Finále SP - sprint žen 7,5 km, Chanty-Mansijsk | Vítěz: K. Mäkäräinenová (FIN) (kon.) |
Finále SP - SuperG žen, St. Moritz | Vítěz: T. Weiratherová (LIE) (kon.) | | | Finále SP - SuperG mužů, St. Moritz | Vítěz: B. Feuz (SUI) (kon.) |
Finále SP - HS225, Planica | Vítěz: P. Prevc (SLO) (kon.) |
Gary Anderson - Adrian Lewis | 7:4 (kon.) | | | James Wade - Robert Thornton | 7:4 (kon.) |
Michael van Gerwen - Phil Taylor | 6:6 (kon.) | | | Raymond van Barneveld - Dave Chisnall | 7:4 (kon.) |
Gary Anderson - Peter Wright | 7:5 (kon.) |
konec
Finále SP - HS225, Planica
Vítěz: P. Prevc (SLO)
Jiří Kosejk
Konečné pořadí:
Konečné pořadí:
1. Peter Prevc (SLO) 426,5 bodů
2. Johann André Forfang (NOR) 419,0 b.
3. Robert Kranjec (SLO) 414,0 b.
4. Severin Freund (GER) 409,9 b.
5. Kenneth Gangnes (NOR) 401,4 b.
6. Noriaki Kasai (JPN) 397.7 b.
7. Michael Hayböck (AUT) 384,7 b.
8. Jurij Tepeš (SLO) 383,5 b.
9. Anders Fannemel (NOR) 381,6 b.
10. Stefan Kraft (AUT) 378,7 b.
11. Andreas Stjernen (NOR) 377,7 b.
12. Daniel-André Tande (NOR) 377,0 b.
13. Richard Freitag (GER) 375,2 b.
14. Daiki Ito (JPN) 369,1 b.
15. Kamil Stoch (POL) 362,6 b.
16. Simon Ammann (SUI) 361,2 b.
17. Roman Koudelka (CZE) 357,9 b.
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 356,5 b.
19. Stephan Leyhe (GER) 353,2 b.
20. Taku Takeuči (JPN) 350,2 b.
21. Karl Geiger (GER) 347,8 b.
22. Manuel Poppinger (AUT) 345,4 b.
23. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 345,3 b.
24. Lukáš Hlava (CZE) 345,0 b.
25. Manuel Fettner (AUT) 344,6 b.
26. Jaka Hvala (SLO) 342,8 b.
27. Joachim Hauer (NOR) 333,1 b.
28. Markus Eisenbichler (GER) 332,8 b.
29. Anže Semenič (SLO) 332,1 b.
30. Andrzej Stękała (POL) 327,9 b.
Konečné pořadí 1. kola:
1. Severin Freund (GER) 208,3 bodů
2. Johann André Forfang (NOR) 206,5 b.
3. Peter Prevc (SLO) 205,8 b.
4. Robert Kranjec (SLO) 203,7 b.
5. Noriaki Kasai (JPN) 203,3 b.
6. Kenneth Gangnes (NOR) 203,2 b.
7. Anders Fannemel (NOR) 201,4 b.
8. Michael Hayböck (AUT) 195,7 b.
9. Jurij Tepeš (SLO) 193,6 b.
10. Daniel-André Tande (NOR) 192,1 b.
...
15. Roman Koudelka (CZE) 180,8 b.
24. Lukáš Hlava (CZE) 171,3 b.
- postoupili do 2. kola
37. Jan Matura (CZE) 160,3 b.
43. Tomáš Vančura (CZE) 148,7 b.
- nepostoupili do druhého kola
Startovní listina:
1. Mitja Mežnar (SLO)
2. Matjaž Pungertar (SLO)
3. Čene Prevc (SLO)
4. Andraž Pograjc (SLO)
5. Anže Semenič (SLO)
6. Rok Justin (SLO)
7. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Jan Matura (CZE)
10. Jarkko Määttä (FIN)
11. Michael Glasder (USA)
12. Radik Žaparov (KAZ)
13. Kenširo Ito (JPN)
14. Gregor Deschwanden (SUI)
15. Nicholas Alexander (USA)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Lukáš Hlava (CZE)
18. Roman Trofimov (RUS)
19. Tomaž Naglič (SLO)
20. Kento Sakujama (JPN)
21. Bartłomiej Kłusek (POL)
22. Andrea Morassi (ITA)
23. Děnis Kornilov (RUS)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Lauri Asikainen (FIN)
26. Marat Žaparov (KAZ)
27. Tomáš Vančura (CZE)
28. Ville Larinto (FIN)
29. Hung-čchol Čchö (KOR)
30. Kevin Bickner (USA)
31. Maciej Kot (POL)
32. Manuel Fettner (AUT)
33. Stefan Hula (POL)
34. Stephan Leyhe (GER)
35. Karl Geiger (GER)
36. Anže Lanišek (SLO)
37. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
38. Roman Koudelka (CZE)
39. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
40. Andrzej Stękała (POL)
41. Jaka Hvala (SLO)
42. Thomas Hofer (AUT)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Šohei Točimoto (JPN)
45. Andreas Wank (GER)
46. Markus Eisenbichler (GER)
47. Kamil Stoch (POL)
48. Piotr Żyła (POL)
49. Taku Takeuči (JPN)
50. Manuel Poppinger (AUT)
51. Daiki Ito (JPN)
52. Richard Freitag (GER)
53. Simon Ammann (SUI)
54. Joachim Hauer (NOR)
55. Jurij Tepeš (SLO)
56. Anders Fannemel (NOR)
57. Michael Hayböck (AUT)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Severin Freund (GER)
60. Andreas Stjernen (NOR)
61. Noriaki Kasai (JPN)
62. Johann André Forfang (NOR)
63. Robert Kranjec (SLO)
64. Stefan Kraft (AUT)
65. Kenneth Gangnes (NOR)
66. Peter Prevc (SLO)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Peter Prevc (SLO) 2023 bodů
2. Severin Freund (GER) 1364 b.
3. Kenneth Gangnes (NOR) 1213 b.
4. Michael Hayböck (AUT) 1175 b.
5. Johann André Forfang (NOR) 1040 b.
...
10. Roman Koudelka (CZE) 599 b.
30. Jakub Janda (CZE) 164 b.
33. Jan Matura (CZE) 114 b.
36. Lukáš Hlava (CZE) 82 b.
64. Čestmír Kožíšek (CZE) 7 b.
70. Tomáš Vančura (CZE) 3 b.
Průběžné pořadí letů na lyžích:
1. Peter Prevc (SLO) 250 bodů
2. Kenneth Gangnes (NOR) 170 b.
3. Stefan Kraft (AUT) 165 b.
4. Robert Kranjec (SLO) 160 b.
5. Johann André Forfang (NOR) 148 b.
...
30. Roman Koudelka (CZE) 11 b.
33. Čestmír Kožíšek (CZE) 6 b.
Konečné pořadí:
1. Peter Prevc (SLO) 426,5 bodů
2. Johann André Forfang (NOR) 419,0 b.
3. Robert Kranjec (SLO) 414,0 b.
4. Severin Freund (GER) 409,9 b.
5. Kenneth Gangnes (NOR) 401,4 b.
6. Noriaki Kasai (JPN) 397.7 b.
7. Michael Hayböck (AUT) 384,7 b.
8. Jurij Tepeš (SLO) 383,5 b.
9. Anders Fannemel (NOR) 381,6 b.
10. Stefan Kraft (AUT) 378,7 b.
11. Andreas Stjernen (NOR) 377,7 b.
12. Daniel-André Tande (NOR) 377,0 b.
13. Richard Freitag (GER) 375,2 b.
14. Daiki Ito (JPN) 369,1 b.
15. Kamil Stoch (POL) 362,6 b.
16. Simon Ammann (SUI) 361,2 b.
17. Roman Koudelka (CZE) 357,9 b.
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 356,5 b.
19. Stephan Leyhe (GER) 353,2 b.
20. Taku Takeuči (JPN) 350,2 b.
21. Karl Geiger (GER) 347,8 b.
22. Manuel Poppinger (AUT) 345,4 b.
23. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 345,3 b.
24. Lukáš Hlava (CZE) 345,0 b.
25. Manuel Fettner (AUT) 344,6 b.
26. Jaka Hvala (SLO) 342,8 b.
27. Joachim Hauer (NOR) 333,1 b.
28. Markus Eisenbichler (GER) 332,8 b.
29. Anže Semenič (SLO) 332,1 b.
30. Andrzej Stękała (POL) 327,9 b.
Konečné pořadí 1. kola:
1. Severin Freund (GER) 208,3 bodů
2. Johann André Forfang (NOR) 206,5 b.
3. Peter Prevc (SLO) 205,8 b.
4. Robert Kranjec (SLO) 203,7 b.
5. Noriaki Kasai (JPN) 203,3 b.
6. Kenneth Gangnes (NOR) 203,2 b.
7. Anders Fannemel (NOR) 201,4 b.
8. Michael Hayböck (AUT) 195,7 b.
9. Jurij Tepeš (SLO) 193,6 b.
10. Daniel-André Tande (NOR) 192,1 b.
...
15. Roman Koudelka (CZE) 180,8 b.
24. Lukáš Hlava (CZE) 171,3 b.
- postoupili do 2. kola
37. Jan Matura (CZE) 160,3 b.
43. Tomáš Vančura (CZE) 148,7 b.
- nepostoupili do druhého kola
Startovní listina:
1. Mitja Mežnar (SLO)
2. Matjaž Pungertar (SLO)
3. Čene Prevc (SLO)
4. Andraž Pograjc (SLO)
5. Anže Semenič (SLO)
6. Rok Justin (SLO)
7. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Jan Matura (CZE)
10. Jarkko Määttä (FIN)
11. Michael Glasder (USA)
12. Radik Žaparov (KAZ)
13. Kenširo Ito (JPN)
14. Gregor Deschwanden (SUI)
15. Nicholas Alexander (USA)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Lukáš Hlava (CZE)
18. Roman Trofimov (RUS)
19. Tomaž Naglič (SLO)
20. Kento Sakujama (JPN)
21. Bartłomiej Kłusek (POL)
22. Andrea Morassi (ITA)
23. Děnis Kornilov (RUS)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Lauri Asikainen (FIN)
26. Marat Žaparov (KAZ)
27. Tomáš Vančura (CZE)
28. Ville Larinto (FIN)
29. Hung-čchol Čchö (KOR)
30. Kevin Bickner (USA)
31. Maciej Kot (POL)
32. Manuel Fettner (AUT)
33. Stefan Hula (POL)
34. Stephan Leyhe (GER)
35. Karl Geiger (GER)
36. Anže Lanišek (SLO)
37. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
38. Roman Koudelka (CZE)
39. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
40. Andrzej Stękała (POL)
41. Jaka Hvala (SLO)
42. Thomas Hofer (AUT)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Šohei Točimoto (JPN)
45. Andreas Wank (GER)
46. Markus Eisenbichler (GER)
47. Kamil Stoch (POL)
48. Piotr Żyła (POL)
49. Taku Takeuči (JPN)
50. Manuel Poppinger (AUT)
51. Daiki Ito (JPN)
52. Richard Freitag (GER)
53. Simon Ammann (SUI)
54. Joachim Hauer (NOR)
55. Jurij Tepeš (SLO)
56. Anders Fannemel (NOR)
57. Michael Hayböck (AUT)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Severin Freund (GER)
60. Andreas Stjernen (NOR)
61. Noriaki Kasai (JPN)
62. Johann André Forfang (NOR)
63. Robert Kranjec (SLO)
64. Stefan Kraft (AUT)
65. Kenneth Gangnes (NOR)
66. Peter Prevc (SLO)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Peter Prevc (SLO) 2023 bodů
2. Severin Freund (GER) 1364 b.
3. Kenneth Gangnes (NOR) 1213 b.
4. Michael Hayböck (AUT) 1175 b.
5. Johann André Forfang (NOR) 1040 b.
...
10. Roman Koudelka (CZE) 599 b.
30. Jakub Janda (CZE) 164 b.
33. Jan Matura (CZE) 114 b.
36. Lukáš Hlava (CZE) 82 b.
64. Čestmír Kožíšek (CZE) 7 b.
70. Tomáš Vančura (CZE) 3 b.
Průběžné pořadí letů na lyžích:
1. Peter Prevc (SLO) 250 bodů
2. Kenneth Gangnes (NOR) 170 b.
3. Stefan Kraft (AUT) 165 b.
4. Robert Kranjec (SLO) 160 b.
5. Johann André Forfang (NOR) 148 b.
...
30. Roman Koudelka (CZE) 11 b.
33. Čestmír Kožíšek (CZE) 6 b.
1. Mitja Mežnar (SLO)
2. Matjaž Pungertar (SLO)
3. Čene Prevc (SLO)
4. Andraž Pograjc (SLO)
5. Anže Semenič (SLO)
6. Rok Justin (SLO)
7. Sebastian Colloredo (ITA)
9. Jan Matura (CZE)
10. Jarkko Määttä (FIN)
11. Michael Glasder (USA)
12. Radik Žaparov (KAZ)
13. Kenširo Ito (JPN)
14. Gregor Deschwanden (SUI)
15. Nicholas Alexander (USA)
16. Philipp Aschenwald (AUT)
17. Lukáš Hlava (CZE)
18. Roman Trofimov (RUS)
19. Tomaž Naglič (SLO)
20. Kento Sakujama (JPN)
21. Bartłomiej Kłusek (POL)
22. Andrea Morassi (ITA)
23. Děnis Kornilov (RUS)
24. Clemens Aigner (AUT)
25. Lauri Asikainen (FIN)
26. Marat Žaparov (KAZ)
27. Tomáš Vančura (CZE)
28. Ville Larinto (FIN)
29. Hung-čchol Čchö (KOR)
30. Kevin Bickner (USA)
31. Maciej Kot (POL)
32. Manuel Fettner (AUT)
33. Stefan Hula (POL)
34. Stephan Leyhe (GER)
35. Karl Geiger (GER)
36. Anže Lanišek (SLO)
37. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
38. Roman Koudelka (CZE)
39. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
40. Andrzej Stękała (POL)
41. Jaka Hvala (SLO)
42. Thomas Hofer (AUT)
43. Dawid Kubacki (POL)
44. Šohei Točimoto (JPN)
45. Andreas Wank (GER)
46. Markus Eisenbichler (GER)
47. Kamil Stoch (POL)
48. Piotr Żyła (POL)
49. Taku Takeuči (JPN)
50. Manuel Poppinger (AUT)
51. Daiki Ito (JPN)
52. Richard Freitag (GER)
53. Simon Ammann (SUI)
54. Joachim Hauer (NOR)
55. Jurij Tepeš (SLO)
56. Anders Fannemel (NOR)
57. Michael Hayböck (AUT)
58. Daniel-André Tande (NOR)
59. Severin Freund (GER)
60. Andreas Stjernen (NOR)
61. Noriaki Kasai (JPN)
62. Johann André Forfang (NOR)
63. Robert Kranjec (SLO)
64. Stefan Kraft (AUT)
65. Kenneth Gangnes (NOR)
66. Peter Prevc (SLO)
Průběžné pořadí SP:
1. Peter Prevc (SLO) 2023 bodů
2. Severin Freund (GER) 1364 b.
3. Kenneth Gangnes (NOR) 1213 b.
4. Michael Hayböck (AUT) 1175 b.
5. Johann André Forfang (NOR) 1040 b.
...
10. Roman Koudelka (CZE) 599 b.
30. Jakub Janda (CZE) 164 b.
33. Jan Matura (CZE) 114 b.
36. Lukáš Hlava (CZE) 82 b.
64. Čestmír Kožíšek (CZE) 7 b.
70. Tomáš Vančura (CZE) 3 b.
Vzhledem k tomu, že před dvěma týdny byl nedělní závod v Titisee zrušen, je pozměněn i program v Planici:
Čtvrtek 17. března: Individuální závod (jeho první kolo je zároveň kvalifikací na páteční závod)
Pátek 18. března: Individuální závod
Sobota 19. března: Týmový závod
Neděl 20. března: Individuální závod – poslední v sezoně.
1. Severin Freund (GER) 208,3 bodů
2. Johann André Forfang (NOR) 206,5 b.
3. Peter Prevc (SLO) 205,8 b.
4. Robert Kranjec (SLO) 203,7 b.
5. Noriaki Kasai (JPN) 203,3 b.
6. Kenneth Gangnes (NOR) 203,2 b.
7. Anders Fannemel (NOR) 201,4 b.
8. Michael Hayböck (AUT) 195,7 b.
9. Jurij Tepeš (SLO) 193,6 b.
10. Daniel-André Tande (NOR) 192,1 b.
...
15. Roman Koudelka (CZE) 180,8 b.
24. Lukáš Hlava (CZE) 171,3 b.
– postoupili do 2. kola
37. Jan Matura (CZE) 160,3 b.
43. Tomáš Vančura (CZE) 148,7 b.
– nepostoupili do druhého kola
1. Peter Prevc (SLO) 426,5 bodů
2. Johann André Forfang (NOR) 419,0 b.
3. Robert Kranjec (SLO) 414,0 b.
4. Severin Freund (GER) 409,9 b.
5. Kenneth Gangnes (NOR) 401,4 b.
6. Noriaki Kasai (JPN) 397.7 b.
7. Michael Hayböck (AUT) 384,7 b.
8. Jurij Tepeš (SLO) 383,5 b.
9. Anders Fannemel (NOR) 381,6 b.
10. Stefan Kraft (AUT) 378,7 b.
11. Andreas Stjernen (NOR) 377,7 b.
12. Daniel-André Tande (NOR) 377,0 b.
13. Richard Freitag (GER) 375,2 b.
14. Daiki Ito (JPN) 369,1 b.
15. Kamil Stoch (POL) 362,6 b.
16. Simon Ammann (SUI) 361,2 b.
17. Roman Koudelka (CZE) 357,9 b.
18. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN) 356,5 b.
19. Stephan Leyhe (GER) 353,2 b.
20. Taku Takeuči (JPN) 350,2 b.
21. Karl Geiger (GER) 347,8 b.
22. Manuel Poppinger (AUT) 345,4 b.
23. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 345,3 b.
24. Lukáš Hlava (CZE) 345,0 b.
25. Manuel Fettner (AUT) 344,6 b.
26. Jaka Hvala (SLO) 342,8 b.
27. Joachim Hauer (NOR) 333,1 b.
28. Markus Eisenbichler (GER) 332,8 b.
29. Anže Semenič (SLO) 332,1 b.
30. Andrzej Stękała (POL) 327,9 b. (11:55:11)