NY Islanders – Florida 3:2 (kon.) | Chicago – Los Angeles 0:5 (kon.) | Calgary – St. Louis 7:4 (kon.)
Edmonton – Nashville 2:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:5 (kon.) | Anaheim – New Jersey 7:1 (kon.)
Edmonton Oilers
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Nashville Predators
Úterý 15.03.2016, 02:07 • Rexall Place, Edmonton • NHL

59:47
    Ještě jedna šance na vyrovnání přijde pro domácí s přesilovou hrou v poslední minutě třetí třetiny. Za krosček je vyloučen hostující bek Shea Weber (NSH).

48:10
    Domácí hokejisté nyní špatně střídali a budou za to pykat. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů a na Nashville tak čeká početní výhoda.

33:37
    Přesilová hra nyní čeká i na hostující tým. Za hrubost je vyloučený domácí hokejista Taylor Hall (EDM).

23:20
    Vyloučení v týmu Nashville Predators (Viktor Arvidsson – 2 min., držení protihráče).

16:39
    Miika Salomäki (NSH) a Ryan Nugent-Hopkins (EDM) dodatečně vyfasovali shodné dvouminutové tresty za hrubost.

11:08
    Rinne přerušil hru, krátká výhoda Oilers je tak u konce. Svěřenci Todda McLellana si zahrají svou první přesilovku, za katrem už sedí Anthony Bitetto (NSH).

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 7. Eberle (McDavid), 21. Pakarinen (Draisaitl, Hall) – 9. Neal (Bitetto, Johansen), 21. Neal (Weber, Jarnkrok), 45. Neal (Ekholm, Jarnkrok)

Edmonton Oilers: Brossoit (Talbot) – Sekera, Fayne, Reinhart, Clendening, Nikitin, Oesterle – Maroon, McDavid, Eberle – Hall, Draisaitl, Pakarinen – Korpikoski, Nugent-Hopkins, Jakupov – Hendricks, Letestu, Kassian.
    Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Josi, Weber, Bitetto, Ellis, Ekholm, Jackman – Järnkrok, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, Smith – Salomäki, Fisher, Arvidsson – Wilson, Sissons, Watson.

Rozhodčí: O'Rourke, J. Hebert – Brisebois, Knorr