Montreal – Minnesota 1:4 (kon.) | Florida – Philadelphia 5:4 (2:0 po s.n.) | Winnipeg – Colorado 3:2 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 4:5 (po pr.) | Edmonton – Arizona 0:4 (kon.)
Vancouver – Nashville 4:2 (kon.) | San Jose – Washington 5:2 (kon.) | Los Angeles – New Jersey 1:2 (po pr.)
NY Rangers – Pittsburgh 3:5 (kon.) | Columbus – Tampa 0:4 (kon.)
HC Oceláři Třinec
0:3 (0:1, 0:1, 0:1) Stav série: 0:1
HC Dynamo Pardubice
Neděle 13.03.2016, 15:00 • Werk aréna • Play-off extraligy st. dorostu • Čtvrtfinále

59:48
    Ještě se však bude přece jen jednou vylučovat, za sekání dvě minuty vyfasoval Roubal.

58:01
    Zápas končí předčasně pro , jenž vyfasoval trest na pět minut a do konce utkání za úder do oblasti hlavy nebo krku. Pětiminutový trest míří odpykat Klocek.

16:07
    Tlak domácího týmu hasil Boček pouze za cenu faulu a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty za sekání, k čemuž mu rozhodčí ještě udělili desetiminutový osobní trest za nesportovní chování. Menší trest míří odpykat Paliesek.

10:27
    Machač vyfasoval dvě minuty za držení hole a v početní výhodě si tak zahrají Oceláři.

05:52
    Přichází trest pro hráče na obou stranách. Zadina vyfasoval dvě minuty za krosček, Haman pak za sekání a oba týmy jsou tak ve čtyřech.

02:40
    Stuchlík si počínal v útočném pásmu dle sudího nedovoleně a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty za vražení na hrazení.

Martina Sikorová

Branky a nahrávky: 7. Ružička (Machač, Boček), 36. Zadina (Kaut, Machala), 60. Zadina

HC Oceláři Třinec: Ovčaří (Ochman) – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Klocek, Rufer, Timotej Marguš, J. Adámek, Haman, Imrich – Stuchlík, Kaukič, Vochozka, Peterek, Mach, Przybyla, Kvasnica, Hladonik, Kalus, Najsar, Molin
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Jánský) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Matýs – Ružička, Martínek, Pochobradský, Zadina, Štefka, Machač, Paliesek, Roubal, Machala, Syrovec, Petrus, Kubišta, Šeliga, Kaut

Rozhodčí: Dědek – Axman, Holibka