NY Islanders – Florida 3:2 (kon.) | Chicago – Los Angeles 0:5 (kon.) | Calgary – St. Louis 7:4 (kon.)
Edmonton – Nashville 2:3 (kon.) | Vancouver – Winnipeg 2:5 (kon.) | Anaheim – New Jersey 7:1 (kon.)
HC Škoda Plzeň
4:2 (1:1, 2:0, 1:1) Stav série: 2:0
HC Olomouc
Úterý 15.03.2016, 17:30 • Home Monitoring Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

47:06
    Dominik Kubalík (PLZ) podrazil v šanci Františka Skladaného, za což nyní bude pykat na trestné lavici. Olomouc dostává šanci snížit na rozdíl jediné branky!

37:26
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Michal Vodný – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku). Trest odpyká Radim Kucharczyk.
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Pavel Skrbek – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Lukáš Pulpán – 2 min., nedovolené bránění brankáři).
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kristián Kudroč – 2 min. + 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Olomouc (Robin Staněk – 2 min., sekání).

Přesilová hra čeká domácí tým!

33:53
    Ryan Hollweg (PLZ) a Jan Jaroměřský (OLO) inkasují vzájemné tresty na dvě + dvě minuty za hrubost, vyloučen je navíc i Jakub Lev (PLZ) na dvě minuty a na hosty čeká přesilová hra!

28:33
    Tomášové Mikúš (OLO) a Svoboda (PLZ) dostávají vzájemně dvě trestné minuty za hrubost. Mora tak bude dohrávat zbylých 38 sekund přesilové hry.

27:11
    Hanáky čeká půl minuty dlouhá přesilová hra pět na tři! Ondřej Kratěna (PLZ) totiž inkasuje dvě minuty za hákování. Domácí fanoušci se sice hodně zlobí, ale rozhodně s tím nic nezmohou.

25:41
    Nicholas Johnson (PLZ) dostává dvouminutový trest za držení hole. Mora si v této části zápasu vyzkouší již druhou početní výhodu.

22:24
    Faulem v útočném pásmu se nyní provinil domácí útočník Erik Hrňa (PLZ), který míří na trestnou lavici. Dostává dvě minuty za podražení a Hanáky čeká přesilová hra.

14:58
    Mário Bližňák byl v šanci faulován Jiřím Řípou (OLO), který dnes podruhé míří na trestnou lavici. Tentokráte za sekání.

10:14
    Poměr sil na ledě se na 36 sekund vyrovná, poté čeká přesilovka na Plzeňany. Jiří Řípa (OLO) je totiž vyloučen za nedovolené bránění v útočném pásmu.

08:50
    A uvidíme první přesilovou hru, kterou si zahrají kohouti. Tomáš Svoboda (PLZ) dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 14. Preisinger (Hrňa, Svoboda), 37. Kubka (Kracík), 39. Indrák (Lev, Kracík), 60. Svoboda (Kratěna, Jeřábek) – 5. Rác (Pekr, Kucharczyk), 59. Houdek (Buc)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Jeřábek "A", Kadlec "A", Pulpán, Kudroč, Sklenička, Kubka, Špaček – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Bližňák, Kratěna "C" – Svoboda, Preisinger, Hrňa – Poletín, Lev, Hollweg. Trenér: Michal Straka.
    HC Olomouc: Konrád (Vošvrda) – Vyrůbalík "C", Skrbek "A", Staněk, Houdek, Ondrušek "A", Jaroměřský – Holec, Herman, Buc – Vodný, Řípa, Eberle – Mikúš, Húževka, Skladaný – Kucharczyk, Rác, Pekr. Trenér: Zdeněk Venera.

Rozhodčí: Pešina, Horák – Komárek, Ondráček