Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 4:1 (kon.) | Plzeň – Chomutov 3:1 (kon.)
Třinec – Olomouc 0:2 (kon.) | Liberec – K. Vary 6:2 (kon.) | Litvínov – Vítkovice 2:1 (po pr.)
Sparta – Mladá Boleslav 6:4 (kon.)
Berani Zlín
5:6 (0:1, 3:3, 2:2) Stav série: 0:2
HC Dynamo Pardubice
Pátek 04.03.2016, 15:00 • Zimní stadion Luďka Čajky • Play-off extraligy st. dorostu • Osmifinále

Z mé strany je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a mějte hezký zbytek dne. (17:05:51)

Utkání končí. Bylo to drama, ale spokojenější jsou nakonec hosté. Ti se ujímají vedení 2:0 na zápasy a příště budou moct rozhodnout o svém postupu.

59:40
    Vhazování na středovém kruhu.

59:29
    Pardubice dostali puk z obranné třetiny .

59:00
    Domácí jsou bez gólmana.

58:48
    Zlín právě vstřelil branku!
    Naděje žije! Dlabaja dal puk na kruh, odkud se ke střele odhodlal JAN VÁCLAVEK a trefil se přesně! Zlín ještě bude sahat po vyrovnání. Asistence: Daniel Dlabaja.

58:20
    Ševci se usadili v útočném pásmu.

58:07
    Přihrávka rukou, Zlín je vykázán z útočné třetiny.

57:16
    Ševci ustrážili prázdnou branku a jdou opět do útoku.

56:56
    Zlín je bez gólmana!

56:39
    Oddechový čas pro domácí.

56:39
    Syrovec si jde odsedět dvě minuty za nedovolené bránění. Poslední šance na vyrovnání pro Zlín.

55:59
    Domácí se usadili v útočné třetiny, přišla střela od modré, ale tu zblokoval někdo z hostujících obránců.

54:40
    Budil se snažil o rychlé založení útoku, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel. Puk skončil na zakázaném uvolnění.

53:45
    Hosté se tlačili do šance ,ale poslední nahrávka jim nevyšla. Následná rána od modré už skončila na zadním mantinelu.

53:18
    Rozhodčí vykazuje domácí z útočné třetiny. Jeden z hráčů stál v brankovišti.

52:38
    Vhazování v útočné třetině domácích.

51:57
    Domácí působí hodně křečovitě. Chtějí ale nejde to. Pardubice hrají co potřebují.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 22. Fryšara (Mikulec), 22. Sirota (Karafiát, Gába), 27. Václavek (Karafiát, Gába), 43. Mikulec (Budil), 59. Václavek (Dlabaja) – 19. Kaut (Mert), 21. Štefka (Kaut, Trejbal), 27. Zadina (Petruš), 38. Matýs (Petruš), 44. Kaut, 46. Kaut (Machala, Zadina)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Padrnos, Sirota, Gába, Dluhoš, Kowalczyk, Budil, Marek, Fridrich – Fryšara, Václavek, Mikulec, Kočica, Dvořáček, Bainar, Zmeškal, Hefka, Karafiát, Kotek, Kenša, Dlabaja
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Matýs, A. Leder, V. Leder – Martínek, Pochobranský, Zadina, Štefka, Blümel, Paliesek, Roubal, Machala, Syrovec, Petrus, Kubišta, Šeliga, Kaut

Rozhodčí: Volf – Bryška, Lukš