Washington – NY Rangers 2:3 (kon.) | Columbus – Edmonton 6:3 (kon.) | Dallas – New Jersey 4:2 (kon.)
Buffalo – Minnesota 2:3 (1:2 po s.n.) | Colorado – Nashville 2:5 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 2:4 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 2:3 (kon.)
Colorado Avalanche
2:5 (1:0, 1:1, 0:4)
Nashville Predators
Sobota 05.03.2016, 21:05 • Pepsi Center, Denver • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.

Zajímavé utkání budeme sledovat v utkání mezi Coloradem a Nashvillem. Domácí urputně bojují o účast v play-off, zatímco Predators mají účast téměř jistou. Utkání v Denveru začíná pár minutek po jednadvacáté.

Laviny bojují o příčky zajišťující play-off. Aktuálně celek legendárního brankáře Patricka Roye je jednu pozici před branami vytouženého play-off, kde naposledy byly dva roky zpátky. Colorado má stejně bodů, jako osmá Minnesota, a tak bude hodně zajímavé sledovat, kdo bude v závěru sezóny úspěšnější.

Nejproduktivnější hráči
    Matt Duchene – 66 zápasů, 50 bodů (27+23)
    Nathan MacKinnon – 66 zápasů, 48 bodů (20+28)
    Gabriel Landeskog – 62 zápasů, 46 bodů (17+29)

Predátoři jsou na nejlepší cestě do play-off. Celek kouče Petera Lavioletteho je na sedmém místě se ziskem šestasedmdesáti bodů. Tým z města country hudby má stejně bodů jako šesté San Jose a zároveň náskok na Minnestou s Coloradem, který je šestibodový. Naposledy Nashville nezvládl domácí utkání a podlehl New Jersey 4:5 po prodloužení.

Filip Forsberg – 65 zápasů, 50 bodů (27+23)
    Roman Josi – 65 zápasů, 47 bodů (11+36)
    Mike Ribeiro – 65 zápasů, 45 bodů (7+38)

Vzájemné zápasy v letošní sezóně

Sobota 09.01.2016, 03:00 • Pepsi Center, Denver
    Colorado Avalanche 5:3 Nashville Predators
    15. Iginla (Söderberg, MacKinnon), 18. McLeod (Skille), 28. Landeskog (Söderberg, Comeau), 51. Barrie (Holden, Comeau), 60. Skille (Holden) – 3. Johansen (Ekholm, Ribeiro), 23. Ellis (Ekholm, Wilson), 37. Forsberg (Josi, Johansen)

Neděle 13.12.2015, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville
    Nashville Predators 2:3 Colorado Avalanche
    20. Salomäki (Sissons), 41. Smith (Ellis, Ekholm) – 9. Beauchemin (MacKinnon, Duchene), 15. Holden (Tanguay, Mitchell), 50. Martinsen (Soderberg, Beauchemin)

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Colorado Avalanche: Pickard (Varlamov) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Bigras, Bodnarchuk – Bødker, MacKinnon, Landeskog – Grigorenko, Duchene, Iginla – Matthias, Söderberg, Comeau – McLeod, Mitchell, Skille

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Bitetto, Ellis, Ekholm, Granberg – Järnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Wilson, Fisher, Arvidsson – Salomäki, Gaustad, Watson

Rozhodčí: Hebert, Pochmara – Kovachik, Cameron.
    V Denveru se dnes vzdává hold armádě

00:01

00:05
    Nashville vyhrálo buly a útočící hráči se hned vrhli za kotoučem. Bojuje se o něj za brankou.

00:33
    Pekka Rinne předvedl po střele z levé strany první zákrok večera, ale ten nebyl tak těžký.

01:05
    Predators následně postupovali do útoku po pravé straně, ale do útočné třetiny se jim přes bránícího hráče nepovedlo projít.

01:47
    Do útočné třetiny se proháčkoval domácí Carl Söderberg, kterému se ale následně nepovedlo ohrozit Rinneho.

01:56
    Po buly se puk odrazil k Beaucheminovi, ale jeho pokus byl bránícím hráčem zblokován.

02:41
    Hosté hráli výhodu a svírali svého soupeře. K puku se na pravé straně dostal Petter Granberg, který napálil jen tyčku!

02:42
    Prvním vyloučeným hráčem utkání je Francois Beauchemin, který podrazil projíždějícího hráče.

03:20
    Nashville byli před brankou aktivní, ale branku se jim po jejich aktivním snažení nepovedlo vstřelit.

04:12
    Dělovku od modré čáry vyslal švýcarský obránce Roman Josi, který svým pokusem ovšem trefil jen připraveného Pickarda.

04:48
    Domácí byli i následně pod tlakem hostujícího celku, ale nakonec se jim povedlo vše ubránit a nyní mohou zahrozit.

05:34
    Matt Duchene poslal puk zpoza branky do brankoviště, kde musel hokejkou zasahovat Pekka Rinne. Ten puk odehrál mimo.

06:15
    Calle Järnkrok vystřelil z mezikruží nebezpečnou ránu do šibenice, kterou ale Calvin Pickard pohotovým zákrokem zneškodnil.

06:19
    Hned po buly pálil Ryan Ellis, ale tomu se nepovedlo svým nahazovaným pokusem trefit branku Pickarda.

06:50
    Colorado se následně dostává do útočné třetiny, kde zkouší kombinovat. Defenzíva Predators ovšem funguje na jedničku.

07:27
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Domácí hokejisté nakonec svou aktivitou otevírají skóre. Carl Söderberg vypálil na branku z pravé strany, ale Rinne puk vyrazil. Následně se jej tak ujal BLAKE COMEAU, jenž se z otočky bekhendem prosadil! Asistence: Carl Söderberg, Shawn Matthias.
    07:27 Blake COMEAU - 1:0

08:05
    Nashville se pokoušelo odpovědět průnikem po levé straně, ale to se jednomu z hostů nepovedlo a do útoku jdou domácí.

08:19
    Puku se zmocnil John Mitchell, který se po pravé straně prodral až před branku, odkud se mu ale Rinneho nepovedlo překonat!

08:40
    Do útoku se opět dostali domácí, ale jeden z hráčů puk za brankou ztratil, a do útoku následně míří nashvillští.

08:52
    Predators se následně povedlo projít do zakončení, ale Calvin Pickard nebyl zatížen nějakým nebezpečným pokusem.

09:24
    Od modré čáry následovala střela Ryana Ellise, který se ani nyní svým pokusem nedokázal prosadit.

09:55
    Gabriel Landeskog nabízí druhou přesilovou hru hostujícímu celku. Švédský kapitán Avs puk vyhodil mimo ledovou plochu.

10:30
    Po neúspěšném snažení hostujícího celku se povedlo domácím bránícím hráčům vyhodit puk mimo obrannou třetinu.

10:58
    Nebezpečný byl nyní Filip Forsberg.Ten dostal puk na pravý kruh, odkud se mu jeho střelou povedlo napálit jen břevno!

11:12
    Po následném vhazování se povedlo domácímu celku puk poslat za branku Pekka Rinneho, a ušetřit tak cenné sekundy.

11:34
    Domácímu celku se povedlo i následně puk poslat pryč z pásma, a je tak hodně blízko k přežití dalšího oslabení.

12:27
    Pokračuje se ve hře ve skvělém tempu. Oba celky se snaží hrát hodně útočně, což fanoušky musí bavit.

13:00
    Mikkel Boedker posílal puk z modré čáry najíždějícímu spoluhráči, který ale nedokázal přihrávaný kotouč zachytit.

13:41
    Lišácky to zkoušel Matt Duchene, jenž si do útoku najel po levé straně a rychlou střelou z úhlu zkoušel skórovat. Byl ovšem neúspěšný.

14:26
    Do útoku si najel John Mitchell, kterému se ale jeho svižnou střelou nepovedlo překonat finského brankáře. Střela byla zblokovaná.

14:42
    Hostům se následně nepovedlo projít přes bránící hráče na modré čáře, a tak puk jen nahodili za branku Calvina Pickarda.

15:14
    Nashville se ale udrželo v útočné třetině a nyní v ní aktivně kombinuje. Uvidíme, jestli se mu povede nakonec něco vymyslet.

15:22
    Od modré čáry následně zakončoval celou akci střelou jeden z hostujících obránců. Tomu se ale brankáře nepovedlo překonat.

15:37
    Matt Duchene v rychlostním souboji vybojoval puk a z levé strany jej posílal před branku. Před finským brankářem ale nikdo na dorážku nebyl.

16:03
    Po přejetí útočného pásma střílel na branku Pickarda Viktor Arvidsson. Ten svým pokusem ale domácího brankáře nepřekonal.

16:49
    Následně se aktivní snažení obou celků uklidnilo a domácí hokejisté kombinují za brankou svého brankáře.

17:20
    Nashville následně kombinovalo před brankou Pickarda, ale ke střele se jim nepovedlo dostat se.

17:34
    Filip Forsberg se tak následně prodíral po pravé straně do zakončení, ale v době střely mu byl puk odebrán.

18:19
    Domácí jsou pod menším tlakem, a tak ve středním pásmu nic nevymýšleli a puk nahodiili jen za branku Rinneho.

18:39
    Za brankou finského brankáře se do sebe pustili Jarome Iginla a Austin Watson. Nutno uznat, že zkušený domácí útočník souboj nejspíše ovládl.

18:39
    Oba kohouti budou potrestáni pětiminutovým trestem za pěstní souboj. Násůedně byla potrestána hráčská lavice Preds za příliš mnoho hráčů na ledě.

19:05
    Po pravé straně najel do útočné třetiny produktivní obránce Tyson Barrie, který svou dělovkou vyzkoušel pozornost Pekky Rinneho.

19:31
    Nick Holden dostal puk na levý kruh a následně posílal puk před branku. Tam se z předbrankového prostoru zkoušel prosadit MacKinnon. Ten ovšem puk špatně trefil.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

První třetina je minulostí. Viděli jsme rychlé utkání na obou stranách s dostatkem gólových příležitostí. Do vedení se v osmé minutě dostali domácí. Carl Söderberg poslal puk na branku, kde se z dorážky dokázal svým desátým gólem v sezóně prosadit Blake Comeau. Hraje se opravdu v rychlém tempu, a tak se můžeme těšit na pokračování.

Střely na branku: 9:15

20:01

20:05
    Domácí hokejisté vyhráli buly a ženou se do útoku. Ještě jim z přesilovky zbývají nějaké sekundy.

20:42
    Tyson Barrie si již po skončení přesilové hry najel k levému kruhu, odkud se mu ovšem nepovedlo překonat Rinneho.

21:10
    Colorado je ovšem i nadále aktivnější a hrne se do útoku. Nashville se potřebuje dostat ke kotouči a nějak jej vyvézt.

21:36
    Po pravé straně následně ujel Miikka Salomäki, který to zkoušel střelou na zadní tyčku. Branku se mu ovšem nepovedlo trefit.

21:50
    Po rychlé akci se do velké šance dostal Blake Comeau. Ten z mezikruží pálil na branku, ale z této pozice se mu nakonec nepovedlo skórovat!

21:57
    Při následné útočné snaze Nashvillu si nedovoleně počínal Carl Söderberg, jenž pronikajícího hráče hitoval.

22:24
    Avalanche začalo oslabení skvěle. Puk se jim povedlo vyvézt až do útočné třetiny, kde se sice objevili v ofsajdu, ale vhazovat se bude ve středním pásmě.

23:00
    Po neúspěšné přihrávce Josiho se do útoku prodral Blake Comeau, který nejdříve hráče hitoval a následně mu uzmul kotouč. Druhou branku po střele zleva ale nepřidal.

23:24
    Predátorům se v přesilovce vůbec nedaří a domácí brání opravdu skvěle. Nyní se jim povedlo vyhodit další kotouč z obranné třetiny.

23:51
    Všemu dopomáhá skvělý Calvin Pickard. Ten si aktuálně poradil proti tvrdé dělovce z pravého kruhu.

23:57
    Přesně v momentě, kdy hostům skončila přesilovka, ocitli se nashvillští hokejisté v ofsajdovém postavení.

24:16
    Anthony Bitetto nahodil puk do útočné třetiny, kde se o něj nějakou dobu sváděl souboj za brankou. Nakonec se ale do útoku dostávají domácí.

25:07
    Hra je nyní poněkud rozháraná. Po levé straně ujížděl MacKinnon, ale tomu se následně nepovedlo zakončit.

25:44
    Další snaha hostů byla ukončena skvěle bránícími obránci, kteří puk vybojovali aktivní hrou. Následně jej přikryl Calvin Pickard.

26:14
    Erik Johnson dával puk zpoza branky do ohně v mezikruží. Nikdo ve fialo-modrém ovšem nedokázal vystřelit na branku.

27:00
    Bohužel nesledujeme tak aktivní hru, jako v první třetině. Nejspíše se oba celky soustředí spíše na obranu a nikdo nechce inkasovat.

27:32
    Shawn Matthias se s pukem prodral do útočné třetiny, kde si jej následně zasekl. Najíždějícímu spoluhráči puk následně nepředal přesně.

28:09
    Nathan MacKinnon vybojoval puk a poslal jej na pravou stranu, odkud se Eriku Johnsonovi nepovedlo ideálně zakončit.

28:20
    Po pravé straně se do útoku dostal Viktor Arvidsson. Ten se zbavil obránce efektivní kličkou a bekhendem celou akci zakončoval. Skvěle jej ovšem vychytal Calvin Pickard!

28:47
    Matt Duchene projel po pravé straně do útoku, puk si prohodil mezi nohy a zakončoval. Branku se mu ovšem nepovedlo vsítit, trefil boční síť.

29:20
    Colorado se i následně drží v útočném pásmu a snaží se o puk bojovat. Domácí by rádi přidali také druhou branku.

30:11
    Domácí McLeod byl poslán Gaustadem na zem, ale rozhodčí tuto situaci neodpískal. Domácí hráč byl naštván, vstal a pustil se do něj. Šlo o vyrovnanou a dlouho bitku, kterou nikdo nevyhrál.

30:13
    Pětiminutové tresty inkasují za pěstní výměnu Paul Gaustad a Cody McLeod. Pokračovat se bude v pěti na obou stranách.

30:20
    Hned po vhazování se před branku prodral Roman Josi, kterému se ale svým bekhendovým pokusem nepovedlo skórovat.

30:41
    Po rychlé kombinaci pálil z mezikruží jeden z hostů, kterému se ale svojí dělovkou nepovedlo nakonec dát vyrovnávací branku.

31:18
    Po další střele směr Pickard následovala menší potyčka, dneska je to opravdu hodně vyhecovaná.

31:31
    Domácí se do útoku prodrali domácí, kterým se ovšem z velice dobré pozice nepovedlo zakončit. Zmařil to skvělým obranným zákrokem Mattias Ekholm.

32:20
    Nick Holden poslal od modré čáry střílenou přihrávku přesně na hokejku jednoho ze spoluhráčů. Tomu se ale ani nyní nepovedlo podruhé skórovat.

32:20
    Následně zahrál za brankou vysokou holí Craig Smith. Ten zasáhl jednoho z domácích naprosto zbytečně..

32:47
    Zpoza branky dostával přihrávku na levý kruh Jarome Iginla. Tomu se nakonec nepovedlo zakončit, protože puk nezpracoval.

33:25
    Domácí dobře kombinují, ale ke střele se jim nepovedlo dostat. Uvidíme, jestli se jim to nakonec povede.

34:03
    Nathan MacKinnon zakončoval akci domácích nebezpečnou střelou, kterou ovšem dokázal fenomenální Rinne zachytit.

34:24
    Již po skončení přesilovky posílal puk do brankoviště z pravé strany Matt Duchene. Tomu se ale svým pokusem nepovedlo prostřelit brankáře. Zároveň se nikdo neprosadil ani z dorážky.

34:51
    Domácí i nadále v útočné snaze, ale druhou branku se jim zatím nedaří přidat, což by je postupem času mohlo mrzet.

35:30
    Nashville právě vstřelil branku!
    Hostům se daří stav utkání vyrovnat! Mike RIbeiro poslal puk před branku na Craiga Smitha, kterému se nepovedlo zakončit. Volného puku se ovšem zmocnil FILIP FORSBERG, který přidal svou další branku! Asistence: Craig Smith, Mike Ribeiro.
    35:30 Filip FORSBERG - 1:1

36:29
    Hosté pokračují ve své snaze, a budeme tak sledovat ještě velkou bitvu o body.

37:21
    Po pravé straně najel do útočné třetiny Tyson Barrie, kterému se ale střelou na přední tyčku nepovedlo překonat Pekka Rinneho.

37:33
    Po střele z pravé strany zkoušel před brankou ještě dorážet hostující Salomäki. Neuspěl ovšem ani on, ani z dalšího pokusu Watson.

38:05
    Následně se do útoku prodrali opět domácí a nyní opět sledujeme rychlý hokej na obě strany. Remízový stav nejspíše utkání svědčí.

39:14
    A remíza již neplatí! Domácí načali svou akci zpoza branky, Nathan MacKinnon najel do útoku po levé straně a následně našel najíždějícího GABRIELA LANDESKOGA. Švédký forvard střelou na zadní tyčku vrátil svému celku vedení. Asistence: Nathan MacKinnon, Francois Beauchemin.
    39:14 Gabriel LANDESKOG - 2:1

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Druhá třetina, která byla spíše pomalejší, končí. Hostům se povedlo vyrovnat v šestatřicáté minutě, kdy se další brankou prosadil nejproduktivnější Predátor Filip Forsberg. Colorado ale od inkasované branky hrálo skvěle a odměnou jim byla branka do šatny, kterou vsítil Gabriel Landeskog.

Střely na branku: 22:24

40:01

40:20
    Domácí startem třetí třetiny kombinují na útočné polovině, kde se budou chtít pokusit o nějaký střelecký pokus.

41:02
    Místo třetí branky domácích ale vidíme vyrovnání! Ryan Johansen projel do útočné třetiny, ale tam si mu nepovedlo zakončit. Pro volným puk si ovšem najel JAMES NEAL, který jej následně uklidil do branky! Asistence: Ryan Johansen.
    41:02 James NEAL - 2:2

41:53
    Puk dostal mezi kruhy Ryan Ellis, kterému se následnou střelou zápěstím nepovedlo překonat pozorného Calvina Pickarda.

42:18
    Nashville je ovšem hodně aktivní a cpe se více do zakončení. To může domácímu celku dělat problémy.

42:54
    Po levé straně projel před branku finského brankáře John Mitchell. Tomu se ale Rinneho nepovedlo překonat.

43:12
    Další akce domácího celku po křídle. Nyní to zkoušel jeden z hráčů po pravé straně, ale jeho střela byla zblokována.

43:29
    Colorado v nabízené výhodě nahrnulo puk před branku, odkud se nepovedlo z předbrankového prostoru skórovat Bodnarchukovi!

43:29
    Mike Fisher přidržel jednoho z domácích hokejistů a dostává za to dvouminutový trest.

44:05
    V přesilovce jsou ale překvapivě aktivnější hosté, kteří vyrážejí s pukem do útoku, kde šetří drahocenný čas.

45:12
    K nebezpečné střele se na levém kruhu dostal Erik Johnson, ale z této pozice se mu následně nepovedlo poslat svůj celek do vedení.

45:32
    Dnes nebývale aktivní Blake Comeau zaútočil po levé straně. Jeho pokus brankáři vypadl, ale ten jej následně hned přikryl.

45:47
    Puk do jízdy dostával domácí Carl Söderberg, kterému se ale přihrávku nepovedlo ideálně zpracovat a nějak ohrozit Rinneho.

46:19
    Chris Bigras najel s pukem do útočné třetiny, ale následně se mu nepovedlo své spoluhráče oslovit.

47:03
    Po levé straně zaútočil jeden z domácích hráčů, kterému se ale nepovedlo překonat skvěle chytajícího Rinneho. Následuje komerční pauza.

47:19
    Rozhodčí při snažení domácího celku odpískal postavení útočícího hráče v brance. Následovat bude buly.

47:45
    Rychlý útok zakončoval střelou z pravé strany Ryan Ellis, kterému se ale nahazovaným pokusem nepovedlo překonat Pickarda.

48:37
    Do útoku se prodíral následně Ryan Johansen, kterému se ovšem nepovedlo projít přes bránící hráče Colorada.

49:04
    Z mezikruží následně pálil jeden z hostů, který svým pokusem napálil jen levou tyčku Pickardovo branky.

49:57
    Calle Järnkrok našel svou přihrávkou najíždějícího Austina Watsona, který se ovšem nacházel v ofsajdovém postavení.

50:16
    Je tu obrat v utkání! Střelu z levé strany sice Pickard dokázal vyrazit, ale pro puk si následně mezi kruhy sjel MIKE FISHER, který přesnou střelou pod víko zařizuje první vedení svého celku v utkání! Bez asistence.
    50:16 Mike FISHER - 2:3

50:49
    Nyní se hostm bude válčit o něco lépe! Ti nyní pohodlně brání a směrem do útoku se hrnou pomalějším tempem.

51:21
    Hrají tak domácí, kteří jsou nyní hodně nebezpeční, ale Pekka Rinne má v posledních zápasech hodně dobrou formu.

51:54
    Colorado opravdu hodně chce! Branku objel Carl Söderberg, který následně chtěl přízemní střelou překonat Rinneho. Ten byl připraven i nyní!

52:23
    Avs v útočném pásmu i nadále aktivní, čas se ovšem krátí a vyrovnávací branka nikde. Colorado nutně potřebuje body.

53:15
    Mike Fisher najel do útočné třetiny, ale přihrát se mu následně přesně nepovedlo. Puku se tak ujímají bránící hráči Avs.

53:42
    Po levé straně najel před branku Craig Smith, kterému se ovšem bekhendovým pokusem nepovedlo trefit branku.

54:30
    Nashville nyní hraje hodně zodpovědně a směrem dopředu se žene celkem rychle. Oba celky hrají opravdu ve skvělém tempu.

55:11
    Neskutečný průnik Matta Duchenea. Ten se přes bránící hráče proháčkoval do zakončení, ale z levého kruhu napálil jen tyčku!

55:58
    Z levé strany pálil na branku jeden z domácích, ale střela byla vykopnuta brankářem Rinnem mimo ohrožení.

56:42
    Za brankou byl atakován Roman Josi, na kterého si počíhal jeden z domácích útočník. Ten jej poslal na zem hodně tvrdě.

57:36
    Do útočné třetiny najel Viktor Arvidsson, kterému se ale nakonec nepovedlo zakončit. Skvěle zakročila obrana.

58:22
    Domácí odvolali brankáře, ale nedokázali se udržet v útočném pásmu. Zpoza branky přihrál Filip Forsberg na modrou čáru, kde stál nekompromisní SHEA WEBER. Ten prázdnou klec trefil! Asistence: Filip Fosberg, Austin Watson.
    58:22 Shea WEBER - 2:4

58:52
    Domácí pokračují ve hře bez brankáře. Nashvillu se ale nyní povedlo puk vyhodit jen na zakázané uvolnění. Peter Laviolette si následně bere oddechový čas.

59:06
    Colorado je nepoučitelné. Calle Järnkrok vyjel s pukem z obranné třetiny, ustál bránění dvou hráčů a následně přihrávkou oslovil MIIKKU SALOMÄKIHO. Ten s pukem najel do prázdné branky a skóroval! Asistence: Calle Järnkrok.
    59:06 Miikka SALOMÄKI - 2:5

59:48
    Laviny to ještě zkoušeli, ale nic se jim vymyslet nepovedlo. Vhazovat se bude před domácím brankářem. Skille odpyká týmový trest.

Nashville vítězí a přidává do ligové tabulky svůj osmasedmdesátý bod.

Do vedení se v osmé minutě dostali domácí. Carl Söderberg poslal puk na branku, kde se z dorážky dokázal svým desátým gólem v sezóně prosadit Blake Comeau.

Třetí část hry byla koncertem hostujícího celku. Ve druhé minutě třetí třetiny se prosadil James Neal, jenž těžil z práce Ryana Johansena. Rozhodující branku střetnutí pak vsítil Mike Fisher, jenž kotouč poslal pod víko Pickardovi branky. Nashville se následně prosadil dvakrát do prázdné klece, a tak se mohl radovat ze zisku dvou bodů.

1. Mike Fisher (NSH) 1+0
    2. Blake Comeau (COL) 1+0
    3. Filip Forsberg (NSH) 1+1

Já se s vámi tímto příspěvek loučím, doufám, že jste si utkání užili a zároveň přeji dobrou noc. (23:48:07)

David Panuška

Branky a nahrávky: 8. Comeau (Söderberg, Matthias), 40. Landeskog (MacKinnon, Beauchemin) – 36. Forsberg (Smith, Ribeiro), 42. Neal (Johansen), 51. Fisher, 59. Weber (Forsberg, Watson), 60. Salomäki (Järnkrok)

Rozhodčí: Hebert, Pochmara – Kovachik, Cameron