice – FC Tiradores Ústí nad Labem 15:0 (9:0)
    FC VITO Proboštov – CF Radobýl Litoměřice 6:3 (3:0)

19. kolo:
    FC Tiradores Ústí nad Labem – FC Jupíci Libochovice 5:7 (2:4)
    Gardenline Litoměřice "B" – CF Radobýl Litoměřice 3:7 (0:3)

20. kolo:
    COMBIX Ústí nad Labem "B" – FC Tiradores Ústí nad Labem 6:3 (4:1)
    FC Třebenice – CF Radobýl Litoměřice 5:10 (2:3)

21. kolo:
    FC Tiradores Ústí nad Labem – Italové Ústí nad Labem 4:6 (2:2)
    Gold Team Ústí nad Labem – CF Radobýl Litoměřice (zatím neodehráno)

22. kolo:
    FC Balticflora Teplice – FC Tiradores Ústí nad Labem 2:6 (1:3)
    CF Radobýl Litoměřice – ACZ Lovosice 6:3 (3:1)

Druhý rozhodčí: František Kalina.

FC Tiradores Ústí nad Labem: Skála – Doubek, Komárek, Šimice, Balko – D. Dvořák, Pertl – Bondora. Vedoucí mužstva: Dušan Skála.

CF Radobýl Litoměřice: Krůta – Mülfait, Rapavý, Grunert – Knapík, Matějka. Vedoucí mužstva: Michal Rapavý.

Rozhodčí: Tuček, Kalina.

00:01

00:15
    Matějka hlavičkou z ostrého úhlu branku netrefil.

02:28
    Knapík trefil pravou tyč brány domácího mužstva.

03:16
    Rapavého zblokoval při střeleckém pokusu Komárek.

04:00
    Knapík zastaven Skálou v předbrankovém prostoru.

04:44
    Rapavý vystřelil nad svatyni Tiradores.

05:07
    Pertl nahrál Dvořákovi, který v poslední chvíli vyslal míč na dorážku zpět Pertlovi, Pertl však míč nestihl a gól k vidění nebyl.

06:54
    Mülfait z dálky Skálu nepřekonal.

07:47
    FC Tiradores Ústí nad Labem právě vstřelil branku!
    Radek Doubek nalezl volného TOMÁŠE PERTLA, který z levé strany hřiště překonal Radka Krůtu a zavádí vedení pro svůj celek. Asistence: Radek Doubek.

08:36
    Skála vyrazil střelu Rapavého konečky prstů nad bránu.

09:28
    Doubek zblokován Grunertem.

10:50
    Radobýl Litoměřice právě vstřelil branku!
    ROBERT MÜLFAIT získal přihrávku od Michala Rapavého do předbrankového prostoru, odkud neměl problém skórovat a vyrovnat stav na 1:1. Asistence: Michal Rapavý.

12:28
    Knapík z přímého volného kopu zamířil mimo.

13:44
    Rohový kop ve prospěch domácích, který provede Pertl.

14:26
    Balko kopl balón příliš vedle.

15:09
    Střelu Mülfaita Skála vyčapal bezchybně.

15:17
    Mülfait vykopává z rohu.

15:25
    Dvořák nastřelil levou tyč brány Litoměřic.

15:59
    Michal Rapavý netrefil branku zblízka, odraženého balónu se ujal ŠTEFAN KNAPÍK, který dorazil míč do odkryté brány Tiradores. Asistence: Michal Rapavý.

17:45
    Komárek míří těsně nad svatyni hostů.

19:14
    Je vyrovnáno! JAKUB BALKO po samostatné akci srovnává stav na 2:2 přesným zásahem do brány Radka Krůty. Bez asistence.

21:27
    Knapíkův pokus obranou domácích vyražen do bezpečí.

21:56
    DOMINIK DVOŘÁK do odkryté brány Radobýlu vyslal perfektní střelu a domácí opět vedou o jeden gól. Bez asistence.

24:04
    Matějka z ostrého úhlu nezamířil přesně.

24:38
    Pertl se snažil ze všech sil s Dvořák navýšit vedení, ale gólmana neprostřelili.

25:00

V prvním poločase otevřeli skóre domácí v osmé minutě po zásluze Tomáše Pertla. I přes neduhy se nakonec Tiradores zadařilo a po pětadvaceti minutách vede o jeden gól. Vyrovnané utkání se rozhodne ve druhém poločase.

Stav faulů v prvním poločase: 3:0.
    Skóre po prvním poločase: 3:2.

Druhý poločas začne přibližně ve 20:00 hod.

25:01

25:41
    Skála nyní bezchybně zakročil při snaze hostů o vyrovnaní.

27:36
    Hosté se ze všech sil snaží srovnat skóre, Tiradores se v čele se Skálou úspěšně brání.

28:51
    Doubek mohl navýšit hlavičkou, ale Krůta jeho střelu vychytal.

29:14
    Dvořák sám proti gólmanovi hostů neuspěl.

29:47
    Pertlova střela byla Krůtou vyražena zpět do hřiště.

30:16
    Dvořák zamířil jen těsně nad bránu litoměřického mužstva.

31:13
    Dvořákovu jedovku zblízka Krůta vyrazil a následně Komárek vykopl nad.

32:28
    Skála konečky prstů zaslal míč do ústraní od Knapíka.

33:10
    Rapavý z přímého volného kopu nahrál připravenému Matějkovi, který však kopl balón mimo.

33:22
    TOMÁŠ PERTL z brejku navyšuje vedení svého mužstva na dvoubrankové. Bez asistence.

34:01
    Michal Rapavý (RAL) inkasuje od sudího Františka Kaliny žlutou kartu.

36:10
    Hosté kombinují na útočné polovině.

37:13
    Knapík minul při střele bránu Tiradores, ani Rapavý míč do svatyně nedorazil.

38:00
    Doubek po nahrávce od Dvořáka hlavičkuje těsně nad síť Litoměřic.

38:40
    Mülfait se z levé strany přesným zásahem neprezentoval.

38:59
    Knapík nastřelil pouze brankáře domácích.

39:26
    David Komárek z rohového kopu nahrál DOMINIKOVI DVOŘÁKOVI, který se prezentuje střelou do černého. Asistence: David Komárek.

40:27
    TOMÁŠ MATĚJKA dorazil míč za záda Dušana Skály za pomoci od Roberta Mülfaita a snižuje vedení domácího celku. Asistence: Robert Mülfait.

40:59
    Jakub Balko (TIR) si nechtěně připisuje za faul žlutou kartu do svých osobních statistik.

43:26
    Skála zabránil gólu skvělým zákrokem.

43:40
    Rapavý vystřelil do břevna!

44:58
    Díky DOMINIKOVI DVOŘÁKOVI odskakují hostům opět o tři branky. Asistence: David Komárek.

45:53
    Znovu útočí dvojice Komárek – Dvořák. Tentokrát se prosazuje DAVID KOMÁREK zblízka. Asistence: Dominik Dvořák.

46:07
    David Komárek (TIR) si při oslavě svého gólu svlékl dres, za což obdržel žlutou kartu od arbitra Františka Kaliny.

48:15
    Hra zastavena pro poranění Skály.

48:40
    Štefan Knapík nahrál nikým nechráněnému MICHALU RAPAVÉMU, kterému nedělalo problém vsítit míč do sítě Ústeckých. Asistence: Štefan Knapík.

Pozápasové ohlasy trenérů:

Dušan Skála (FC Tiradores Ústí nad Labem): "Byla vidět nesehranost Dominika Dvořáka s týmem, ale to nebude mít dlouhé trvání. Děkujeme fanouškům a opět jsme výhru urvali bojovností."

Štefan Knapík (CF Radobýl Litoměřic): "Nesehráli jsme šťastné utkání. Naší největší překážkou za vítězstvím byl gólman domácích, který pochytal nemožné. Soupeř si za svoje odhodlání a futsalové nadšení tři body zaslouží."

Ve druhé půli se více dařilo domácímu mužstvu, které po skvělém výkonu zaslouženě vítězí po padesáti minutách o tři góly. Nováček v týmu domácích Dominik Dvořák, se prezentoval celkem čtyřikrát, blýskl se hattrickem a přidal ještě jednu asistenci. Tiradores po této výhře získává do tabulky plný počet bodů.

Stav faulů ve druhém poločase: 5:2.
    Konečný výsledek: 7:4.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký víkend. Tereza Košťálová (20:33:52)

Tereza Košťálová

Branky: 8. Pertl (Doubek), 20. Balko, 22. Dvořák, 34. Pertl, 40. Dvořák (Komárek), 45. Dvořák (Komárek), 46. Komárek (Dvořák) – 11. Mülfait (Rapavý), 16. Knapík (Rapavý), 41. Matějka (Mülfait), 49. Rapavý (Knapík)

Karty:   41. Balko (TIR), 47. Komárek (TIR) – 35. Rapavý (RAL)

FC NY Tiradores Ústí nad Labem: Skála – Doubek, Komárek, Šimice, Balko – D. Dvořák, Pertl – Bondora. Vedoucí mužstva: Dušan Skála.

Rozhodčí: Tuček, Kalina