Wolfsburg – Mönchengladbach 2:1 (kon.) | Stuttgart – Hoffenheim 5:1 (kon.) | Augsburg – Leverkusen 3:3 (kon.)
W. Brémy – Hannover 4:1 (kon.) | Frankfurt – Ingolstadt 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnem – Schalke 1:3 (kon.)
Dortmund – Bayern 0:0 (kon.)
VfL Wolfsburg
2:1 (2:1)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 05.03.2016, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 25. kolo
    23. RAFFAEL - 2:1

23
    Mönchengladbach právě vstřelil branku!
    Pozor, pozor! Borussie po šesti minutách odpovídá, a rázem máme sníženo! Wolfsburg chyboval při rozehrávce, a míč získal výborným skluzem Stindl. Následně se k míči dostal Fabian Johnson, který poslal míč do levé části vápna na RAFFAELA. Brazilský forvard si míč zpracoval, a z ostrého úhlu vyslal nádhernou ránu, která zamířila přesně pod břevno!
    17. Max KRUSE - 2:0

17
    Wolfsburg právě vstřelil branku!
    Tak, to je pro hostující Gladbach těžká rána, neboť dostává během dvou minut druhý zásah! Wolfsburg získal míč na pravé straně, a středem hřiště následně postupoval Arnold. Německý záložník následně roztáhl hru na MAXE KRUSEHO, který poslal "na párek" Elvediho, a krásnou střelou poslal míč do branky! Bývalý hráč Borussie však svůj gól neslavil, neboť v Gladbachu několik let!
    15. Julian DRAXLER - 1:0

15
    Mírně favorizovaný domácí celek se dostává po patnácti minutách hry do vedení! Na začátku celé akce byl Maxi Arnold, který podržel míč na pravé straně, a následně poslal přízemní centr do vápna. Max Kruse promáchl, a míč došel k JULIANOVI DRAXLEROVI, který se se štěstím uvolnil, avšak jeho následné zakončení bylo parádně promyšlené, a míč skončil za zády bezmocného Sommera!

Jan Havlovic

Branky: 15. Draxler (Arnold), 17. M. Kruse (Arnold) – 23. Raffael (Johnson)

Karty:   45+1. Schürrle (WOF), 70. Guilavogui (WOF) – 32. Dahoud (MNC), 41. Christensen (MNC), 73. T. Hazard (MNC)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 5:11. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 14:12.
    VfL Wolfsburg: Casteels – Vieirinha (46. Träsch), Knoche, Dante, Ricardo Rodríguez – Arnold, Gustavo, Guilavogui – Draxler (73. D. Caligiuri) – Schürrle (83. Schäfer), M. Kruse.
    Náhradníci: Grün – Schäfer, Ascues, D. Caligiuri, Träsch, Bruno Henrique, Putaro.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Elvedi, Christensen, Nordtveit, Hinteregger – T. Hazard (76. Hrgota), Dahoud (68. Herrmann), Xhaka, Johnson (80. J. Hofmann) – Raffael, Stindl.
    Náhradníci: Sippel – Brouwers, Herrmann, Traoré, J. Hofmann, Hrgota, Korb.

Rozhodčí: Daniel Siebert – Schiffner, Gittelmann (vš. Německo)