Polsko
1:1 (1:0)
Česko
Úterý 15.03.2016, 13:00Reprezentace U16 • Přátelské utkání

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Vítejte u dnešního on-line přenosu, v němž se v polském Dziś Niepołomice utkají reprezentační výběry Polska a Česka kategorie U16.

Polsko: Mrozek – Borowiak, Walukiewicz, Skrzypczak, Wełniak, Bargiel, Starzycki, Skóraś, Klupś, Stefaniak, Zalewski
    Náhradníci: Kochalski, Gładysz, Grabowski, Ożóg, Zięba, Szwed, Laskoś

Česko: Zouhar – Mika, Galus, Maršáek, Konopásek, Majka, Píchal, Kohut, Alexandr, Hezoučký, Šimáček
    Náhradníci: Vyklická, Uzlík, Kováč, Mach, Slaměna, Pachlopník, Doležal

Rozhodčí: Marciniak – Marek, Szymczyk.

1

2
    Polští mladíci nastoupili v bílých dresech, čeští reprezentanti pak v dresech červených.

5
    Na stadionu v Niepołomice panuje výtečná atmosféra.

9
    Blažej Starzycki zahrozil před brankou českého výběru, ale tu nakonec těsně netrefuje.

13
    Zbyněk Konopásek je prvním potrestaným hráčem utkání, sudí ocenil žlutou kartou jeho zákrok na Skóraśe.

15
    Další povedená akce domácích, Marcel Stefaniak vypálil na branku Matěje Zouhara, tu ale také netrefuje.

18
    Čeští reprezentanti se nyní snaží něco vymyslet před pokutovým územím domácích.

20
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

21
    Klupś zakončoval, ale míč opět skončil mimo branku, další roh pro Polsko.

22
    Polsko právě vstřelilo branku!
    Domácí jdou do vedení, po rohovém kopu se prosadil SEBASTIAN WALUKIEWICZ.

25
    Polští mladíci vedou zaslouženě, v úvodu zápasu byli lepší a vytvořili si několik šancí.

28
    Skóraś se dostal k hlavičce po centru, ale branku míjí.

33
    Nyní toho není moc k vidění, oba týmy bojují hlavně ve středu hřiště.

36
    Domácí se dostávají do útoku, ale akci překazila obrana českého týmu.

39
    Akce českého týmu, střela však nedolétla k brance Polska.

40

První poločas končí vítězstvím domácího týmu, jediný gól zápasu zatím vstřelil domácí Walukiewicz, který se prosadil po rohovém kopu ve 22. minutě.

Druhý poločas začne přibližně v 14:02.

Hráči se již vrací z kabin na trávník, druhá půle za okamžik začne.

41

46
    Zbyněk Konopásek se dostal do zakončení, jeho střelu však výborným zákrokem zneškodnil gólman Mrozek.

48
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Stefaniak, přichází Robert Ożóg.

50
    Ożóg je na trávníku sotva minutu a hned se dostal do šance, jeho střela však končí vedle branky Zouhara.

54
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Kohut, přichází Uzlík.

56
    Klupś mohl navýšit vedení domácího týmu, ale radost mu překazil výborným zákrokem gólman Čechů Zouhar.

59
    Klupś v krátké době po sobě opět v šanci, ale tentokrát mu chybělo trochu více přesnosti a možná i štěstí.

65
    Střídání v týmu Česko: ze hřiště odchází Alexandr, přichází David Doležal.

67
    Štěstí na straně domácího týmu, střela Davida Píchala prolétla těsně vedle tyčky!

72
    Zouhar si poradil se střelou Klupśe.

74
    Václav Uzlík se dostává ke střele, ale jeho pokus nebyl přesný.

75
    Česko právě vstřelilo branku!
    Češi vyrovnávají! Po rychlé akce se pět minut před koncem prosazuje DAVID DOLEŽAL.

77
    Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Skrzypczak, přichází Laskoś.

80+3

Utkání končí nerozhodně 1:1, za český tým vyrovnával ve druhém poločase Doležal. Oba reprezentační výběry U16 se utkají ještě jednou, a to ve čtvrtek a Onlajny.com budou u toho! (14:50:29)